Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhívtam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a barátnőmet az esküvőmre, de ő nem abban a városban lakik, ott kellett aludnia, és a szálláshelyet én fizettem neki a reggelivel együtt. Korrekt dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem igazán felajánlhatta volna, hogy ő fizeti ki a szállását, ahelyett, hogy elvárja, hogy mi fizessünk helyette.
2013. jún. 22. 22:21
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj kedves Kérdező, de ilyen gondolkodásmóddal nem kellett volna még házasodnod...
2013. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, de én egy hotelben vagyok recepciós, és nálunk ez mindig úgy működik, hogy a meghívó fél állja a vendégek szállásának a költségeit.Tehát szerintem nincs igazad.Arról nem is beszélve, hogyha felajánlod, miért várod el, hogy visszautasítsa?
2013. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
78%

ne haragudj, de ha miattad kellett elbumliznia a TE városoba mert TE szeretted volna ha ott van az esküvőn, és mert jó barátok vagytok, akkor az a munimum (!!!) hogy elszállásolod...


ha nem telik rá akkor szólnod kellett volna előre hogy szeretnéd ha eljönne de nincs már pénzed...és akkor is megoldni neki a szállást!


..meg nem küldeném a barátnőmet egyedül szállodába... ha van hely nálunk aludna vagy valamely barátomnál vagy családtagjaimnál.


de ezek szerint nem vagytok igazi barátok,... akkor meg minek hívtad meg...

2013. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

"de aztán ott a helyszínen képes volt elkérni tőlem a pénzt a szállására, pedig ha látja, hogy nincs fizetve a szállás, sejthette volna, hogy mi arra számítunk, hogy végül ő fizeti."


Milyen putri helyen volt a lagzi lol? Nálunk úgy volt, hogy ELŐTTE megbeszéltük a "góré"-val, hogy hány szállás kell és a vendégek állják, avagy mi. Mi álltuk és mikor az egész cechet kaja-pia, szállás fizettük másnap reggel, akkor megkaptuk a számlát tételesen minden szobáról, a vacsoráról, italfogyasztásról stb. Nem ott kellett kellemetlen helyzetbe hozni senkit, vagy fizetgetni előtte. De szánalmas! Pedig nem is a Hiltonban voltunk vagy ilyen puccos helyen.


Te meg, ha olyan hülye vagy, hogy felajánlod, akkor így jártál. Nálunk is volt egy rakás haver, akik meg lettek hívva, és mondtuk nekik, hogy sajnos a szállást nem áll módunkban kifizetni, ajánlani tudunk, ha kérnek. Nem az, hogy előadjuk a nagylelkű, jófej barátot miközben őrülten reméljük, hogy elutasítják és akkor mi duplán jól jövünk ki az egészből.

2013. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező, nagyon gáz a gondolkodásmódod!!

Hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, korrekt dolog. Viszont tőled cseppet sem korrekt, hogy mindazok után, h felajánlod, ő elfogadja, te meg itt gyk-n így beszélsz egy állítólagos barátnődről.

Nekünk 1 hónap múlva lesz az esküvőnk, és minket sem vet fel a pénz, de alapvető dolog, h mi álljuk azoknak a vendégeknek a szállását, akik messziről jönnek a MI kedvünkért.

2013. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
mi ugy voltunk távolabbi esküvőn, hogy elszhállásoltak minket, kérdés csak annyi volt hogy igényt tartunk-e szállásra, és akkor jelezzünk vissza időben, igy mi úgy kalkuláltunk, hogy annyival többet adtunk a párnak. ennyi, nincs mit megbeszélni ezen
2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
egy újabb unatkozó kétszínű arával lettünk gazdagabbak
2013. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek hogy te fizeted, erre megsértődsz mert ezek után arra számít hogy te fizeted. Ha nem akartad volna kifizetni, úgy hívod meg hogy "Szeretettel meghívlak az esküvőmre, sajnos a szállást neked kell megoldanod mert nincs pénzem, mert a drágábbik menüt rendeltük végül."

Különben az a minimum hogy akit meghívsz és messze lakik azt elszállásolod, de mindegy.

2013. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Az ara eltűnt, remélem a mézesheteken egy kissé elgondolkodik a viselkedésén és a hozzáállásán....
2013. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 gabszem ***** válasza:
20%
nekünk most szombaton lesz az esküvőnk. Mi fizetjük a szállást a szülőknek, tanuknak, közeli rokonoknak. A kollégák, távolabbi rokonok, barátok maguknak fizetik a szállást. Ettől függetlenül pl. anyukám és a testvérek is azt mondták, hogy ők maguknak fizetik a szállást. Szerintem ez így lenne korrekt hogy legalább felajánlják.
2013. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!