Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párkapcsolatban élő nők: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők: ha teherbe esnétek, elvárnátok hogy a párotok elvegyen titeket feleségül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 10:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%

Nem tartanám meg.

Amúgy nem várnám el, hogy elvegyen.

2013. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
49%

"ha teherbe esnétek, elvárnátok hogy a párotok elvegyen"


Attól függ, hogy tőle van-e a gyerek...

2013. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
72%
5 éve vagyunk együtt, már a házasságról, és a gyermekvállalásról is beszéltünk. Ha most becsúszna nem várnám el, közösen beszélnénk meg, hogy mi legyen.
2013. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
72%
mi még csak a nagyon távoli jövőben tervezzük a házsaságot, mindketten suliba járunk még. viszont ha becsúszna a baba, megtartanánk, ezt már rég megbeszéltük. szóval nem várnám el, hogy húszévesen hipp-hopp elvegyen, attól függetlenül, hogy az alapelméletem szerint házasságba szeretnék gyereket:) igazából még én sem szeretnék megházasodni, nem azért, mert "élni" akarok még vagy valami, az vele is megy, csak annyira komolytalannak érzeném magam. Viszont ha teherbe esnék, biztos vagyok benne, hogy nem tudnám, és nem is akarnám elvetetni. 20L
2013. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
40%

nem szulnek hazassag nelkul. A tudatos gyerektervezes hive vagyok.

Szamomra a hazassag nagyon fontos egy ev egyutles utan osszehazasodtunk csak utana hagytam abba a fog gatlast.

2013. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
61%
Milyen hülyeség már azért elvenni egy nőt mert baba lesz.Rég nem abban a világban élünk muszály.
2013. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%
Egy komoly kapcsolatban már szóba kell hogy kerüljön, hogy ki hogy képzeli a jövőt, hogy gondolkozik erről, mi a fontos neki. Alapból nem szülnék olyan kapcsolatba gyereket, amiben nem egyezünk az alapvető célokban, világnézetben. Ezért nem igazán merülhetett volna fel ilyen kérdés nálunk.
2013. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%
Előre megbeszéltük akkor igen, de ha nem akarna esküvőt soha akkor nem.
2013. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Mi mikor osszekoltoztunk megbeszéltuk, hogy ráérunk házasodni, majd ha csak baba lesz. 3 év után nekiálltunk a babaprojektnek. 7 honap után estem teherbe. 6 hónapos terhes voltam, amikor osszeházasodtunk. Nem szaladtunk azonnal a paphoz.
2013. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Jelenleg a babát sem tudnám megtartani az anyagiak miatt.


De ha esetleg lenne is rá esély, akkor sem örülnék, ha valaki azért akarna elvenni, mert teherbe esek. Vegyen el azért, mert szeret, mert a kapcsolatunk működőképes, mert velem akarja leélni az életét - de ne azért, mert véletlen besikeredik egy gyerek és nehogymá' ne legyenek házasok a szülei.

2013. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!