Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pocakosan az oltár elé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakosan az oltár elé?

Figyelt kérdés

Majdnem három éve szeretnénk babát. Most két hete kitűztük az esküvő időpontját. Erre tegnap pozitívat teszteltem. Nagyon örülök, de az esküvőt illetően kicsit elbizonytalanodtam. Nektek mi a véleményetek, terhesen végigcsinálni az esküvőt, lakodalmat, és vendégként mit gondolnátok?

Az az érzésem mindenki azt gondolná, csak azért házasodunk, mert jön a baba...



#esküvő #kismama #terhes menyasszony
2013. okt. 24. 11:15
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"A gyereket remélem nem csináljátok vissza ilyen ítéletektől való félelmetekben..."

Ilyen még véletlen sem jutna eszünkben, csak az esküvőn kezdtem el vacilálni. És igen, leginkább abból a szempontból, hogy ez így lemondással, kompromisszummal jár. Lehet önzően hangzik a részemről, de így a nő talán nem a legszebb formáját tudja hozni, amiről mindig is álmodik.

Mondjátok meg nyugodtan, hogy hülye vagyok!:D

2013. okt. 24. 11:46
 12/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy hülye :) Terhesen végigcsinálni az esküvőt tényleg lemondásokkal jár(hat). Neked kell tudni, hogy mi az álmod az esküvővel kapcsolatban, és hogy ezekről esetleg le tudsz-e mondani a baba miatt. Mondjuk hogy nem vehetsz részt a hajnalig tartó ereszdelahajam piálós buliban és hogy nem tudod felvenni azt az álomruhát a hasad miatt.

Ettől még nem hinném hogy túlságosan is önző lennél, hiszen az ember úgy tervezi hogy csak egy esküvője lesz az életben és az miért ne lehetne olyan amire mondjuk kislány korától fogva vágyott? Mondom ezt úgy, hogy én csak egy két tanús esküvőt szeretnék, mindenféle hacacáré nélkül :D

2013. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
26%
Gyönyörű lenne :-) Sok boldogságot Nektek!
2013. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
58%
13 voltam. Most olvastam egy hozzászólásodat, hogy a "nő a leggyönyörűbb formáját hozná". Szerinted ez nem egy gyönyörű forma lenne? Hidd el, gyönyörű leszel. :-)
2013. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
56%
Ja nem jól idéztem bocs :-D biztos nem véletlen :-D
2013. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Vagy előrehoznám, vagy eltolnám teljesen.


Több olyan lagzin voltunk, ahol "pocakos" volt a menyasszony, de egyiket se élvezte igazán. Volt amelyik rosszul volt, volt amelyik keményedett a sétától, volt amelyik csak simán állni sem nagyon bírt, volt amelyik egész esete csak ült és siránkozott, hogy ő 5 lépést se bír táncolni, volt amelyikhez szinte hozzá se lehetett érni, mert egyfolytában attól rettegett, hogy valami baja lesz. Persze, sokszor felfogás kérdése is, de ha mondjuk már délután négykor érzed, hogy keményedsz, akkor marha jó, hogy még csak most kezdődik a lagzi, te meg legszívesebben csak feküdnél. Vagy ha hányós vagy. Ezeket nem tudod befolyásolni, nem tudhatod, hogy milyen terhességed lesz, unokatesóm még az ötödik hónapban is állandóan úgy érezte, hogy összehányna legszívesebben mindent, olyan volt a lagzijukon szegény, mint a mosott szar.

2013. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%
A legfontosabb: a leendő boldog férj és apa ilyen szépen reagált!!! Előrehoznám, és lehet templomi is (egy megkerült bárányka még nagyobb ünnep:)
2013. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Julie- Igazgyöngy válasza:
17%
Szerintem 6 hónaposan bevállalható egy esküvő... Gyönyörű kismama ruhákat lehet kapni, így is nagyon csinos lehetsz. Már nem egy kedves ügyfelem volt, aki esküvőszervezés közben esett teherbe :) Ha bármiben segíthetek, írj nyugodtan : info@igazgyongyeskuvo.hu Sok boldogságot :Julcsi
2013. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen igazad van. Az esküvő a legtöbb nőnek a "nagy napja", ahol gyönyörűen akar kinézni. Na most a terhes nő nem olyan gyönyörű, mint egy nem terhes, akárki akármit mond. Én nem szívesen nézegetném vissza azokat az esküvői képeket, ahol úgy nézek ki, mint egy hófehér bálna. Na meg hogy a saját lagzimon ne rúghassak be? A nászéjszakán ne szexelhessek egy hatalmasat? A nászúton szenvedjek a hányással, vizesedéssel, stb? Na nem.
2013. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
Én a te helyedben, biztos, hogy előre hoznám az esküvőt. Most még tudsz bulizni, 6 hónaposan már nem biztos...Mi is épp esküvőt szervezünk, le van foglalva minden, szóval most vigyázunk, amennyire csak lehet :) Persze ez egy nagy boldogság, de azt mondom, hozzátok előre, mondjuk őszre vagy télre. Az eltolást pedig azért nem javaslom, mert babával a legkisebb gondod is nagyobb lesz annál, mint hogy esküvőt szervezz. Sok boldogságot!! :)
2013. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!