Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan akadt ki ránk ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ránk ennyire a jövendőbeli sógornőm?

Figyelt kérdés

A férjem testvérének a hétvégén lesz az esküvője. Minket is meghívtak. Van 2 gyerekünk 3 éves, 4 hetes. Úgy volt, hogy ők is jöhetnek, a lányunk már alig várta, hogy bemutathassa a ruháját, amit direkt erre az alkalomra kapott a férjem testvérétől (ő a keresztapja).

Előző hét pénteken kaptunk egy e-mailt, hogy sajnos lemaradt a meghívóról, hogy gyerekeket 16 év alatt ne vigyünk. Ez az elfelejtett info a meghívottak 80%-át érinti. Megbeszéltük a férjemmel, hogy mi így nem fogunk tudni elmenni, felhívtuk a testvérét, aki sűrű elnézések közepette elmesélte, hogy a menyasszonya a fejébe vette, hogy a sok gyerek el fogja rontani az ő nagy napját a vinnyogással, ezért az e-mail. Bár nem örült neki, de megértette, hogy nem tudunk menni.

Ma felhívott telefonon a menyasszony és szabályosan leüvöltötte a fejemet, hogy mégis, hogyan jövünk mi ahhoz, hogy szétromboljuk az esküvőjét, mert 'miattunk' majdnem az összes kisgyerekes pár visszamondta a megjelenést. Szerinte mikor megtudták, hogy a vőlegény testvére és annak családja sem megy, ők is úgy döntöttek, hogy lemondják. Ez tényleg a mi hibánk lenne?

Majd este, ha hazajön a férjem felhívjuk a testvérét, hogy tisztázzuk ezt az egészet, de addig se megy ki a fejemből az eset.


2013. máj. 29. 14:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
75%

Ha az jogos, hogy kitiltja a gyerekeiteket, akkor az is jogos, hogy ti úgy döntötök nem mentek.

Az meg, hogy egy rakás más vendég is felháborodott, hogy egy héttel az esküvő előtt benyögik, hogy ja a gyereket 16 éven alul ne hozd nem a te hibád.

2013. máj. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
90%

Engem elsősorban nem az lepett meg, hogy a kisgyerekek ki lettek tiltva az esküvőről ( olvastunk és hallottunk is ilyet már) hanem az döbbentett meg hogy a testvérek teszik ezt egymással.

A testvér elég közeli rokon, nekem ez nem fér a fejembe hogy hogy tarthat esküvőt a testvére jelenléte nélkül, ha egyébként jóban vannak egymással.

És az, hogy a vőlegény ezt eltűri, hogy a tesója gyerekei miatt nem lehetnek ott a testvére és sógornője, ez számomra döbbenetes.Osztom az egyik válaszoló válaszát: "jó nagy papucs lehet a vőlegény"

2013. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Mi volt este?
2013. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
37%

Hát azért szerintem férjed se semmi, hogy ezért nem megy el a saját testvére esküvőjére akármilyen hárpia is a leendő feleség, azért a tesó nagyon ramatyul érezheti magát.

Azt meg egyébként teljesen el tudom képzelni, hogy tényleg a ti cselekedetetek bátorította a többi vendéget is, elvégre a csordaszellem nagyon erős tud lenni. (Persze ettől még a feleség magának köszönheti, így, hogy egy héttel előtte szól).

2013. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is elmehetne a férjed,egyszer házasodik a tesója. A 4 hetest én sem vinném,de attól még a tesója ott lehet...
2013. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim válasza:
85%
Őszintén szólva a kérdezővel értek egyet, nem volt se szép, se jogos így a lerendezés, DE mint menyasszony, én sem szeretnék gyerekeket az esküvőmön. Viszont nem 1-2 héttel előtte fogok szólni, hanem a meghíváskor, hogy mindenki el tudja intézni a gyerekek elhelyezését, illetve el tudja dönteni, hogy akar-e jönni, vagy nem. A nővérem esküvőjén volt 3 idióta kisgyerek, rohangásztak meg sikítoztak folyamatosan, abszolút idegesítő volt, innen jött az ötlet, hogy nem szeretnék gyereket a sajátomon.
2013. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
76%

"A 4 hetest én sem vinném,de attól még a tesója ott lehet.."


Nem zavar, hogy egy héttel előtte szóltak, hogy ja amúgy a gyereket 16 éven alul ne hozza senki? A három éves még bőven korhatár alatti. Ez már csak azért is bunkóság, mert a gyerek felügyeletét meg kell oldani és nem mindig egyszerű. Egy nagyszülő páros már eleve kiesik, mert ők ugye ott lesznek az esküvőn. Nem is biztos, hogy van másik, vagy nem megbízható, vagy már nem tudja elcserélni a szombati műszakot vagy akármi. Ismerősök vagy nyaralnak, vagy más dolguk van. Azért egy esküvrőre, nappalra, estére és éjszakára nem olyan egyszerű ám odapasszolni valakinek a gyereket, főleg nem nyári időszakban egy héttel előtte.

2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eleve benne lett volna a meghívóban, hogy 16 év alatt tilos a részvétel (amúgy a 15 éves mivel más - na mindegy?), akkor még talán elfogadható, hogy ő így akarja. De ne várja el, hogy pár nappal előtte majd mindenki bébiszitterért rohangál. Ha benne lett volna a meghívóban, akkor mindenki tudott volna időben dönteni, hogy megy e így vagy sem.
2013. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Végül mi volt az esküvőn?
2013. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!