Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Semmiben nem értünk egyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmiben nem értünk egyet. Éreztetek így? Legszívesebben lefújnám az egészet

Figyelt kérdés

Nyáron lenne az esküvőnk a vőlegényemmel, de elbizonytalanodtam.

Kezdődött azzal, hogy ő kis esküvőt akart, én nagyot, több száz vendéggel. Meggyőztem, de aztán jött a nászút, amin még most is vitázunk.

Ő Erdélybe akar menni, a rokonaihoz, akik engem ki nem állnak, én pedig egy egzotikus szigetre szeretnék menni.

Tegnap este azon veszett össze velem, hogy a szülinapomra apa vett nekem egy új autót. Szerinte ez felesleges volt, mert az előzőt is nemrég kaptam. Mindennel ezt csinálja...

Neki feleslegesek azok, amik nekem fontosak.

Még régen beszéltünk arról, hogy kinek milyen exei voltak és elmondtam, hogy nekem csak 1 volt, aki most a családunk ügyvédje és sokáig együtt voltunk, a mai napig naponta beszélünk, közel áll hozzám.

Rájöttem, hogy hiba volt elmondani neki, mert azóta betegesen féltékeny rá, többször elmondta, hogy ő sokkal jobb lenne nekem, neki van pénze, befolyása.

Úgy viselkedik, mintha nem is az az ember lenne, akibe beleszerettem.



Szinte mindenben különbözik a véleményünk és már valamilyen szinten belefáradtam ebbe.


2014. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, mit eszel ezen a vadparaszton? A lányos szülők állják a lagzi költségeit, aztán karmester akar lenni a vőlegényed?

Féltékenynek lenni visszamenőleg, sérült lélekre vall.

Nászútra bugrisékhoz, hogy éjszaka hallgatózzanak? Meg ágyneműt vizslassanak? Enni pedig kötelező náluk az avas szalonna reggelire, hozzá kerítésszaggató pálesz decis pohárból? Nagy darab birkahús faggyúval vacsorára :)

/Egzotikus sziget, pálmalevélben sült seafood, és koktélok kis esernyőkkel, tengerpart, napfény helyett/

Nem találtál normális családból való férfit? Hát keress, nem kell az első széles mellkasnak bedőlni.

2014. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
75%
Még az jutott eszembe, hogy ha már ennyire tele vagy pénzzel, (vagyis apád van tele), akkor vegyen már neked egy olyan pasit, aki mindig azt csinálja, amit mondasz, és bólogat mindenre! :)
2014. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó előtti te egy tipikus városi kommunista nyomorék vagy.
2014. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
82%
Ha már itt gondok vannak, nem erőltetném. :)
2014. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
77%

Senki nem veszi észre, hogy a kérdező csak szórakozik?

Kb. egy tinivígjáték forgatókönyvét adja itt elő úgy, mintha az "élete" lenne...

2014. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
78%

Úgy emlékszem egyszer már írtál ki kérdés, bár a témára nem emlékszem. Azt hiszem akkor az volt a baj, hogy apukád kocsit vett neked, vagy a heti fodrászhoz járás, már nem tudom. Csak arra emlékszem, hogy nektek nagyon jól megy, szerencsétlen srác meg ha megfeszül sem tudja előteremteni az igényeidhez szükséges anyagiakat.


Nézd, a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy ne pazaroljátok egymásra az időtöket. Ebből csak veszekedés lenne. Én megértelek, mert ha sok ismerősöm lenne, és ilyen színvonalhoz szoktam volna, biztosan én sem tudnék lejjebb adni.

De így viszont a pasidnak sosem lesz meg az az érzése, hogy férfihoz méltóan el tudja tartani a családját (apuci segítsége nélkül).


Hosszú távon ezek a különbségek még jobban meg fogják keseríteni a mindennapjaitokat. Te nem érted az ő igényeit, mert neked egész más volt a neveltetésed, más élethelyzetből jöttél. Őt meg zavarja a te nagyzolásod, legalábbis számára ez az.


Az ő szempontját is teljesen megértem. Persze, hogy féltékeny. Az exet a legfőbb bizalmasod, jóban van az apóssal (nem tudom őt mennyire fogadja el a családod), valószínűleg ugyanazokban a körökben mozog. A leendő férjed ehhez képest szinte kívülálló.


Nagyon sajnálom, de szerintem ezt az esküvőt nem kellene megtartani.

2014. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
91%

Kislány, te sem vagy kompromisszum kész, 10fős vagy több száz fős esküvő között van átmenete, Erdély és sziget között is!

Ne verd a nyálad, apád fizet mindent, nem te. Keress egy bólogatójánost oszt kész.

2014. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
96%
A pasid valószínűleg azért akar Erdélybe menni a rokonaihoz "ingyen", mert Nektek nincs semmitek, csak Apádnak van és nem akar az Ő pénzén élősködni, mint Te.
2014. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
98%
Ha jobban belegondolsz a leendő férjed(remélem megmenekül) talán jobban áll anyagilag mint te. Ugyanis a kopasz p*nádon kívül neked sincs semmid, mivel minden apád tol alád. Szóval ne legyél annyira elszállva a semmitől. És igen egy önző, egoista buta p*csa vagy így a leírás alapján. De nem azért, mert pénzed van - ja várj neked nincs is. Egyébként nem csak a te esküvőd nem csak a te nászutad. Nem is értem, hogy képes valaki elvenni ilyen nőt, mint te.
2014. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
18%

Szegény kérdező, kapja itt az oltást a sok betegesen irigy gyökértől.


Az a helyzet hogy párodnak nincs elég önbizalma. Egy férfi szeretne a családjának a fenntartója, a feje lenni. Ebben az esetben inkább egy tagja (jó esetben), de semmi esetben sem egy szükséges rész, nem érzi fontosnak magát. Ez szép lassan kikezdte az önbizalmát. Valószínűleg nem érzi egyenrangúnak magát, és amit tudna adni önerőből (valljuk be), neked kevés. Ha nem képes elfogadni a veled járó magasabb szintű életet, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Ahogy nézem te nem fogsz "lesüllyedni" erre az erdélybe járós, balatonos, BKV-zós szintre, ha ő nem tud áttérni a te szigeten nyaraló, új autó pár évente, család ügyvédje-szintre akkor itt vége is lesz. A szerelem csak átmeneti kapocs a párok között.


(ha sziget, akkor Ko Lipe-t javaslom!:)

2014. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!