Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párkapcsolatban élő nők: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők: ha teherbe esnétek, elvárnátok hogy a párotok elvegyen titeket feleségül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 10:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem várnám el. Csak azt, hogy maradjon velem. Persze, nem erőszak a disznótor, de egyedül nem bírnám végigcsinálni.
2013. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

nekem sokkal fontosabb, hogy ő is annyira várja a babát mint én, támogasson, segítsen ha rosszul vagyok, elkísérjen a vizsgálatokra, meglegyen a gyerekszoba, készüljünk fel lelkileg a kicsi érkezésére.

a házassági papír vajmi keveset tud ehhez hozzátenni.

2013. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Miért ha elvesz az mire jó? Semmire sem garancia. Gyereket nevelni házasság nélkül is lehet!
2013. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
DNS teszt után, ha tuti az apaságom.
2013. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

34-es

Megúsznád!


Véletlenül sem mennék hozzá egy olyan férfihoz, aki annyira se bízik bennem, hogy kételkedik abban, hogy ő a gyerekem apja.

2013. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
En egy kicsit regimodi vagyok, szerintem jobb osszehazasodni. A picinek a teljes csalad a legjobb, de ez megoldhato persze hazassag nelkul is. Ez rajtatok mulik, fontos e az a papir a szamotokra. Ha nem, nagyon szepen lehet egyutt elni hazassag nelkul is.
2013. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Souba válasza:

A mai züllött világban a nőket előbb teherbe kell ejteni ahhoz, hogy komolyabban vegyenek egy kapcsolatot.

Nincsenek már erkölcsi vagy vallási értékek, mint ezelőtt 100 évvel. Ezeket az értékeket lerombolják más az iskolai oktatással és a zülött tv szeméttel a nők tudatában.

Sőt ma már semmilyen erkölcsi értékek nincsenek. A nők többsége egyébként is teljesen lezüllött, jellemtelen, hazug. Tulajdonképpen nem is számít mit beszél egy nő, mert semmi köze annak amit mond ahhoz amit csinál.

2013. ápr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem az ember csak akkor házasodjon, ha tényleg az a célja, hogy összekösse az életét valakivel és nem a szükség motivál. Egy teherbe esés számomra nem lenne elég ok a házasságra, mert anélkül is vígan fel lehet nevelni egy gyereket.


19/N

2013. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!