Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Semmiben nem értünk egyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmiben nem értünk egyet. Éreztetek így? Legszívesebben lefújnám az egészet

Figyelt kérdés

Nyáron lenne az esküvőnk a vőlegényemmel, de elbizonytalanodtam.

Kezdődött azzal, hogy ő kis esküvőt akart, én nagyot, több száz vendéggel. Meggyőztem, de aztán jött a nászút, amin még most is vitázunk.

Ő Erdélybe akar menni, a rokonaihoz, akik engem ki nem állnak, én pedig egy egzotikus szigetre szeretnék menni.

Tegnap este azon veszett össze velem, hogy a szülinapomra apa vett nekem egy új autót. Szerinte ez felesleges volt, mert az előzőt is nemrég kaptam. Mindennel ezt csinálja...

Neki feleslegesek azok, amik nekem fontosak.

Még régen beszéltünk arról, hogy kinek milyen exei voltak és elmondtam, hogy nekem csak 1 volt, aki most a családunk ügyvédje és sokáig együtt voltunk, a mai napig naponta beszélünk, közel áll hozzám.

Rájöttem, hogy hiba volt elmondani neki, mert azóta betegesen féltékeny rá, többször elmondta, hogy ő sokkal jobb lenne nekem, neki van pénze, befolyása.

Úgy viselkedik, mintha nem is az az ember lenne, akibe beleszerettem.



Szinte mindenben különbözik a véleményünk és már valamilyen szinten belefáradtam ebbe.


2014. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
74%

Hogy nem akarsz a rokonokkal lenni a nászúton, az egy dolog...bárlehetne úgy is ahogy előttem már valaki javasolta, hogy ne náluk szálljtok meg, hanem menjetek szállodába. Apuci pénzéből futja rá...

De az a kijelentésed, hogy nem akarsz Erdélybe menni, mert nem szereted azt a környéket, hát nálam kiverte a biztosítékot! Tudod te egyáltalán, hogy milyen gyönyörű??

A vőlegényed jobbat érdemel nálad, sokkal jobbat! Ha ven esze, nem egy elkényeztett libát fog elvenni! :D

2014. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:

Éreztem én, hogy ez már nagyon a vége a dolognak nálunk... Csak valahogy abban reménykedtem, hogy itt megnyugtatnak a válaszok, hogy természetes, ha az ember esküvő előtt pár hónappal pánikol és hogy ezek a dolgok majd megoldódnak.

Az itteni válaszok is csak megerősítettek abban, hogy ennek a dolognak kettőnk között nincs sok jövője.

Itt van az exem is, aki még mindig érez irántam valamit és a szüleim szinte családtagként kezelik, apával együtt teniszeznek és nagyon jóban vannak, anya is szereti.

Vele nagyon erős volt a kapcsolatom, szinte mellette nőttem fel, miatta jöttem haza külföldről és mindig is az életem része volt.

A vőlegényem pedig szinte betegesen féltékeny volt rá mindig is. Nem hibáztatom, adtam rá okot, tudom.

Igazából én belemenekültem ebbe a kapcsolatba, miután a volt barátommal szakítottunk. Akartam valakit, hogy megmutassam neki, képes vagyok mást is szeretni rajta kívül és hogy túl vagyok rajta, nincs rá szükségem.

Aztán beleszerettem a barátomba, összeköltöztünk, megkérte a kezemet és valahogy akkor még nem ütköztek ki ezek a problémák ennyire.

2014. ápr. 9. 20:59
 53/79 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolnám,hogy kössetek kompromisszumot,legyen közepes esküvő. Erdélybe ne menjetek,szerintem nem jó,ha a nászutatok a rokonságnál van,főleg ha nem is jössz ki velük. (Én speciál egyszer voltam Erdélyben,de annyi finoman szólva elég is volt,úgyhogy megértelek.) Én úgy gondolom,hogy zavarja,hogy nem tudja mindazt neked megadni,amit más megtudna.Ez a férfiaknál fontos,hogy ne a nő tartsa el,mert úgy sérül a tekintélyük.


Döntsd el magadban! Tényleg akarod ezt az egészet? Vele akarsz lenni? Hozzá akarsz menni?

Mert ha nem,akkor még nem késő,de utána már igen.

2014. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 mustafa33 ***** válasza:
91%
Ezt a kérdést kicsit elcseszted. Tudom, hogy a szaunában találtad ki. De ha tévednék, akkor te vagy az a "rokon lány" a 13-15 éves.
2014. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
95%

Én olyat jót röhögök, de komolyan. Nem veszitek észre, hogy valaki túl sok amcsi zsny-kategóriiás vígjátékot nézett???

Új autó apucitól szülinapra. Volt pasi, aki apucinál ügyvédként dolgozik és teniszezik is apukával. A lány egy szegényhez menekül szerelmi bánatában, a szegényt persze a gazdag szülők nem szeretik és a lányuknak az ügyvéd volt pasit szánják. Stb. Stb. Ezek a csontig lerágott motívumok simán benne vannak minden második olcsó amcsi vígjátékban.

A kérdező meg álmozodik kicsit...

2014. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
Mustafa33: most ezt miért kellett? akkor nem lesz erdélyi nászutam? :-(
2014. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányadik feleséged lennék, mert nekem csak az egyes szám jön be, a többnejűséget nem díjazom :-)
2014. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 mustafa33 ***** válasza:
Úgysem szeretem a puliszkát :(
2014. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
Miért, a másik három asszony közül egyik sem tud annál jobbat főzni??? :-)
2014. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 mustafa33 ***** válasza:
A nászútra nem vinném magammal azokat is. Ott meg azt esznek még a máléhoz is nem?
2014. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!