Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhívtam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a barátnőmet az esküvőmre, de ő nem abban a városban lakik, ott kellett aludnia, és a szálláshelyet én fizettem neki a reggelivel együtt. Korrekt dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem igazán felajánlhatta volna, hogy ő fizeti ki a szállását, ahelyett, hogy elvárja, hogy mi fizessünk helyette.
2013. jún. 22. 22:21
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

"sejthette volna, hogy mi arra számítunk, hogy végül ő fizeti"


Szóval, te felajánlod neki, hogy kifizeted a költségeit (ami tényleg korrekt, mert a te esküvődre megy és neki plusz költség) - és mert te kifelé adod a nagyvonalút és a korrektet -, valójában viszont azt várod, hogy utasítsa el, mert "tudhatná, hogy szegények vagyunk". Mivel azonban ő nem hajlandó a te kis pitiáner játszmáid szerint játszani, és csak arra válaszol, amit hallott, nem arra, amit szerinted neki ki kellett volna találnia, még te vagy megsértődve és felháborodva.


Miért is?


Ha szegény vagy, az nem baj, nem bűn és nem hiba. Az egy állapot. De ennek ürügyén aljasul játszmázni, másokat pitiztetni, az már baj, hiba és bűn - és ennek leginkább a lelki szegénységhez van köze, nem máshoz.

2013. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont szerintem illett volna visszautasítania, mert ő jobb módú, mint mi."


Lassan már ott tartunk, hogy az esküvői vacsorát is illett volna visszautasítani, hozhattak volna magukkal szendvicset. :DDD

2013. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, kérdező, a válaszokból leszűrheted, hogy a hiba a te fejedben és gondolkodásmódodban van. Bár nem nézek ki belőled annyi intelligenciát, hogy ezt felismerd. :)
2013. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg ezt a topicot az újdonsült férjednek. Lehet, hogy elgondolkozik azon, kit is vett feleségül.


És ugye a nálatok kicsit szegényebb körülmények között élőktől nem fogadtál el nászajándékot és pénzt?

2013. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:
100%

"Viszont remélem azok nászajándékát visszautasítottátok, akik nálatok rosszabb anyagi helyzetben vannak."

Hehe, ez a legjobb...:D


Láthatod kérdező, hogy nincs igazad, és talán ebből megtanultad, hogy ne ajánlj fel többé olyan dolgot, amit nem tudsz/ nem akarsz teljesíteni...

2013. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Te hol élsz? Általában a pár dolga fizetni a vendégek szállását, illetve azt biztosítani. Anyósomék nem rég voltak esküvőn jó messze a lakhelyüktől és aki nem odavalósi volt, annak fizették a szállást. Minek ajánlod fel, ha utána nyávogsz? Jó, hogy a vacsorát nem vártad el, hogy kifizessék a vendégek...
2013. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Mi a büdös ló....nak kell esküvőt, meg lagzit tartani, ha nincs lóvé?? Mert ez a SZOKÁS? Kiperkálta anyuci meg apuci?


De ha már buta vagy, és esküvőt akarsz, akkor miért kell meghívni egy messze lakó "barátnőt", akivel szemben gerinctelenül viselkedsz? Ezek szerint ő annyira nem is fontos neked. Akkor miért kellett, hogy ott legyen??? Csak hogy nagy esküvő legyen? Hogy villoghass mindenki előtt? Szánalmas!!! Még ő fizesse a szállást, hogy egész este a puccos valagadat bámulja? Tudod senki nem azért megy esküvőre, mert az olyan jó lesz! Hanem mert talán fontos vagy neki! De ezek után...


Remélem a hölgy rátalál a kérdésre!

2013. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a problémádat. A mi esküvőnkre 3 éve a vendégek többsége messziről érkezett. Természetesen a szállásukat és reggelijüket mi intéztük és mi is fizettük. Az a bunkóság, hogy egyáltalán eszedbe jutott, hogy ő fizesse ki.
2013. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha felajánlod és elfogadja, akkor az nem az ő hibája. Mondhattad volna azt is, hogy tudsz neki segíteni valami olcsó szállást keresni, de sajnos nem tudjátok kifizetni. Ha igazi barátnő, akkor ezt megérti.

Így viszont nem ő viselkedett gázul, hanem te, amiért húztad a szádat, hogy elfogadta.

2013. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
abban a hiszemben h te fizeted a szállást odautazott(útiköltség drága) és erre te meg sunyin viselkedsz h majd csak nem veszi észre h nem is foglaltál neki szállást mint ahogy ígérted? Ki itt a pofátlan? Eszem megáll komolyan....
2013. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!