Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhívtam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a barátnőmet az esküvőmre, de ő nem abban a városban lakik, ott kellett aludnia, és a szálláshelyet én fizettem neki a reggelivel együtt. Korrekt dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem igazán felajánlhatta volna, hogy ő fizeti ki a szállását, ahelyett, hogy elvárja, hogy mi fizessünk helyette.
2013. jún. 22. 22:21
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Azért ajánlottam fel, mert úgy illik. De én biztos visszautasítottam volna. Itt főleg az elvről van szó.
2013. jún. 22. 23:04
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem, drágám, nem elvekről van szó. Ha felajánlottad, akkor utólag kár ezen pöfögni. Máskor legyél egyenes.
2013. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Ígéret szép szó ha betartják úgy jó. Nem kell összevissza ígérgetni, ha nem telik rá.
2013. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
97%

Jártál már ebben a kategóriában?? Nézz meg pár olyan kérdést, ahol az a tárgy, fizessék-e a vendégek szállását!

Az emberek 80%-a szerint illik a párnak fedezni ezt a költséget! (hogy én mit gondolok, más tészta...)

Ő is hihette, hogy ezzel kalkuláltatok, hogy aki messzebből megy, annak szállás kell...

És ha felajánlottad, elfogadta, utána még arra sem voltál képes, hogy kifizesd a szállást, neki kellett odamennie??? Elég gusztustalan húzás... és ettől vártad, hogy "észbekap" és kifizeti??? Öcsém, te egy igazán logikátlan nőszemély lehetsz, sajnálom, aki elvett!!!

2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
És az milyen elv, hogy te fölajánlasz valamit, ő elfogadja, és utána ország-világ előtt az interneten kipletykálod, hogy mekkora suttyó? És ráadásul még van képed azt írni, hogy a barátnőd.
2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok gazdag de egy embernek egy napra a szállása azért nem vágna földhöz. El nem tudom képzelni, hogy egy esküvői költségvetésben egy ember elszállásolása jelentős tétel lenne.
2013. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 zabmester ***** válasza:
100%

Mi az, hogy úgy illik? El vagy tévedve.

Ha olyat hívsz meg, aki messze él, akkor vedd számításba, hogy neki aludnia kell valahol. Vagy ki tudod fizetni a szállást, és meghívod, vagy megmondod, hogy a szállást nem tudod kifizetni, ezért ennek tudatában döntse el, hogy el tud-e jönni, vagy ha ez kínos, akkor nem hívsz meg olyat, aki messze él.

De olyan nincs, hogy illik olyat felajánlani, amit igazából nem akarsz megtenni, és elvárod a vendégtől, hogy ő a te felajánlásod ellenére magának fizesse a szállást. Ha már meghívtad, miért nem tudtad neki megmondani, hogy szállást sajnos nem tudsz neki intézni, és nem lesz sértődés, ha emiatt nem jön el. Így eldönthette volna, hogy neki belefér-e, hogy még erre is költ.

2013. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ajánlottam fel, mert úgy illik."

Vannak bizonyos illemszabályok, de ez nem tartozik közéjük.

2013. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony! Haver, Te nem tartozol az illemszabályok közé! Ha nem gondoltad komolyan, akkor minek ajánlottad fel? Mégis kinek akarsz megfelelni?
2013. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

De hát nincs olyan, hogy "illik" felajánlani, aztán meg elvárom, hogy ne fogadja el!

Most akkor vagy felajánlom és ehhez tartom magam, vagy fel sem ajánlom.

2013. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!