Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti jól éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jól éreznétek magatokat egy ilyen esküvőn?

Figyelt kérdés

Előre szólok, csak vacsi az esküvő után, nem lakodalom.


Délután 4-kor esküvő egy parkban (szoktak ott esküvőt tartani, van egy fehér fa építmény is nem jut eszembe a neve, de szép)


A szomszédos étterem fedett teraszára (ami a parkra néz) átmennek a vendégek (kb. 1 percre van az esküvői helyszíntől) ahol a sütemények és mártogatók, koktélok, üdítők stb. ki vannak téve asztalokra. Mi egy órára elhúzunk a parkba fényképezkedni, addig lenne egy vetítés meg ugye a vendégek ott lennének egymásnak, lehet sétálni, amit akarnak. Felőlem nézhetik a fotózást is, ha ahhoz van kedvük.


Ha letelt az 1 óra fényképezési idő, akkor onnantól fogva kihozzák a hidegtálakat, miniszendvicseket, töltött finomságokat, salátákat, a többi süteményt, borokat, söröket, töményeket. A koktélokat a pultban lévő mixer srác/lány csinálja.


Sok ételt írtam össze, de amolyan ültetett állófogadás lesz (lesznek székek, asztalok, de nem lesz ültetés, se kikészített étkészlet, hanem mindenki azt vesz a középen elhelyezett asztalról amit akar).


A zene sima cd-ről szólna, a mi válogatásunk alapján.


Május elején lenne a dolog.


Estefelé, behozatnám a tortát, amit felvágunk és mindenki kap aki kér.

Megköszönjük, hogy eljöttek, átadjuk az ajándékokat (ezt még nem tudom hogy csináljuk, adhatnátok tippeket) és jó utat kívánunk hazafelé.


A kaja így lesz, nem lesz éjféli vacsi, pörkölt, meg hasonlók, leves se.


De ha valamiben logikai bakit láttok leírnátok? Jól éreznétek azért magatokat?

A zene ilyen rocky, 50-70', meg hasonlók. Külföldi, és magyar is.


Bocs a kérdésben lévő letegezésért, és, hogy terjedelmes lett. :)


2013. aug. 10. 11:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%

Ugye ehhez egy kicsit tündéresebb, mint hercegnősebb ruhád lesz?

Nem tudom leírni milyennek is képzelem... nagyon szép, bár nem fedi a valóságot. Imádnám, mind vendégként, mind sajátnak.

Nagyon nagyon sok boldogságot

2013. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem hercegnős, bár nem is tündéres. Nem találom a neten már a képet, nem tudom megmutatni. Guglibe találtam rá anno.
2013. aug. 10. 18:37
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

En biztos jol ereznem magam egy ilyen eskuvon ugyanis a mienk is szinte szorol szora ilyen lesz szeptemberben. Annyi a kulonbseg hogy nalunk 11-kor kezdodnek a szertartasok (templomi is lesz) es utana 2-6-ig egy ebed. Nekunk ez igy tokeletes! :-)

Sok boldogsagot nektek! :-)

2013. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen én jól érezném magam. A köszönőajándék átadására ötletként lehetne az is, hogy egy szépen feldíszített asztalkán rajta vannak a kis nutellás üvegcsék és vagy ott van végig és van rajta egy felírat tőlünk nektek (vagy valami ennél sokkal kreatívabb) vagy pl. egy gurulós asztalon behozzák a felszolgálók amikor átadnátok és elmondjátok, hogy sok szeretettel készítették ezt a kis apróságot és ezzel szeretnétek megköszönni, hogy veletek örültek.


Ha jól értem nem lesz ültetés, de talán megoldás lehetne az is, hogy minden helyhez oda van készítve egy üveg. Mi így csináltuk, mindnekinek odakészítettük, de nekünk hagyományos vacsis, ültetőkártyás esküvőnk volt.

2013. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes! Végre nem az a merev,leülsz és eszel amit eléd raknak...meg az egész jó,sok boldogságot!!!
2013. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nagyjából tetszik nektek, még aki a hagyományost kedveli jobban, az se érezné magát rosszul.


Szép napot nektek :)

2013. aug. 11. 16:25
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hagyományos esküvőnk és lagzink volt, igaz svédasztallal. Viszont nekem a tiéd is tetszik. Az ültetést annyiban gondold át, hogy milyen asztalok lesznek, milyen a társaság, milyen az elrendezése a terasznak stb. és biztos, hogy jó lesz-e, ha nem lesz. Én már voltam olyan lagzikban is, ahol volt, meg olyanban is, ahol nem volt, mert hülyeségnek tartották és nem sült el valami jól. Persze senki nem mondta meg az ifjú párnak, de elég gáz helyzetek voltak belőle. Pl. mire a közeli család odaért addigra már csak 1-1 hely volt szabadon mások között, vagy iszonyatos tülekedés alakult ki, mert a családok, barátok egyértelműen együtt akartak leülni, és mindenki próbált nyomulni egy még üres asztalhoz, hogy a sajátjaival elfoglalja, vagy volt egyetlen ember, akinek a család mellett nem jutott hely, de mást meg nem ismert és így az asztalunk sarkán nyomorgott, mert nem akart egy rakás vadidegen közé beülni. Ugyanígy olyan is volt, a haverok előbb szálltak ki a kocsiból így befoglalták a főasztal közeli helyeket, a kicsi teremben meg a menyasszony testvéreire csak a leghátsó sarokban maradt hely, ahonnan nem láttak semmit, ha rész akartak bármiben venni, vagy egyáltalán látni a testvérüket, akkor át kellett verekednie magát az egész termen, míg az első helyeken ülő haverok csak ültek és ittak egész éjszaka, amit a hátsóbb részeken is megtehettek volna, de helyettük a család került oda, meg az is kellemetlen volt, mikor az ilyen kimaradó egy-egy hely miatt össze-vissza variáltak, felállítgattak embereket, hogy jaj engedjétek már ide, meg neked mégis jó lesz itt stb.


Nekem a legjobban azt tetszett, hogy meg voltak adva az asztal számok, mellettük a névsor, hogy kié és azon belül úgy ültek, ahogy nekik tetszett, nem volt lekártyázva, hogy melyik szék kié. Viszont így nem volt az a gáz helyzet, ami miatt már a legelején úgy néznek egymásra a vendégek, hogy potenciális ellenfél a jó helyért folytatott harcban...

2013. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Akkor ezt meg lehet oldani a névre szóló kis ajándékokkal. Majd kitalálom, amúgy egy asztalhoz 4 ember fér el.
2013. aug. 11. 19:09
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
szuper:) tetszene!!!! bár én is vmi ilyen lazábbat csináltam volna...bár a miénk is szupi volt:)
2013. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándék átadásra tipp: ugyebár, amikor a vendégek elmennek, illik bejelenteni az ifjú párnak a távozásukat, és elköszönni tőlük. Szerintem akkor, amikor az illetők búcsúznak, te vagy a vőlegényed elmentek az ajándékért, addig a másik fél ott marad, és elbeszélget velük, amíg meg nem érkezik az ajándék. Azt átadjátok, és kész is.:) Legalábbis nálunk így szokás.:)

Egyébként én szívesen elmennék egy ilyen esküvőre, szerintem nagyon szép lesz. Sok boldogságot nektek!:)

2013. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!