Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerettek esküvőkre járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek esküvőkre járni? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 11:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

Eddig életemben háromszor hívtak meg engem és anyát esküvőre. A lagziba nem voltunk meghívva egy alkalommal sem, csak a templomi szertartásra. Így ebben igazából nem volt mit szeretni. Odamentünk az időpontra, megnéztük a szertartást, sorba álltunk, hogy gratuláljunk, aztán mentünk a buszra és irány haza, a násznép meg ment mulatni tovább. Ha meghívtak volna valaha a lagziba is, akkor lehet, hogy szeretném az esküvőket, de ez így inkább gáz volt, mint jó. (ajándékot esküvő előtt adtuk át személyesen, összeültünk)


21L

2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen esküvőre, kik vannak ott stb. Alapvetően szeretek járni, mert érdekel, milyen esküvőt tervezett az adott pár, szeretek táncolni is, szóval ezzel nincs probléma. A probléma nekem azzal van, ha túlzottan el van húzva az egész, és nincsen rendesen megszervezve az egész, nincsenek kitöltve az üresjáratok... meg amikor lerészegednek az emberek, és ilyen apukám/nagyapám korú részeg pasasok nem akarnak rólam leszállni. Mondjuk most már a párommal megyek, szóval legközelebb talán nem lesz ilyen probléma :D.
2013. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

Gyerek koromban nem szerettem menni, akkor unalmasnak tartottam :D

Most, hogy felnőttem, párom van, szeretünk menni. Bár nem szeretem a mulatós zenéket, de olyankor mindig bejön, talán a jó hangulatnak köszönhető, vagy pár felesnek. :)

De sosem voltam még olyan lagzin ahol hullarészegre itta volna valaki magát, bár a mi társaságunk szeret inni...

2013. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. A legutóbbi esküvő amin voltam katasztrofális volt. A párt egész este max fél órára láttuk, aztán pár haverral úgy döntöttek, hogy ők elmennek külön bulizni, a násznépet meg otthagyták, mondván találják fel magukat. Közben meg az örömszülők között minden volt csak öröm nem. Fél este azt kellett hallgatni, hogy egymást ócsárolják.


De amúgy voltam már nagyon jó lagziban is, igazi falusi fajta, ott láttam életemben először, hogy hogyan sütik nyárson szegény kismalacot.

2013. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 TKA28 ***** válasza:
39%
jo a buli ingyen pia!kell meg ennel tobb? :)
2013. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én imádom. A hangulatgyilkosokat nem bírom, nem gáz hazamenni 9kor ha akarnak, de ne üljenek ott mint akiket ölnek... Az üléssel még nincs is gond, ha látom, hogy jól érzik magukat, beszélgetnek, iszogatnak, de a fancsali pofákat amúgy sem bírom, esküvőn pláne hervasztó!
2013. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretek, tavaly is voltam a legjobb barátnőmén és tavaly volt az enyém is. Előtte pedig 2009-ben voltam a barátnőmékén + 2008-ban két esküvőn is, az egyik az öcsémé :) Én szeretem, jó a hangulat, tudunk mulatni. Azt, hogy fizetni kell, hát istenem, ha megyek, ez is bele van kalkulálva, ezért nem érzem rosszul magam :) szerintem jó kis móka, szépek a menyasszonyok, a vőlegények :)
2013. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Esküvőtől függ. Volt, ahol nagyon jól éreztem magam, de volt olyan is, ahol nem annyira. Ettől függetlenül a gesztust mindenképpen értékelem, ha meghívnak, meg az igyekezetet, hogy készülnek és vendégül látnak, úgyhogy soha nem húzom a szám még akkor sem, ha nem annyira sikerül jól éreznem magam valahol.
2013. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem szeretem a mulatós zenét, így az átlagos lagzikban nem igazán érzem jól magam. Az esküvőt, magát a szertartást, a menyasszony ruháját és a vacsorát egyébként szeretem, de a lakodalom résztől a hideg is ráz. Legalábbis a legtöbbtől. Voltam már olyan esküvőn, ahol jó zenék voltak, szép környezet, nem zenekar, hanem DJ, nem sátor hanem kastély. Olyan volt, mint a filmekben, ami nekem mindig is nagyon tetszett és sosem értettem, hogy nálunk miért kell mindig cigányzenés esküvőt csinálni, miért jó az. Szóval ezen az esküvőn eldöntöttem, hogy az enyém is vagy ilyen lesz, vagy semmilyen.
2013. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Gyűlölöm a részeg embereket. Akinek szívből nem jön a jó hangulat, az inkább maradjon otthon, és ássa el magát.
2013. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!