Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan vagyok kiakadva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva, hogy ők is ugyanazon a napon házasodnának?

Figyelt kérdés

A történet 9 évvel ezelőtt kezdődött, amikor összejöttem egy fiúval, s 2,5 évig voltam vele se veled-se nélküled kapcsolatban. Nem volt igazán jó, mert sokat veszekedtünk, ugyanis a párom ésa legjobb barátnőm mindig marta egymást nekem, szidták mindig a másikat előttem.


Miután vége lett ennek a kapcsolatnak, összejöttem a fiú legjobb barátjával. Később kiderült, hogy az exem fél évig csalt a legjobb barátnőmmel (miközben előttem minndennek elhordták egymást), így a barátnőmmel megszakadt a kapcsolatom és ők összejöttek nyilvánosan is.


Eltelt 5 év, s eljegyzett a párom, elkezdtük szervezni az esküvőnket. Már megvan az időpontunk, lefoglaltuk az éttermet, a zenekart, a polgári és a templomi időpontot is.


Tegnap voltunk ejgyesoktatáson, ahol két pár szokott együtt felkészülni a házasságra. Meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a másik pár aki velüónk együtt készül fel, az exbarátom és a volt legjobb barátnőm. Állítólag direkt kérték, hogy velünk járhassanak, s az esküvőt is a mi dátumunkra tették, pont úgy, hogy előttünk jönnek ki a templomból.


A pap kérdezte, hogy ki hogy áll a szervezéssel, nekik még nincs meg semmi az időpontjukon kívül, így arra gondoltunk, hogy megkérjük őket, tegyék át az esküvőt. Nagyon fel vagyok háborodva. A facebookra a szervezéskor kiírtuk a dátumot, hogy láthassák az ismerőseink, szerintem ők is onnan tudják és direkt szervezték ekkorra.


Nem akarom őket nézni a nagy napon, mindkettőjükben hatalmasat csalódtam. Jogosan vagyok kiakadva?


2013. aug. 11. 18:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamu történet.
2013. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!