Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan vagyok kiakadva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva, hogy ők is ugyanazon a napon házasodnának?

Figyelt kérdés

A történet 9 évvel ezelőtt kezdődött, amikor összejöttem egy fiúval, s 2,5 évig voltam vele se veled-se nélküled kapcsolatban. Nem volt igazán jó, mert sokat veszekedtünk, ugyanis a párom ésa legjobb barátnőm mindig marta egymást nekem, szidták mindig a másikat előttem.


Miután vége lett ennek a kapcsolatnak, összejöttem a fiú legjobb barátjával. Később kiderült, hogy az exem fél évig csalt a legjobb barátnőmmel (miközben előttem minndennek elhordták egymást), így a barátnőmmel megszakadt a kapcsolatom és ők összejöttek nyilvánosan is.


Eltelt 5 év, s eljegyzett a párom, elkezdtük szervezni az esküvőnket. Már megvan az időpontunk, lefoglaltuk az éttermet, a zenekart, a polgári és a templomi időpontot is.


Tegnap voltunk ejgyesoktatáson, ahol két pár szokott együtt felkészülni a házasságra. Meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a másik pár aki velüónk együtt készül fel, az exbarátom és a volt legjobb barátnőm. Állítólag direkt kérték, hogy velünk járhassanak, s az esküvőt is a mi dátumunkra tették, pont úgy, hogy előttünk jönnek ki a templomból.


A pap kérdezte, hogy ki hogy áll a szervezéssel, nekik még nincs meg semmi az időpontjukon kívül, így arra gondoltunk, hogy megkérjük őket, tegyék át az esküvőt. Nagyon fel vagyok háborodva. A facebookra a szervezéskor kiírtuk a dátumot, hogy láthassák az ismerőseink, szerintem ők is onnan tudják és direkt szervezték ekkorra.


Nem akarom őket nézni a nagy napon, mindkettőjükben hatalmasat csalódtam. Jogosan vagyok kiakadva?


2013. aug. 11. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Még az jutott az eszembe, hogy akik házasodnak, azok általában magukkal, a saját boldogságukkal vannak elfoglalva... Ha felmerül az, hogy másnak az orra alá dörgöljenek valamit, akkor ott nem az őszinte szerelem miatt házasodnak. A lánykérés és az esküvőjük nem azért történt, hogy ők együtt legyenek örökké, hanem hogy előttetek legyen az időpont. Az ilyen házasság viszont nm lesz hosszú életű, mert a bosszún alapszik. Nekik nem a saját esküvőjük a fontos,a saját boldogságuk.


Én a helyedben szépen elmondanám ezt a következő jegyesoktatáson, beégetve őket a pap előtt.

2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Úgy úgy! Majd az idő szépen eldönti, hogy melyik házasság született szerelemből és melyik bosszantásul.


Az ilyen helyzetekre valóban az a megoldás, hogy mosolyogsz az egészen, végül is neked jól fog menni sorod, mindegy, hogy ők mit forralnak. Ezen a napon, biztos, hogy csak a saját boldogságommal foglalkoznék és nem azzal, hogy ki akarja ezt tönkretenni.


Egyébként ha mindez évekkel ezelőtt történt, már régen túl kell, hogy legyél az egészen, és ez a dolog egyáltalán nem kéne, hogy érdekeljen. Vagy mégsem?


43/F

2013. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%

Megértem, én nagyon ki lennék borulva. Az esküvő talán nem egy létfontosságú dolog, de én nem szívesen nosztalgiáznék azon, hogy két ember szándékosan így keresztbe tett a saját esküvőmön. Mellesleg attól is tartanék, hogy ha ezt meglépték, talán kitalálnak valami mást is, ha már olyan gyerekesek.


Ennél kisebb hülyeségek miatt is lett már lemondva esküvő. Én nem hezitálnék rajta, hogy kiküldjek még egy adag képeslapot amiben sajnálattal közlöm a meghívottakkal, hogy akár fél évvel későbbre vasalják ki a legszebb ruhájukat. Nem tudom, milyen helyzetben vagytok, de addigra még több pénzt félretehettek egy világra szóló lakodalomra, az exbarátnőd meg expasid pedig meg fog pukkadni a méregtől, hogy meg kell tartaniuk az esküvőjüket anélkül, hogy titeket még bosszantanának vele.

2013. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Pappal megbeszélni,20 perccel későbbre tenni a szertartást,ez még nem nagy csúszás semmiben,de elég ahhoz,hogy a másik pár már a környéken se legyen.
2013. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
ahogy az utolsó mondja! és nem foglalkozni velük semmit :)
2013. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Sz*rni rájuk! Látszik, hogy csak nektek akarnak keresztbe tenni, vagyis veletek foglalkoznak, nem magukkal. Szervezzetek nyugodtan, lehet addig szét is mennek ezek a kedves emberek :D
2013. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Nagyonis jogosan ! Bunkó mind a kettő, annyi boldogtalanásg legyen az életükben amennyi boldogsáog neked van a mostani pároddal !

Amit tudsz tenni az az hogy lemondod a templomit abban ahol most akarjátok csinálni, és titokban próbálod tartani hol lesz az új templomi. Ha jól vagyok értesülve, templomit szinte bárhol lehet kapni, ez nem probléma. :) (ha persze nem túl késő már)

2013. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom, hogy nagyon ki vagy akadva, én is ki lennék. Viszont csak azt tudom javasolni, hogy ne törődj velük, megérdemlik egymást, és tuti, hogy nem lesznek boldogok, ha már a házasságuk azzal kezdődik, hogy bosszantsanak téged.

Hasonló helyzetben voltam már én is. Volt egy barátom, de nem vállalhattam fel még nyilvánosan, még nem voltam elválva - 19 évesen mentem férjhez - 24 évesen váltam. Sokat háborgott a fiú ezen, és türelmetlen volt, aztán egy nap a legjobb barátnőm le is csapta a kezemről. Ki is akadtam, megmondtam a magamét neki, majd hivogattak, fenyegettek, hogy meg leszek pofozva, volt olyan is, hogy a volt legjobb barátnőm felhívott ismeretlen számról, hogy megköszönje, hogy én úgy kibuktam miattuk, mert ez még jobban összekovácsolta őket. Számot cseréltem, teltek múltak az évek, és én most boldog vagyok, ők meg bár együtt vannak, úgy hallottam folyton marják egymást, és a pasi félre is lépeget olykor. Az Isten nem ver bottal...

2013. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez az egész történet nem életszerű.
2013. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
Én ott helyben azt képzeltem volna el, hogy egy péklapáttal leütöm őket. :D Totálisan jogos a kiakadásod... ha már az időponton nem tudtok változtatni akkor esetleg a helyen? Ha semmiképp nem megy, akkor ne szóljatok egy szót sem, muszáj jópofát vágni hozzá, mert ezzel csak idegesíteni akarnak titeket, ez tuti!!! De ez nem fog nekik bejönni, ha ti csak mosolyogtok. :D
2013. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!