Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Semmiben nem értünk egyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmiben nem értünk egyet. Éreztetek így? Legszívesebben lefújnám az egészet

Figyelt kérdés

Nyáron lenne az esküvőnk a vőlegényemmel, de elbizonytalanodtam.

Kezdődött azzal, hogy ő kis esküvőt akart, én nagyot, több száz vendéggel. Meggyőztem, de aztán jött a nászút, amin még most is vitázunk.

Ő Erdélybe akar menni, a rokonaihoz, akik engem ki nem állnak, én pedig egy egzotikus szigetre szeretnék menni.

Tegnap este azon veszett össze velem, hogy a szülinapomra apa vett nekem egy új autót. Szerinte ez felesleges volt, mert az előzőt is nemrég kaptam. Mindennel ezt csinálja...

Neki feleslegesek azok, amik nekem fontosak.

Még régen beszéltünk arról, hogy kinek milyen exei voltak és elmondtam, hogy nekem csak 1 volt, aki most a családunk ügyvédje és sokáig együtt voltunk, a mai napig naponta beszélünk, közel áll hozzám.

Rájöttem, hogy hiba volt elmondani neki, mert azóta betegesen féltékeny rá, többször elmondta, hogy ő sokkal jobb lenne nekem, neki van pénze, befolyása.

Úgy viselkedik, mintha nem is az az ember lenne, akibe beleszerettem.



Szinte mindenben különbözik a véleményünk és már valamilyen szinten belefáradtam ebbe.


2014. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
46%

Kislány a zongoránál, fehérebb a meszelt falnál,

Jaj, de szépen játszotta a Liszt rapszódiát...

2014. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
42%
cheeky burger: imádom a kommentjeidet :D
2014. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

Drága 50%-os, neked elgurult reggel a gyógyszered és még nem sikerült megtalálni?

Vagy mi a bajod?

Ha közölte volna, hány embert hívhatok meg az esküvőre, amit az ÉN szüleim fizetnek, akkor csomagolhatott volna abban a szent pillanatban.

Még mit nem, később meg majd csak akkor hagyhatom el a házat, ha ő meg engedi, nem?

Ja, persze.


Szerintem magától értetődik, hogy akiket szeretek, vagy jóban vagyok velük, esetleg a családommal vannak jóban, ott lesznek az esküvőn és azok is, akiknek én ott voltam az esküvőjén, még akkor is, ha nem kedveljük egymást.

Szerintem itt inkább te vagy a "hivatásos gyökér", már ne haragudj.



cheeky_bugger

???

2014. ápr. 9. 14:26
 34/79 anonim ***** válasza:
52%
A leírtak alapján nem hozzád való ő szerintem. Túl kispolgári. Ha van pénzed, akkor nyugodtan költsd arra, amire akarod.
2014. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
94%

"De a volt barátom és köztem már nincs semmi, csak barátság.

Nagyon jóban vagyok vele, benne bízom a legjobban. "


A jelenlegi párodban kellene.

Ha nem így van, nem is értem, miért nem a volt pasidhoz mégy hozzá! Ráadásul napi kapcsolatban is maradtatok. Ez minden, csak nem egészséges.


Hagyd ezt a szegény fiút, nincs semmi közös bennetek!

2014. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
20%

Csak eszembe jutott egy régi dal, a kérdésedet olvasva.

http://www.youtube.com/watch?v=dyGAoGVd_O4

2014. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
97%
Arra még nem gondoltál, hogy ez nem csak a te esküvőd és a te nászutad lesz, hanem a párodé is??? Az ő véleménye semmiben nem számít?
2014. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
98%

Szóval te mindenben közölheted és kijelentheted, hogy mit hogyan szeretnél, de a párod nem. Neki nem lehet szava. Csak neki kell kompromisszumot kötni és feladni, amit szeretne, neked sose.

Sok boldogságot! Nem lesz hosszú életű. Egy házasság nem erről szól! Nektek ez még nem való.

2014. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként nekem megadhatod a vőlegényed elérhetőségeit. Szívesen elmennék vele nászútra Erdélybe :-)
2014. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
93%

és a gyémánt cipő is túl szoros, igaz??

kocsit kapsz apádtól, az exed egy ügyvéd,aki apádnak dolgozik, és nyilván jóban is vannak.

gondolom a csávód meg ehhez képest egy kis lepattant hétköznapi emberke, aki sajnos úgy érzi magát ebben a kapcsolatban, mint egy senki...

na ezért veszekedtek!

ne házasodjatok!

2014. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!