Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti az esküvőtökre meghívtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az esküvőtökre meghívtátok a vendégek párjait is? Vagy ez hogy szokás?

Figyelt kérdés
Páromék családjában lesz egy esküvő, de kikötötték, hogy senki nem viheti a párját. Emiatt van, aki el sem megy. Engem mondjuk nem zavart, én mondtam, hogy menjen el nyugodtan, főleg, hogy ő viszi, meg hozza a nagyszüleit. Csak tegnap mondtam anyukámnak, ő meg úgy gondolja, hogy ez bunkóság. Szerintetek? Nálatok hogy volt ez?
2013. ápr. 15. 11:48
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez nagy bunkóság, nem is tudom, hogy juthatott ilyen eszébe a kedves párnak. Persze, ez így költség hatékonyabb, de akkor is! Tényleg, ha valakit meghívok, akkor az egyértelmű, hogy jön vele a párja, férje, gyerekei.
2013. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Azért nem akadok ki ezen, hogy ő elmegy, mivel nagyapja elég beteg már és őt kérték meg, hogy vigye el őket, mert csak neki van jogosítványa arról a részről, akik mennek. Meg ha bármi lenne a papával, el tudja hozni korábban. Mindegy most már, hétvégén lesz az esküvő, csak kíváncsi voltam a véleményekre. Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!
2013. ápr. 15. 15:05
 43/49 anonim ***** válasza:
84%

Micsodaaa?

Akkor ki megy párral? csak akik házasok? És akik együtt élnek de nem házasok?


Én tuti nem mennék el a párom nélkül...mikor 17 éves voltam engem akkor is meghívtak a párommal, pedig csak néhány hónapja voltunk együtt...


Azt gondolom, hogy valakit a párja nélkül elhívni bunkóság, nem is tudom, van-e olyan ismerősöm, aki ezt nem így gondolja...Ha valakit meghívnak szerintem kell legyen benne annyi tisztelet, hogy akkor a párját is. Ha meg a párja nem kell, akkor őt se hívják és pont.


Szerintem pofátlanság...

2013. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
76%

utolsó vagyok.

Most 6 év után ha valaki a párom nélkül hívna el szemberöhögném, majd elmondanám a véleményemet...még mindig nem bírom felfogni :)))

2013. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
72%

Hát én idén 4 esküvőre megyek, egyik sem az én, hanem mind a párom barátai, de mégis mindenhova úgy hívtak meg minket, hogy pl. Június 1-jén legyeTEK szabadok, mert esküvőre JÖTTÖK.


Sehol nem volt kérdés, hogy én is megyek, pedig tényleg van olyan pár is akikkel csak kétszer találkoztam kerti bulin.

2013. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
68%

[link]


erről ez jutott eszembe :)


így kikötni elég sutyerák dolog, de hát az ő bulijuk.

sztem úgy illett volna, h akinek nem kíváncsiak a párjára, azt csak a szertatásra hívják, a lagzira már nem.

2013. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
83%

"sztem úgy illett volna, h akinek nem kíváncsiak a párjára, azt csak a szertatásra hívják, a lagzira már nem."



Miiii? Elkísérem a páromat, és a szertartás után EGYEDÜL menjek haza? Szerintem iz is kv.ára sértő...



Én nem tudom egyesek értékrendje hol van, de ha valakit hívok a párjával hívom. Az azért más hogy egy 14 évest nem a barátjával hívsz, ha van is neki, de 18 után, főként tartós kapcsolatban azért durva és sértő.

Én 6 éve vagyok a párommal és ha pár nélkül hívna valaki biztos elmondanám a szájamízét. Még akkor is, ha a páromat hívnák nélkülem, egyenesen sértésnek venném.

Szerencsére nekünk ilyen rokonaink és barátaink nincsenek...

2013. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Szerintem oltári nagy bunkóság. Még ilyet nem is hallottam.
2013. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyfokú udvariatlanság, egyenesen sértés.

Ha nem bírja el a költségvetés a "nagy" családot, akkor legyen kéttanús esküvő.

Én még a főnökömet (26 évig dolgoztunk együtt) is úgy hívtam meg, hogy a feleségével együtt, pedig Őt igazán nem is ismertem.

Nálunk a költségvetésbe a nagynénik, nagybácsik, az első unokatestvérek, azok párja és a még velük élő gyermekeik kellett, hogy beleférjenek, két barát a családjával, és egy főnök a feleségével...

2013. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!