Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párkapcsolatban élő nők: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők: ha teherbe esnétek, elvárnátok hogy a párotok elvegyen titeket feleségül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 10:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%
nem. sőt, én leszögeztem, hogy a gyerek 5. szülinapja után házasodjunk csak. nálam nem feltétel a házasság a gyerekvállaláshoz.
2013. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
nem esnék teherbe.
2013. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne olyan a kapcsolatunk, nem várnám el.

Nem szeretnék olyan házasságban élni, ami az egyik félnek kényszer. Akkor már inkább egyedül nevelném.


DE

olyan a kapcsolatunk, hogy nem is kell "elvárnom", teljesen természetes (=közös döntés), hogy ha becsúszna, akkor kicsit előrébb hoznánk az esküvőt.

2013. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, ugyanakkor nekem is jól esne. Fontos számomra a házasság(főleg ha már gyerek is van), ezt a párom is jól tudja, így aztán ha becsúszna a baba, akkor biztos vagyok benne, hogy megkérné a kezem.
2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 zabmester ***** válasza:
100%
Nem. Akkor házasodjunk össze, ha össze akarunk házasodni, ne azért, mert a gyerek miatt "kényszerhelyzetben" vagyunk.
2013. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Igazából mi már a kapcsolatunk elején beszéltünk a témáról. Én azt kötöttem ki, hogy abortuszra menni nem vagyok hajlandó. Ez azért fontos, mert sok férfi gondolkozik úgy, hogy ha hiba csúszott a védekezésbe, akkor elküldi a csajt kikapartatni. Mivel erre én nem vagyok hajlandó, úgy érzem korrektnek, hogy tudjon róla. Mivel 100%-os védekezés ugye nincs, csak a teljes absztinencia, ha ezzel a feltétellel nem tud egyetérteni, akkor inkább ne szexeljünk.

Ezen ő elég sokáig rágódott, aztán végül ő mondta, hogy ha terhes leszek, akkor viszont lehetőleg még szülés előtt házasodjunk össze.


Most úgy gondolom, hogy ha jó a kapcsolatunk (és már lassan egy éve együtt élünk és jónak tűnik), akkor ha megkér, hozzá is megyek. De ha megromlik, akkor pusztán amiatt, hogy jön a baba, nem leszek a felesége. Mert úgy gondolom, hogy valóban egy teljes, jó család ideális egy gyereknek, de ha ez netán nem megoldható, akkor inkább nőjön fel csonka családban, mint rossz házasságtól szenvedő boldogtalan szülők gyerekeként.

2013. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

csak azért mert terhes lettem, nem kell elvenni feleségül.

Ha el akar venni, vegyen el úgy, hogy nem vagyok terhes! ha meg nem akar elvenni azért ne csinálja, mert terhes vagyok.

2013. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
2011 novemberében kiderült,hogy terhes vagyok,6 éves kapcsolat volt.Azonnal felmerült az esküvő téma,egyébként tavaly júliusra terveztük,csak ugye közben terhes lettem,és 2012 július közepén megszületett a kislányunk.Lényeg a lényeg anyámék erőltették,hogy házasságba szülessen a gyerek.Végül nem házasodtunk össze,a lányunk jól elvan,sőt fogalma sincs arról,hogy házasságba született vagy sem,mert nem az számít,hanem,hogy szeretetben,boldogságban élünk hárman.Nem ítélem el a házasságot persze.Augusztusban lesz az esküvőnk.(Arról nem is beszélve,hogy a terhesség első 12 hetét végighánytam,ezért nem bírtam mozdulni,aztán kiderült terhességi cukrom van,és magas vérnyomásom,úgyhogy feküdnöm kellett,aztán amikor azt hittem minden rendben lesz,elkezdett nyílni a méhszájam,fent állt a koraszülés veszélye 4 hónapot voltam kórházban,így ha akart se tudott volna elvenni,mert nem állhattam fel.)
2013. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Dehogy várnám. Azért vegyen el mert el akar, ne azért mert "muszáj"... szép kis házasság lenne az. Egyébként egyelőre elvetetném ha így alakulna, szóval ez nem is kérdés, de szerintem elég szánalmas az a nő aki ezt elvárja.
2013. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor természetes, hogy ezt tervezem vele, ha meg nem, csak pótlék, akkor abortusz, vagy örökbe adás.
2013. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!