Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerettek esküvőkre járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek esküvőkre járni? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 11:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

Azt nem szeretem a lagzikban, mikor szinte kötelező a tánc. Én nem tudok, nem is igazán szeretek táncolni, egyenesen kín, kész rémálom kiállni a többiek elé és valami táncfélét kihozni magamból, annyira zavarban vagyok, nem tehetek róla. Ettől még jó hangulatom van, szeretek beszélgetni, elnevetgélek a többiekkel, nézelődöl, ha olyan a lagzi akár még szívesen segítek is a háziaknak. Esetleg egy-két lassú számnál elmegyek a párommal táncolni egyet-egyet, de ennél többet inkább nem. Sajnos a legtöbb helyen ezt udvariatlanságnak veszik és volt, hogy meg is szóltak miatta.

Esetleg, talán-talán, ha egy-két pohár italt megiszok, még el lehet csalni táncolni. Itt jön másik, amivel problémám szokott lenni: az egyik véglet, ha olyan a társaság, hogy a nagyobb része s.ggrészegre issza magát és a végén már nem javul, inkább romlik a hangulat, összevesznek egymással, kellemetlenkednek, stb. A másik véglet meg az, ha olyan a társaságba kerülök, hogy "csak üdítőt kérünk, csak üdítőt kérünk" és ha már meg merek inni pár pohár bort, úgy néznek rám, mint a véres rongyra.

2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer voltam esküvőn és tök jó volt kivéve, hogy akik házaspár egyik tagjának cigány rokonsága volt, akik elfoglalták a fél mulatóhelyet és a kis cigánygyerekek meg akartak verni minket, mert ránk kenték, hogy megvertünk egy kis cigánykölköt. Mindezek után a két barátnőm, akikkel együtt voltunk ott, kiközösítettek engem, mert útban voltam, ezért egyedül pityeregtem több órát, mert senki nem foglalkozott velem és mindenki részeg volt. És az egyik barátnőm ott egy öngyilkoshajlamú, buta lányka volt, aki a szemembe mosolygott és kedves volt, a hátam mögött viszont nagyon jól tudott fúrni. És a másik barátnőm is ilyen kis gerinctelen volt és még unokatesók is. Családi vonás. Amikor végre hazamentünk hajnalban, zúgott a fejem a hangos zenétől, fájt a hasam a menyasszonyi tortától és a sok hideg kajától, mert összességében az összes étel savanyú volt, mint az állat és a nap végezetére, hogy teljes legyen az öröm, bevágtam a homlokom a szekrény csücskébe. Élmény volt. Amúgy szeretek esküvőre járni, főleg a sajátomra, ha majd lesz.
2013. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam, gyerekként 10 évesen a szomszéd nő lányának esküvőjén.

Alighanem többre sem megyek, mert ennek 14 éve. :D Vagy max az én kéttanúsomra, ha egyszer sor kerül rá.

Egyébként nem bánom, hogy nincs hova menni, mert az ilyen kiöltözős helyek nem nekem valók, utálok mulatni, és főleg olyanokkal jópofizni, akiket nem is kedvelek.

2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, csak nagyon sokba kerül, ha el akarunk menni 2-en a férjemmel. (ruha, fodrász, utazási ktg, esetleg szállás, aztán ajándék). a környezetemben van most két ember is, akik esküvőre mennek, nem tudnak őszintén örülni neki, azt látom, mert állati sokba kerül, főleg, ha egy közeli rokon házasodik. Oda nem lehet üres kézzel menni és nem mindenkinek van kedve a hónapokig nyaralásra kuporgatott pénzét erre költeni.
2013. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

24-es vagyok


Egyedül a tesómék esküvőjét várom, oda szívesen megyek majd, ha egyszer úgy döntenek, h összeházasodnak.

2013. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

nagyon szeretek, sajnos régen voltam már... 3-4 éve, és nincs is "kilátásban" a családban...

illetve a miénk volt tavaly októberben, de ugye az teljesen más, mintha vendég lettem volna... :)

2013. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

elég sok esküvőn voltam már életemben, de ebből csak 2 volt az, ahol a lagzin is részt vehettem. 11 évesen koszorúslány voltam, nagyon szép kis ruhám volt, persze az akkori divatnak megfelelő, igazi kis királylánynak érezhettem magam :) nagy buli volt, tetszett az egész, volt egy velem hasonló korú lány, akivel egész este hülyültünk, és szerencsére csak 1 igazán részeg ember volt jelen, a többiek kulturáltan ettek-ittak. anyum és a nagyszüleim is ott voltak, a nagyim egyik tesójának az unokájának az esküvője volt. rá 6 évvel ennek a lánynak a húga is férjhez ment, ott már csak vendégként vettem részt, és a koromnak köszönhetően már a feleseket is megkóstoltam. asszem pár fiú is csapta a szelet a buli hevében :)


ezek tetszettek, a legtöbb rokonom ott volt, sokat beszélgettünk, táncoltunk, volt vőfély, zenekar, tánc :)


ha esküvőre hívnak, mindig próbálom magamban jósolgatni, h vajon együtt marad-e a pár örök életre, vagy később elválnak az útjaik.... sajnos van olyan az ismeretségi körben, akik a lagzi után 2 évvel már nem voltak együtt. a többiek jól bírják. :)

2013. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!