Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Semmiben nem értünk egyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmiben nem értünk egyet. Éreztetek így? Legszívesebben lefújnám az egészet

Figyelt kérdés

Nyáron lenne az esküvőnk a vőlegényemmel, de elbizonytalanodtam.

Kezdődött azzal, hogy ő kis esküvőt akart, én nagyot, több száz vendéggel. Meggyőztem, de aztán jött a nászút, amin még most is vitázunk.

Ő Erdélybe akar menni, a rokonaihoz, akik engem ki nem állnak, én pedig egy egzotikus szigetre szeretnék menni.

Tegnap este azon veszett össze velem, hogy a szülinapomra apa vett nekem egy új autót. Szerinte ez felesleges volt, mert az előzőt is nemrég kaptam. Mindennel ezt csinálja...

Neki feleslegesek azok, amik nekem fontosak.

Még régen beszéltünk arról, hogy kinek milyen exei voltak és elmondtam, hogy nekem csak 1 volt, aki most a családunk ügyvédje és sokáig együtt voltunk, a mai napig naponta beszélünk, közel áll hozzám.

Rájöttem, hogy hiba volt elmondani neki, mert azóta betegesen féltékeny rá, többször elmondta, hogy ő sokkal jobb lenne nekem, neki van pénze, befolyása.

Úgy viselkedik, mintha nem is az az ember lenne, akibe beleszerettem.



Szinte mindenben különbözik a véleményünk és már valamilyen szinten belefáradtam ebbe.


2014. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
37%
Ha nászútra mennék veled, hidd el legkevésbé sem az érdekelne, hogy mi lesz az ebéd ;-)
2014. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 mustafa33 ***** válasza:
Értem. Mint a szarvasbika szeptemberben. Csak bőg, meg ..., meg bőg,meg ..., meg bőg, meg..., és nem pocsékolja az időt evésre hetekig. ☺
2014. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
37%
Nem pocsékolnánk az időt, azért evésre is jutna, minden csak tálalás kérdése ;-)
2014. ápr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 Endy1 válasza:
0%

Kedves Kérdező!


A székely emberek mentalitása teljesen eltér az anya országbeli magyarokétól hiszen ők mindenért megdolgoznak a két kezükkel és azt nevelik beléjük hogy,ők a családfenntartók. Ha már a kapcsolat kezdetén kezdődtek a konfliktusok akkor ott abba kellett volna hagyni mert ez mindig csak mélyül. A helyedben a régi kapcsolatod ujítanám fel hiszen ott volt,van megértés,és odafigyelés bár nem tudom miért szakadt meg de,biztos helyre lehet hozni vagy,egy teljesen ujj kapcsolat a megoldás mert amiben most vagy azzal csak megmérgezitek egymás környezetét továbbá ha a fiú rokonai sem fogadnak el akkor nincs mit keresned a családban mert ha gyerek lesz akkor sem lesz jobb a megítélésük veled szemben,és ennek a gyerek fogja kárát látni.Javaslom mielőbb szakítsd meg a kapcsolatot mert ez sehova nem vezet csak a váláshoz és,a vagyonmegosztáshoz ami annyit jelent mindennek a felét viszi ha nincs házassági szerződés hogy,ki mit vitt a házasságba és,mit nem.

2014. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 mustafa33 ***** válasza:
Ezt bírom. Admin kitöröl két választ, a közöttük levő hat ezáltal értelmét veszíti, de azokat mégis meghagyja. ☻
2014. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 mustafa33 ***** válasza:
Endy1, nem mindig jó, ha a consiglieri beházasodik a családba. Még esetleg a keresztapa trónjára is ácsingózna. ☻
2014. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hozzászólást töröltek ki a Kedves Adminok :-( Ugyanis volt itt egy 77 százalékos, akit Te Kedves Mustafa 3. feleségednek szántál és mikor jól kibeszéltünk, hogy milyen lator is vagy, elkezdtük tervezni a bosszút :-)


Hogy ez milyen beteg elmét zavart??? :-(

2014. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 mustafa33 ***** válasza:
Latornak lator, de irántad becsületes, mert azon harmadik után neked a negyediket ajánlottam fel ☺.
2014. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért töröltette ki valaki, semmi olyat nem írtunk, ami bárki számára bántó lett volna. Ha meg a kérdező volt, még meg is érteném, de akkor meg mi értelme volt otthagyni a többi?

Ja, még értékeljem is a negyedik helyet??? :-)

2014. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

Azért került törlésre, mert offoltátok a kérdést.


Kérdező, nagyon gondold meg, hogy ez a házasság a közös jövőtöket szolgálja-e. Könnyebb lemondani az esküvőről, mint néhány hónap múlva a válópert fontolgatni.

2014. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!