Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha újraélhetnéd az esküvőd és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újraélhetnéd az esküvőd és lagzit, min változtatnál rajta? Mi hiányzott, mi nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 12:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nálunk 6-800 kép fog készülni, és a fotós baromi jó :)
2013. okt. 31. 15:15
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én szülővárosomban tartanám és nem a férjemében.
2013. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért?
2013. okt. 31. 16:13
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

21


az, hogy a fotós tényleg "baromi jó"-e majd akkor derül ki, ha nálatok vannak a képek...

:)

nem kötözködésből írom, csak pont a minap mesélték, hogy választottak egy nagyon szuper fotóst, ajánlották is, a portfólió is gyönyörű volt...jah csak az ő képeik lettek pocsékak...


ez a pech


jah persze nekünk is azért mesélték ezt el, mert a fotókat várjuk, és a fotóst amúgy egészen körülményesen választottuk ki...nagyon optimistán állunk hozzá...erre jött a figyelmeztetés..hát tulajdonképpen igaz is:D


bocs az off miatt...



mikor lesz a nagy nap?

2013. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

Csodálatos esküvőnk volt, minden úgy történt, ahogy szerettem volna. A bakik:

-Nem puszilnám véletlenül szájon anyukámat a szülőköszöntésnél. :D

-Odaszíjaztam volna az ajándékkönyvet az oltárhoz, hogy ne pakolják el, és ne keresgéljem, mint egy marha 300 ember előtt apukám köszönőajándékát.

-Profi fotóst fogadtam volna.

-Berúgtam volna a lagzin, mint a kutya, és sokkal lazább lettem volna.


Amit sosem csinálnék másképp, vagy nem cserélnék le:

-vőlegény (azóta ugye férj)

-családom

-fekete-fehér dekoráció

-tornacipő menyecskecipőnek

-hatalmas abroncsos fekete-fehér ruha :)

2013. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

dekort azért, mert alapból zöld-fehéret szerettem volna, de az étterem adta a bordót, így az lett. Aztán egy ismerősömnek volt zöld-fehér... sokkal szebb...


a ruhám meg nagy lett :( nem tartott rendesen mellben, derékban is sokkal sokkal jobban be lehetett volna húzni, csak annyi lement utolsó pár héten, hogy nagy lett :(


meg más fazont választanék. 2 ruha közt vaciláltam, az egyik a képen volt szebb, a másik a valóságban nekem jobban tetszett (vagy inkább páromnak..) és utóbbit választottam

2013. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életben nem fogadnám fel azt a gerinctelen dekorost...több, mint egy hónapja volt az esküvőnk és azóta is bosszant...és előre fizettünk neki, mert ismerős ismerőse, aki beajánlotta... :(:(:(

Buták voltunk, ezt sosem játszanám el újra!


25N

2013. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

24: hát igen, ez pech, de mi ismerjük is a fotóst, és tudjuk, hogy jó lesz. :)

jövőre szeptemberben lesz.


25: szupereket írtál, és viccesek is :D igen, mi is lazán szeretnénk lenni... végül is minek idegeskedni... :) azt az esküvő előtt kell, a szervezéskor :D


27: sok pénzt zsebre tett a semmiért? :) mindent őt csinált? mennyi volt?

2013. okt. 31. 21:35
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok. 45ezer volt, csak terem dekor volt 22 főre a lagzi helyszínén. A köszönő ajándékokat nem kaptuk meg, állítása szerint nem kértük...ami lehetetlen. Az ültetőket merített papírból vágta ki, kézzel írta meg...a műhelyében nem ilyet láttunk, hanem igényesen nyomtatott háztetőre hajtott kártyákat. Amikor megérkeztünk a lagziba elkezdték mondani a vendégek, hogy "dejó ültetők, Te csináltad?", akkor kaptam infarktust...

A leggázabb: elírta a becenevem a kártyán, így a női nemiszerv becézett formája lett a nevemből...

És a megrendelő lapunkat, amit megígért, hogy email-ben elküldi, a mai napig nem küldte el...

Szomorú, hogy így jártunk, de mi is hibáztunk...


:(:(

25N

2013. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

En augusztusban mentem ferjhez. Mi béreltünk egy hasznalaton kivuli ettermet. Olcso volt, nem 70.000-100000. Hanem 20.000. Nos amikor mentek a ferjemek dekoralni, akkor dobbentek ra, hogy tiszta mocsok az egesz helyiseg. - Ha maskent csinalhatnam, biztosan valami szuper ettermet berelnek ki.

Mi keszitettuk a dekort. Majdnem ugy lett, hogy mindenki keze beremegett, es nem lettunk volna kesz a dekorral. - dekoros ceget biztam volna meg, hohy szebb legyen az osszkep.

A ruhamat egy akcios (noname-es) szalonbol kolcsonoztem. Sajnos a lagzi elott hiztam, es annyira elrontottak az atalakitast, hogy logott rajtam a ruha a nagy napon.

Nos bizton allithatom, hogy a dekort profikkal vegeztettem volna, a ruhamat egy minosegi szalonbol bereltem volna, fogyokuraztam volna. De osszessegeben csodalatos kis eskuvo volt. Fergeteges hangulattal. A gazdaz rokonok mondtak, hogy a Budavari kastelyban tartott eskuvon sem ereztek ilyen jol magukat, mint velunk. :):)

2013. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!