Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Semmiben nem értünk egyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmiben nem értünk egyet. Éreztetek így? Legszívesebben lefújnám az egészet

Figyelt kérdés

Nyáron lenne az esküvőnk a vőlegényemmel, de elbizonytalanodtam.

Kezdődött azzal, hogy ő kis esküvőt akart, én nagyot, több száz vendéggel. Meggyőztem, de aztán jött a nászút, amin még most is vitázunk.

Ő Erdélybe akar menni, a rokonaihoz, akik engem ki nem állnak, én pedig egy egzotikus szigetre szeretnék menni.

Tegnap este azon veszett össze velem, hogy a szülinapomra apa vett nekem egy új autót. Szerinte ez felesleges volt, mert az előzőt is nemrég kaptam. Mindennel ezt csinálja...

Neki feleslegesek azok, amik nekem fontosak.

Még régen beszéltünk arról, hogy kinek milyen exei voltak és elmondtam, hogy nekem csak 1 volt, aki most a családunk ügyvédje és sokáig együtt voltunk, a mai napig naponta beszélünk, közel áll hozzám.

Rájöttem, hogy hiba volt elmondani neki, mert azóta betegesen féltékeny rá, többször elmondta, hogy ő sokkal jobb lenne nekem, neki van pénze, befolyása.

Úgy viselkedik, mintha nem is az az ember lenne, akibe beleszerettem.



Szinte mindenben különbözik a véleményünk és már valamilyen szinten belefáradtam ebbe.


2014. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
71%

Lehet megkövezni, de én a kérdezőnek adok igazat. Rokonokhoz nászútra, miafa.sz?? Lehet megsértődni a férfiembernek, hogy ő képtelen megadni azt a nőjének amit a szülei igen, de akkor nem kell gazdag lánnyal kezdeni. Normális ember előre tudja, hogy milyen konfliktusok származhatnak a vagyoni különbségekből, és ha tudja magáról hogy ezt nem tudja kezelni, akkor keressen magához való párt, de ne azt próbálja meg lehúzni, aki megteheti hogy magasabb színvonalon él. Ettől még nem királylány, csak annyira amennyire a válaszolók azok pl. az afrikai éhezőkhöz képest. Nem kell szégyellni azt, hogy van akinek jól megy.

Kérdező! Azt viszont megértem, hogy nem esik jól neki hogy még mindig közel állsz az exedhez és fontos neked, mert ezt fordított esetben te sem hallanád szivesen. Túlságosan nagyon a különbségek, és ő 100% hogy férfiúi büszkeségből nem fog engedni, jobban jártok mindketten ha olyat kerestek akivel passzoltok. Ennek így nincs jövője.

2014. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nem passzoltok és ennek leginkább anyagi eredete van. Viszont nem értem, milyen smucig dolog már pont a nászutat valakinek a családja nyakán tölteni. Ok, ha nem futja jobbra, na, de könyörgöm, a nászutat???!!! És így fogtok élni, majd az ő anyagi szintjén, te meg puffogsz, hogy mennyivel többet is megtehetnétek?

Itt alapvető gondok vannak a "nem passzolás" miatt, és nem az esküvőszervezés a legnagyobb problémátok, csak ebben csúcsosodott ki. Off: pont ilyen okokból sose fogom megérteni, hogy egy önbecsüléssel bíró férfi miért kezd olyan család sarjával, aki ennyivel magasabb színvonalon él...Félre ne érts, nem téged bántalak, de nem értem...

2014. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
56%
Adjatok el az ajandekautot es a naszut megoldva :D
2014. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
54%
vegyétek észre, hogy kamu kérdés...
2014. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
32%
ha ő kis esküvőt akar te meg nagyot minek kell meggyőzni? legyen közepes esküvő azt kész, én biztos nem engednék a nőnek, csak köztes megoldást. Tényleg elvag ykényeztetve. Minden úgylegyen ahogy te akarod a párod meg le van szarva mi? Kis esküvőt akar, nemlehet, nászútra akar valamit, nemlehet. Gratulálok. Igazi hárpia. Látszik ki honnan jött.
2014. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:

# 21/26

25 vagyok.


# 22/26

De a volt barátom és köztem már nincs semmi, csak barátság.

Nagyon jóban vagyok vele, benne bízom a legjobban.



# 23/26

De az a vicc, hogy ezek nem is zavarták addig, amíg el nem kezdtük szervezni az esküvőt.


# 24/26

Miért adnánk el?

Nem az a baj, hogy nincs pénz a nászútra.


# 25/26

Miért lenne kamu kérdés?

Ide jobb anyagi helyzetű ember nem írhat semmi?

Van itt valami limit, hogy csak x fizetés alatt lehet regisztrálni?

Bocsi, ezt nem tudtam!


# 26/26

Azért kell nagy esküvő, mert nekem és a családomnak sok az ismerőre. A család is nagy.

Nem egy 10 fős esküvőt akarok, amire senki nem fog emlékezni.

Hogy döntsem el, hogy ki jöjjön és ki ne?

Nem vagyok hárpia, de amiket akar, azok képtelen dolgok.

2014. ápr. 9. 13:58
 27/79 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok utolsó, jó nagy barom vagy. Te biztos önként feladnád a gyerekkorod óta dédelgetett álmodat a nagy esküvőről és az anyagi helyzetednek tökéletesen megfelelő nászútról, csak azért hogy a csóró vőlegényed önérzete ne sérüljön, és inkább vállalnád hogy a te álmaidat tapossák szarba a mindenek felett álló férfiúi önbecsülés miatt. Valaki veled még nagyon boldog lesz, ritka az ilyen önkéntes mártír. :)
2014. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
36%

Nem érzi magát melletted eléggé férfinek és ez így is lesz a továbbiakban is, mert már el lettek benne ültetve a magok és szépen fejlődnek.


Te gazdag vagy, ő pedig szegény. Úgy érzi, hogy alsórendűbb nálad, pláne a volt pasidnál, akit még úgy is otthagytál, hogy jobb volt nála.


Szerintem jobb lenne, ha befejeznétek ezt a kapcsolatot.

2014. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
45%
Az vagyok akit az utolsóelőtti oltani próbál. Én is nagy esküvőt akarok ne aggódj, szerencsére a párom is. DE HA VALAMELYIKÜNK NEM OLYAT AKARNA, akkor köztes megoldás lenne. Így meg csak olyan amilyet a menyasszony akar a vőlegényének nincs is beleszólása.... Én megmondanám hogy ennyi főt hívhatsz oszd el kit akarsz meghívni. Nem csak a menyasszonyról szól egy esküvő. A távoli rokonok meg a kutyát sem érdekelnek.
2014. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
53%

Ráadásul: "Azért kell nagy esküvő, mert nekem és a családomnak sok az ismerőre."


A családod ismerősei mit keresnek ott? A te ismerőseid legyenek ott. Én biztos megnem hívom majd apám haverjait meg anyám barátnőit. Az én baráti társaságom ott lesz meg akit én akarok. Te egy pincsi vagy kérdező, egy hivatásos gyökér.

2014. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!