Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan vagyok kiakadva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva, hogy ők is ugyanazon a napon házasodnának?

Figyelt kérdés

A történet 9 évvel ezelőtt kezdődött, amikor összejöttem egy fiúval, s 2,5 évig voltam vele se veled-se nélküled kapcsolatban. Nem volt igazán jó, mert sokat veszekedtünk, ugyanis a párom ésa legjobb barátnőm mindig marta egymást nekem, szidták mindig a másikat előttem.


Miután vége lett ennek a kapcsolatnak, összejöttem a fiú legjobb barátjával. Később kiderült, hogy az exem fél évig csalt a legjobb barátnőmmel (miközben előttem minndennek elhordták egymást), így a barátnőmmel megszakadt a kapcsolatom és ők összejöttek nyilvánosan is.


Eltelt 5 év, s eljegyzett a párom, elkezdtük szervezni az esküvőnket. Már megvan az időpontunk, lefoglaltuk az éttermet, a zenekart, a polgári és a templomi időpontot is.


Tegnap voltunk ejgyesoktatáson, ahol két pár szokott együtt felkészülni a házasságra. Meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a másik pár aki velüónk együtt készül fel, az exbarátom és a volt legjobb barátnőm. Állítólag direkt kérték, hogy velünk járhassanak, s az esküvőt is a mi dátumunkra tették, pont úgy, hogy előttünk jönnek ki a templomból.


A pap kérdezte, hogy ki hogy áll a szervezéssel, nekik még nincs meg semmi az időpontjukon kívül, így arra gondoltunk, hogy megkérjük őket, tegyék át az esküvőt. Nagyon fel vagyok háborodva. A facebookra a szervezéskor kiírtuk a dátumot, hogy láthassák az ismerőseink, szerintem ők is onnan tudják és direkt szervezték ekkorra.


Nem akarom őket nézni a nagy napon, mindkettőjükben hatalmasat csalódtam. Jogosan vagyok kiakadva?


2013. aug. 11. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát ezen én is nagyon ki lennék akadva...

Meghívókat írtatok már? Szerintem ők csak azért sem fogják áttenni az időpontot, szóval lehet nektek kéne, de úgy, hogy ők ne tudják meg. :/ Ez nagyon rossz helyzet, de remélem sikerül megoldanotok! Ők meg megérdemlik egymást, két undorító ember...

2013. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Elég idióták ha számított nekik az esküvő napja, amelyik az ötletgazda, annak úgy látszik fontosak vagytok és hogy nektek alátok tegyenek... Szép kis házasság lesz az övék..

Ne foglalkozz vele, tuti azért csinálják, hogy titeket idegeskedni lássanak.

2013. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért baj, ha egy napon van? Ha heccelésnek szánták, akkor pont azért nem foglalkoznék vele. Mondjuk engem eleve nem zavarna a dolog.
2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg a papnak, hogy csalfák voltak, ő majd kiátkozza őket.
2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Segglikak. Szerintem jogos a dühöd.
2013. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

A kiakadással pont azt éred el, ami a céljuk.

Nagy ívben tojd le őket, ha elteszed az időpontot azzal tulajdonképpen nyernek, bár én se nézném szívesen a képüket az esküvőmön.

Micsoda tökéletes pár lehetnek, ha még a saját esküvőjükön is az a legfontosabb, hogy Neked tegyenek be..

2013. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mi már kivittük a meghívókat is, így mi már a dátumon nem igazán szeretnénk változtatni a vendégek miatt.


Arra is gondoltunk, hogy békülni szeretnének, mert az oktatás alatt nagyon kedvesek voltak velünk. Miután kijöttünk a paptől, megkérdeztük, hogy hazavigyük-e őket autóval, de ők azt mondták, hogy be nem szállnának a mi autónkba, nem szívnának velünk egy levegőt. Nem értjük őket, el vagyok keseredve. :(

2013. aug. 11. 18:47
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván a pap előtt jópofiztak.

Nem lehet egy kicsit későbbre rakni a templomit? Nem tudom, nem értek hozzá, de látnátok ahogy kijönnek? Mert ha nem, akkor mindegy, ha meg igen, akkor nem lehetne megkérni, hogy ti csak fél órával később legyetek? Esetleg elmesélhetnéd ezt a papnak, hátha megértő lesz

2013. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nagyon gyerekes viselkedés az ő részükről.

Kábé mint az 5 évesek. Bibibíí én nem fogok ugyan abban a homokban ülni mint te!!!!

Én nem lennék kiakadva 5 év elteltével már nagyívben leszartam volna őket.

2013. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű: Ne törődj vele. Te azzal az emberrel akarsz örök életedre együtt lenni, akkor miért érdekel, hogy ők jönnek ki előttetek a templomból? Én még oda is mennék hozzájuk gratulálni, bármennyire is fáj, természetesen nagy boldogságban. Provokálni akarnak, hát akkor te miért ne viszonozd? Mit tesznek, ez a valóság nem egy film, amiben befűszerezik a tortádat, a menyasszonyi ruhádat ellopják, satöbbi...


Egyébként igen, jogos. Őt választottad, a jegyesedet talán, de akkor is, érthető, hogy ha a voltpárod a "szemed előtt" házasodik meg.

2013. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!