Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miket kértetek/kérnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kértetek/kérnétek nászajándékba?

Figyelt kérdés
Arra számítottunk, hogy a legtöbb rokontól pénzt kapunk majd, de sorra hív mindenki, hogy ők ajándékot szeretnének nekünk adni, mit kérünk. Eddig rákérdeztem az összegre, hogy mégis mennyiért gondolkodjunk (ez bunkóság). Már évek óta együtt élünk albérletben, így sokmindenünk van már. Most költözünk saját lakásba, így inkább a pénzre lett volna szükségünk a felújításhoz.
2014. máj. 1. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Nekem lenne ötletem alacsony árkategóriában.


Pl. kérnék egy szép albumot, amibe az esküvői képeket tennénk.


Örülnék egy varródoboznak: [link]


Pólóhajtogató: [link]


Kulcskereső: [link]


Vagy valami szép képnek, ha esetleg festő vagy fényképész netán grafikus az illető :D

2014. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

# 10/11


Nem közeli rokont,akinél csak az számít, hogy visszahozza a vacsi árát egyáltalán minek kell meghívni?

2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12. nem vitatkozom. Mindenki azt hív a saját esküvőjére, akit jól esik.
2014. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Oké 11-es...de 50-70 vendég számára hülyeségeket kitalálni?
2014. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Például van aki azért hív meg nem túl közeli rokont, hogy nagyobb legyen a létszám. Úgy a buli is jobb, ha többen vannak. Meg hadd vegyenek részt ők is mulatságban, ha már úgyis ritkán találkoznak feltételezem, legalább néha legyen együtt a tágabb család is, jelesebb alkalmakkor.
2014. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én azt válaszolnám, hogy mivel évek óta együtt élünk és mindenünk megvan, ezért NEM KÉRÜNK SEMMIT. vagyis ezt mondtam anno. valahogy nekem a megvan mindenünkből logikusan az következik hogy nem kell semmi, nem pedig az hogy ide a pénzzel... volt aki megfogadta, volt aki ennek ellenére is hozott pénzt, tárgyi ajándékot nem kaptunk. és nem sértődött meg senki senkire...
2014. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!