Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pocakosan az oltár elé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakosan az oltár elé?

Figyelt kérdés

Majdnem három éve szeretnénk babát. Most két hete kitűztük az esküvő időpontját. Erre tegnap pozitívat teszteltem. Nagyon örülök, de az esküvőt illetően kicsit elbizonytalanodtam. Nektek mi a véleményetek, terhesen végigcsinálni az esküvőt, lakodalmat, és vendégként mit gondolnátok?

Az az érzésem mindenki azt gondolná, csak azért házasodunk, mert jön a baba...



#esküvő #kismama #terhes menyasszony
2013. okt. 24. 11:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nyugodtan. Egy hat hónapos terhes kismama gyönyörű. Ráadásul olyan szép, hogy hárman álltok majd az oltár előtt és nem ketten. :) A babátokkal a pocidban mondjátok ki az igent. Ez tényleg dupla öröm. Főleg úgy, hogy már ilyen régóta vártok a picire.


Aki rosszat gondolna rólatok, annak pedig nincs is ott a helye az esküvőn.

2013. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%
Velünk pont ez történt, eltoltuk az időpontot, a lányom 10 hónapos volt az esküvőnkön. Nem akartam pocakos menyasszony lenni.:)
2013. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
42%

Semmi baj nincs szerintem a pocakos esküvővel. De én önző módon eltolnám az időpontot, hogy mulathassak. :)

Mi is így csináltuk. Jövőre esküszünk, kisfiam 2 éves lesz akkor.

Persze ennyire nem muszáj eltolni, mi így találtuk a legpraktikusabbnak.

2013. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ma már évente talán egy lány van aki szűzen házasodni, így elég képmutató lenne ha bárki is megszólna.
2013. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem vállalnám be és nem azért,mert megszólnak.Még a terhességed elején jársz,nem lehet tudni,hogy mi lesz pár hónap múlva.Én a 8.héttől kezdve a második trimeszter végéig hánytam és vérzésem is volt,ezért szigorú fekvésre voltam ítélve egy hónapig.A harmadik trimeszterben elkezdtem dagadni,annyira,hogy csak papucsot vagy szandált tudtam felvenni,mert állandóan dagadt a bokám.Sajnos az arcom is kerek lett,még sminkelve is vízi hullának néztem ki.Nagy hassal megterhelő volt állnom,később már aludni sem tudtam rendesen éjjel,ezért szinte egész nap fáradt és álmos voltam.Ha akkor nekem végig kellett volna csinálnom egy komplett lagzit,azt nem bírtam volna ki.Az a része már elhanyagolható,hogy sem inni sem táncolni nem tudtam volna és este 9-kor akkor is leragadt volna a szemem,ha nem akarom.Az anyagi része sem mindegy.Egy esküvő elég nagy költségbe kerül,a szülés és terhesgondozás szintén,a rengeteg beszerezendő gyerekholmiról nem is beszélve.A kettőt együtt nem tudtuk volna kigazdálkodni.Összességében én elhalasztanám,vagy most tartanék egy két tanús esküvőt 30 nap múlva,hogy törvényesen egy pár legyünk és ne kelljen apasági sem,de bulizni csak szülés után buliznék.
2013. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Kései Sirató ***** válasza:
80%

Előrehozott kis esküvőt tartsatok szerintem. Az unokatestvérem volt terhesen menyasszony, 4 hónapos volt és alig látszott még, nem is ez volt a baj, hanem az, hogy hányingere volt végig és attól rettegett, hogy hányni fog.

Én a helyedben néhány vendég jelenlétében egy őszi szombat délelőtt 11.00-kor mondanám ki az igent, majd egy ünnepi ebéd után, ami ha el is húzodik, este 9-kor már pihennék. Kisbaba mellett nem jut idő normális esküvőt megszervezni, ha meglesz a pici, akkor nem tudsz majd egyetlen éjszakát se átaludni, akkor inkább most még kicsi pocakkal, mint kialvatlanul, fáradtna, plusz kilókkal.. És azért is most legyen, mert akkor nem kell apai elismerő nyilatkozatot tenni.

2013. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönöm nektek a rengeteg véleményt és persze tapasztalatot. A párommal is rengeteget beszélgettünk. Én igazából még mindig bizonytalan vagyok, pláne hogy írtátok, hogy ki tudja milyen állapotban leszek addigra.
2013. okt. 25. 09:54
 28/33 anonim ***** válasza:
18%

Hogyhogy milyen állapotban? A leggyönyörűbb állapotban. A szerelmetek gyümölcsét hordod a szíved alatt, a szerelmetek gyümölcsével, akire ilyen sokat vártatok, állnátok az oltár elé.

Szerintem gyönyörű.


Aki pedig rosszat fog gondolni rólad, az rosszat fog gondolni akkor is, ha a picur születése után házasodtok össze.

2013. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
64%
Annyit ajánlanák házasodjatok össze minél előbb,hisz ha a szerelmed szeret,akkor más nem számít,plusz még jól is érezhetitek magatokat,utána nehéz lenne egy babával bármerre is menni
2013. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk csak azért mert szokatlan hónapban volt az esküvőnk, azt gondolták, hogy "jön a gyerek", biztos ezért. Pedig nem jött. Nálatok legalább nem találgatnak.. ;-) viszont amilyenek az emberek, sokan meg lesznek róla győződve, hogy csak ezért házasodtok :-(
2013. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!