Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha újraélhetnéd az esküvőd és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újraélhetnéd az esküvőd és lagzit, min változtatnál rajta? Mi hiányzott, mi nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 12:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Utolsók, mi romlott el? Mi a probléma? Amíg jártatok, nem jöttek elő a gondok?
2013. okt. 31. 13:40
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Én mondtam volna nemet.

A második gyerek után jött rá, hogy ő inkább mégiscsak élne és szórakozna. Teljesen kifordult magából, és nem egy ilyen történetet hallottam a baráti körbő, ezért is idegesítenek az olyan okos megjegyzések, hogy hozzá se kellett volna menni.... Könyörgöm, nem láttam, nem ilyen volt, a saját családja kiakadt rajta.

A házasság ötlete sem az én fejemből pattant ki, igaz, hogy én vagyok a nő, de sosem ábrándoztam arról, hogy majd menyasszony legyek. Nekem bőven elég lett volna az együttélés. Szóval nem a bepalizott szegény férfi, akire rásózták a kölköket esete...

2013. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemet mondtam volna. Akkor most nem lennék elvált. :)
2013. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak bakik de én nem változtatnék semmin, így votl tökéletes
2013. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal többet és sokkal lazábban fotózkodnék, bevállalnék hülyéskedést is.


Nem kérnék epres salátát a vacsorához - isteni finom volt, de csodásan leettem magam :D

2013. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%
ezen a z epres salátán most jót nevettem:) Szegény kolleganőm meg csak nézett, hogy mi ilyen vicces egy határozatban:D
2013. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

- másik ruhát választanék

- több időt hagynék fotózásra

- több helyen készülne fotó

- másik fotóst választanék

- fotóst hívnám a lagzira és nem hallgatnék az "okosabbakra", hogy nem kell...

- képzettebb sminkeshez mennék

- máshogy dekorálnék

- lenne templomi


sok mindent másképp csinálnék... :(

2013. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

12-es: ezt sajnálattal hallom... :/ ez nagyon durva, hogy így megváltozott, és negatív irányba. És így most mi lesz?


15: ezen az epresen én is jót nevettem :D, mit csináltál a ruháddal?


akik más ruhát választottak volna, mi volt vele a baj? kényelmetlen? ronda? stb..

dekorral mi volt a gond, utolsó?


Bocs, h ennyit kérdezek, de próbálok a "hibáitokból" tanulni. :)

2013. okt. 31. 14:20
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az epres. :)

Szóval egy nagyon finom balzsamecetes-epres, kecskesajtos salátát ettünk, tényleg jó volt. És a villáról lecsöpögött a szósz, pont a szép fehér ruhám elejére (még jó, hogy nem kölcsönzött volt).

Eleve nagy mellű vagyok és tényleg folyamatosan leeszem magam. A férjem csak röhög.

2013. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy van, amit iszonyúan bánok; hogy nem kértem meg a fotóst külön hogy csináljon mèg több képet. Elvileg 150-200 kép lett volna, de csak 60at csinált. Igaz, egy perc nem volt amiről ne csinált volna képet, de rólunk csak a szertartáson készült kép, a szabadban nem. Ezt bánom.
2013. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!