Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti az esküvőtökre meghívtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az esküvőtökre meghívtátok a vendégek párjait is? Vagy ez hogy szokás?

Figyelt kérdés
Páromék családjában lesz egy esküvő, de kikötötték, hogy senki nem viheti a párját. Emiatt van, aki el sem megy. Engem mondjuk nem zavart, én mondtam, hogy menjen el nyugodtan, főleg, hogy ő viszi, meg hozza a nagyszüleit. Csak tegnap mondtam anyukámnak, ő meg úgy gondolja, hogy ez bunkóság. Szerintetek? Nálatok hogy volt ez?
2013. ápr. 15. 11:48
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
74%
De jót nevettem a válaszokon, asszonka, nőcske, mucika... :)
2013. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
21%

"Egyszerűen arról van szó, hogy ha családi eseményről beszélünk, akkor a családtagoknak, ergo az unokatesóm férjének is ott a helye..."


Igen, de ha az én esküvőm, megmondhatom, hogy csak vörös hajú, Kata nevű embereket akarok magam köré.

2013. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
93%

"Igen, de ha az én esküvőm, megmondhatom, hogy csak vörös hajú, Kata nevű embereket akarok magam köré."


Aztán majd csodálkozhatsz ha még tanúk se lesznek,mert még azok se mennek el...

2013. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
92%
vörös a hajam és Katának hívnak, mehetek? :D
2013. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
57%
Azért mondjuk nem teljesen hülyeség, érdekes helyzetek is kialakulhatnak. Nekünk nagyon pici esküvőnk volt, de tényleg a legminimálisabb, és szinte mindenki rajta van minden képen, olyan kevesen voltunk. Nem hívtunk meg csak közeli rokonokat, akik közül egyedül sógornőm nem volt házas. Természetesen hozta a párját, akivel már egy éve jártak, szóval komolynak tűnt. De most meg szakítottak. Vicces lesz 10 év múlva visszanézni a képeket, vagy ha vki kérdezi,h ez ki?:P Mondjuk engem nem zavar, de sztem ilyen máshol is előfordul. Mondjuk egy nagyobb lagziban nem olyan feltünő egy ismeretlen, főleg ha csak minden 50.dik képen látható.
2013. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 35-ös. Nem kell mindig mindenhová a párunkkal menni.

De ez egy mulatság. A mulatságban pedig a párjával táncol az ember.

Ráadásul az esküvőre családtagokat, közeli barátokat hívunk meg. Nekem a családtagom párja/kedvese, főleg ha már ilyen régen vannak együtt, is családtagnak számít.

2013. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
82%
32-es! Fú, de jó! Én is Kata vagyok és vörös hajú! Ha a férjem befesti a haját és megengedi, hogy átmenetileg Katának szólítsd, jöhet ő is? :DDD
2013. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%
szerintem is bunkóság.... vagy mehívom mindekettejüket, vagy senkit.
2013. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
80%

A barátom apja engem is meghívott az esküvőre, a húgom pedig a barátomat is meghívta a ballagására, ahová csak családtagoknak lenne szabad menni. Ez engem nagyon boldoggá tett, ez azt jelenti, hogy a két család kölcsönösen elfogad minket, mint párt, és elhiszik, hogy nagyon sokáig együtt leszünk^^.


Ha a párnak nyomós oka van rá, megértem, hogy megtiltják, hogy a kelleténél többen menjenek, de tényleg udvariatlanság.

2013. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de nekem attól jó egy esküvő hogy a férjemmel készülődünk , ott vacsora és táncolhatok vele. És elsősorban vele akarok táncolni, hiszen kifizetem a szórakozásomat busásan nem? Gyakorlatilag állam a bulinak a rám eső költségeit és még adok is. Na ha fizetek akkor már azzal táncoljak és töltsem az estét akivel akarom, és ne azzal aki éppen van.

Azt mondod kedves kérdező hogy most nem zavar, engem már pár hónap után is zavart volna, nem 4 év után. Hiszen összetartoztok nem? És mit csinálsz ha házasok lesztek és akkor sem hívnak? Az én férjem engem soha nem hagyna így otthon vagy együtt vagy sehogy. És ebből nektek később még lesznek gondjaitok. Ha lesz gyerek akkor ő is mehet és te maradsz?

Én soha nem értettem ezeket a nagy b.unkó embereket. Azért megnézném hogy mit szólnának ha ti is csak az egyikőjüket hívjátok az esküvőre. És kérlek kedves kérdező személyesen menjetek majd és mondjátok nekik szemtől szembe hogy nem jöhet a nem rokon fél.

Nálunk természetesen mindenki a párjával jött, eszembe sem jutott volna bárkit is meghívni a párja nélkül. Igaz hogy a szomszédokat és az 100. rokont nem hívtuk de jó volt.

2013. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!