Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragudott meg rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám a családom, amiért végül nem szerveztem meg semmit? Miért nem a húgomat hibáztatják?

Figyelt kérdés

A húgom nagyon önállótlan. Ezt úgy kell érteni, hogy még egy időpontot sem tud kérni a nőgyógyászától vagy feladni egy csekket vagy levelet. Legnagyobb meglepetésemre a télen bejelentette, hogy összeházasodnak a barátjával. Ez szerintem nagyon korai, de anyuék úgy örültek neki, mintha ez lenne élete legjobb döntése.

Az esküvője szervezésének is nekiállt, de előbb anyuékra testálta át, majd mikor ők nem értették meg az elépzeléseit, engem kért, hogy segítsek. Végül csak követelőzött, hisztizett, lehülyézett stb. A pohár akkor telt be, amikor kiderült, hogy terhes vagyok a harmadik gyerkőccel és ő kikérte magának, hogy tehénként fogok megjelenni a nagy napján és szinte követelte, hogy vetessem el a kicsit. Ezután megmondtam neki nem is egyszer, hogy én minden szervezésből kiszálltam és az esküvőre sem fogok elmenni. Ő minden figyelmeztetésem ellenére úgy volt vele, hogy csak bosszúból mondok neki mindent, de közben szervezem az esküvőt.

Két hét múlva lesz a nagy nap és most kérte számon, hogy miért nem küldtem még el a meghívókat, miért nem tudja, hogy hol lesz a lagzi... Én ismét elmondtam neki, hogy NEM szerveztem semmit. Nagyon felkapta a vizet és most anyuék engem hívogatnak, hogy gyorsan csináljak valamit, mert nem lehet így tönkretennem a húgom esküvőjét. Az egész úgy jön le, mintha én lennék a hibás mindenért és tőlem várják el hogy kiengeszteljem a húgomat.


Elegem van abból, hogy még most sem látják be, hogy a húgommal valamit nagyon nem jól csináltak és még most is én vagyok a "nagy és ügyes nővére" akinek ksegítenie kell a kicsit.


2014. máj. 30. 17:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
94%

Ez durva. Ilyet még nem is hallottam. Én is menyasszony vagyok, de ki nem adnám a szervezést senkinek a kezem közül :D Imádom a készülődést, és ez az egyetlen módja, hogy magáénak érezze a nő (és mondjuk a férfi is) nagy napot, ha ő készül és ő teszi bele az energiát, időt. Nagyon helyesen tetted, hogy nem szervezkedsz (gondolom úgy is mindenbe belekötött volna), viszont a szüleiteknek is szólhattál volna, hogy neked erre nincs időd. Nagyon gonosz dolog olyat mondani, hogy valaki vetesse el a gyerekét :( Pláne egy olyan hülyeség miatt, mint egy esküvő. Igen, menyasszonyként ilyet mondok, mert egy kis élet felbecsülhetetlen értékű, egy esküvő meg csak egy nap egy életből.


Amúgy meg hidd el, hogy nem jelent nekik sokat ez az egész, ha 2 héttel előtte kezdenek kérdezősködni, hogy mi van. Nekem még van 1 évem, de tele vagyok izgalommal :) Felénk 3 hónappal előtte SZEMÉLYESEN illik elvinni a megívókat a párnak, szóval ezt se értem.

2014. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Haha, megérdemli ha senki nem megy el az esküvőjére. Abban a két hétben szerintem ne vedd fel a telefont.
2014. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szervezésed híján elmarad az esküvő???
2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet. A vőlegény kénytelen lesz saját pénzből bulizni.
2014. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez igaz, a húgi elég taigetosz-pozitív személy. Ne görcsölj rajta, semmi közöd a meghívóihoz, ahogy neki sincs köze ahhoz, mikor szülsz gyereket. Pont. Mondd meg a szüleidnek, hogy ha húgi házasodni akar, akkor tegyn róla, hogy méltó legyen rá, és küldje el a meghívókat. Nászajándékba meg küldj egy plüss tehenet.
2014. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
76%

Ismerek egy családot ahol hasonló helyzet volt.

A kiscsaj és a palija 21 évesen kitalálta, hogy összeházasodnak. Persze, pénz nem volt.. ezért kitalálták, hogy a rokonok dobják össze az esküvőre a pént. Senki se ment bele ezért az egészet a nővér számlájára akarták, mert neki ügyvéd a férje és " ennyit megtehetnének.a hugicája boldogságáért. " A nővér beintett, hogy Ő nem fog milliókat kidobni az ablakon csak mert a hugicája kapott egy képet, hogy eskűvőt akar.

Az egész család kiakadt rá, de esküvő nem volt.

Most 23 éves a csaj és azóta kb. az ötödik pasijához akar hozzá menni..

Nem értem az ilyen debil(már bocsánat) családokat..

2014. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Hogy áll a kedves "nagy" lagzija?
2014. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37 vagyok. Húgod. Bocs, kihagytam. Neked pedig boldog babavárást! :)
2014. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Na, sikerült elmennie a postára, vagy fogadott cselédet? :)
2014. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!