Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság úgy meghívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamennyire érthető, elfogadható?
2013. máj. 20. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/144 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező miért gondolod hogy érthető?Ha meghivsz valakit mivel indokolnád azt hogy ne hozzák a gyereket.


Ha engem igy hivnának meg egyből arra gondolnék hogy költségcsökkentés,mert a gyereknek is kell biztositani széket és kaját.Ha a szülő ketten megy akkor is akkora ajándékot visz mintha vinné a gyereket viszont igy a vendéglátónak nem kerül annyiba.


Volta a faluba ilyen esküvő csak ott nem a gyerekek voltak ugymond kitiltva hanem az idősek.

2013. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/144 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy kérdés nemrég, ott a kérdező azért volt bunkó, mert elakarta vinni az esküvőre a gyerekét. Itt azért bunkó, mert nem akar gyereket az esküvőre. Azért ez érdekes...


De a témához visszatérve, a legtöbb ember valóban nem tud figyelni a gyerekére. Mikor benne áll térdig a tortába még akkor is csak szépen mosolyognak rá a büszke szülők, hogy milyen kis eleven. Szerintem, ahol nincs külön felügyelet a gyerekeknek, azon az esküvőn nincs helyen kicsiknek (8-10 év alattiaknak) és ezt kérés nélkül is meg kéne érteni. Mert nem csak az, hogy elrontanak valamit, hanem a tömegbe könnyen bajuk is lehet. És mivel ez az ő napjuk, az ő feltételeik érvényesek.


De a konkrét tény közlés helyett inkább megkérdezhetnéd, a szülőket, hogy nem tudtok biztosítani felügyelet a gyerekeknek és akkor meg tudják-e oldani valahogy a gyerek kérdést. Kicsivel barátságosabb.

2013. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/144 anonim ***** válasza:
61%
Nem bunkosag. Ez a te lagzid, te dontod el, hogy kit szeretnel ott latni.
2013. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/144 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, biztos velem van a baj, de valahogy nem tudom megérteni ezt a "te lagzid, te szabályaid, te érezd jól magad"-felfogást.

Tavaly volt az esküvőnk, és igen, a mi nagy napunk volt, de valahogy nem sz*rtunk azért a vendégek fejére.

Persze biztos nem voltunk elég trendik ezzel a hozzáállásunkkal...

2013. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/144 anonim ***** válasza:
18%
:-) királylánykodás! Azt csinálsz,amit akarsz! Hamarosan pedig te leszel a másik oldalon,és maradhat otthon a gyereked,csak mert azt hiszik a gyerek az egyetlen,aki tönkreteheti a csodás napot...:-D
2013. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/144 anonim ***** válasza:
83%

Mert a mindenki csinál, amit akar jobb felfogás?

Ha nincs külön felügyelet a gyerekekre, akkor nem biztos, hogy ott van a helyük. Mert nem biztos, de lehetséges, hogy baj lesz.

2013. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/144 anonim ***** válasza:
28%
A szülői felügyelet gyakorlása nem szűnik meg,csak mert esküvőn vannak. Gáz arra fogni,hogy akkor a szülők nem tudnak szórakozni,ha a gyerek ott van,hiszen a pár kérése,hogy az ők csodás napjukba ne sz.arjon bele senki! :-) a szülő majd eldönti,hogy viszi-e vagy másra bízza a gyermekét! Elvégre ez az ő döntése!
2013. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/144 anonim ***** válasza:
62%
Én se szívesen látnék a lagzimon hisztiző gyerekeket,ezért döntöttünk úgy,hogy külföldön házasodunk. Oda csak a szülők és testvérek jönnek,és nincs vita,hogy ki,hogy duzzog be.
2013. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/144 anonim ***** válasza:
72%
Szülős-testvéres esküvőt itthon is lehet tartani. Ha kategorikusan meg van mondva, hogy szűk családi esemény lesz, akkor ennyi. De gondolom a kérdezőnek nem ez a lényeg, hanem hogy minél többen legyenek, és minél puccosabb lehessen.
2013. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/144 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az természetes, hogy bizonyos eseményekre a gyerek nem való (pl temetés, és én ballagásra sem vinném az enyémeket, mert ők unnák én meg őket szórakoztathatnám), de nekem az esküvő az egy családi örömünnep, ahol a jókedv és a közös vidám ünneplés a lényeg. Bár én sosem voltam az a tökéletességre törekvő aki az álommenyasszony akar lenni és az esküvőjén mindennek tökéletesen és időzítve kell történnie, továbbá sírógörcsöt sem kaptam volna, ha kiderül, hogy a nyoszolyólányok ruhája egy centivel hosszabb annál, ahogyan 8 évesen elképzeltem.


Nekem az esküvőhöz hozzá tartozik a gyerekcsapat, a nevetgélés, stb.


Értem én, hogy valaki azt óhajtja, hogy a Tökéletes Napján még a felhők is sorakozva álljanak az égen, de ne csodálkozzon, ha ezért rossz szemmel néznek rá.

2013. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!