Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragudott meg rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám a családom, amiért végül nem szerveztem meg semmit? Miért nem a húgomat hibáztatják?

Figyelt kérdés

A húgom nagyon önállótlan. Ezt úgy kell érteni, hogy még egy időpontot sem tud kérni a nőgyógyászától vagy feladni egy csekket vagy levelet. Legnagyobb meglepetésemre a télen bejelentette, hogy összeházasodnak a barátjával. Ez szerintem nagyon korai, de anyuék úgy örültek neki, mintha ez lenne élete legjobb döntése.

Az esküvője szervezésének is nekiállt, de előbb anyuékra testálta át, majd mikor ők nem értették meg az elépzeléseit, engem kért, hogy segítsek. Végül csak követelőzött, hisztizett, lehülyézett stb. A pohár akkor telt be, amikor kiderült, hogy terhes vagyok a harmadik gyerkőccel és ő kikérte magának, hogy tehénként fogok megjelenni a nagy napján és szinte követelte, hogy vetessem el a kicsit. Ezután megmondtam neki nem is egyszer, hogy én minden szervezésből kiszálltam és az esküvőre sem fogok elmenni. Ő minden figyelmeztetésem ellenére úgy volt vele, hogy csak bosszúból mondok neki mindent, de közben szervezem az esküvőt.

Két hét múlva lesz a nagy nap és most kérte számon, hogy miért nem küldtem még el a meghívókat, miért nem tudja, hogy hol lesz a lagzi... Én ismét elmondtam neki, hogy NEM szerveztem semmit. Nagyon felkapta a vizet és most anyuék engem hívogatnak, hogy gyorsan csináljak valamit, mert nem lehet így tönkretennem a húgom esküvőjét. Az egész úgy jön le, mintha én lennék a hibás mindenért és tőlem várják el hogy kiengeszteljem a húgomat.


Elegem van abból, hogy még most sem látják be, hogy a húgommal valamit nagyon nem jól csináltak és még most is én vagyok a "nagy és ügyes nővére" akinek ksegítenie kell a kicsit.


2014. máj. 30. 17:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
97%
Ez komoly vagy valami vicc?! Ledöbbentem, hogy ilyen tényleg létezik :DD Jézusom... nehogy bármiben is hibáztasd magad!
2014. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%

én öcsémet is elkényeztették(de azért mert anyám félt szigorú lenni mert akkor apukám agresszívá vált, ergó nem akarta hogy megverjen minket).Cserébe viszont én neveltem őt így lettem a szigorú nővérke,sajna én lettem szemében a kemény de legalább valaki megnevelte,neked is jogod van beszólni neki és leszólni a drága szüleidet mondván ez nem a te dolgod hisz nem tudhatod neki mi kell és különben is hogy jön ide hogy ilyeneket mondjon neked? nyugodtan keverj le neki egyet ha hisztizik mert már rég kijárt volna neki.

Én pl. akkor adtam először és utoljára pofont amikor ellopta az öcsém a zsebpénzem soha többé nem nyúlt a dolgaimhoz.

2014. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
97%
ja és ha nem állsz ki magadért és mégis segítesz akkor a húgod örökre ilyen marad,nem lesz oka felnőni ha valaki mindig segít neki...
2014. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem mondott volna ilyet a húgom, hogy vetessem el a gyereket, különben nem leszek jelenésképes az esküvőjén, olyan pofont lekevertem volna neki, hogy lerepül a feje és azzal a lendülettel visszavontam volna mindenféle szervezéshez nyújtott segítséget a részemről. Nem is értem, hogy te ezek után még miért ezen lamentálsz. Szard le az egészet, van neked saját életed, lesz saját családot, nem tudod már kijavítani a húgod jellemhibáját.
2014. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyen lelkiismeret furdalásod semmiért!

Oldják meg ahogy tudják!

Ha a hugod,ennyire tudja,hogy milyen esküvőt akar,akkor csinálja ő vagy kérjen fel egy esküvőszervezőt!

Ha meg nem jön össze,akkor meg egy nagy szívességet tettél nekik. Mennyi idős az 'ifjú pár'?


Viszont ha a meghívók nincsenek elküldve,akkor alig tud róla valaki,így nincs gond. :D


Tényleg ne stresszeld magad és had fújják a magukét. Majd lenyugszanak egyszer....

2014. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
92%

ma 18:26

Miért ne lehet igaz amit írt?

Az én drága testvérem amikor megtudta, hogy terhes vagyok, hozott nekem van 6 prospektust és telefonszámot magánklinikákról. A szemembe mondta, hogy jobban járok ha az ő szavait idézve : kikapartatom a kölyköt,mert ő nem akarja, hogy majomképű unokaöccse vagy húga legyen..

(az ok a kijelentése miatt, hogy a férjem öccse (sógorom) és a húgom együtt jártak, de a sógoromnak elege lett a húgom hisztijéből és dobta. Azóta a húgom utálja a férjemet és a családját is)

Az én reakcióm kicsit durvább volt mint a kérdezőé. Ugyanis én felálltam, és egyszerűen kidobtam a lakásomból. Ennek 3 éve, de azóta sem vagyok hajlandó beengedni. Ő már jönne, békülne, üzen is mindig anyuékkal, hogy szeretné megismerni a kislányomat is, de mindig visszaüzenem anyuékkal (vagy átadják neki vagy sem), hogy mi és a majomképű kislányunk nem kíváncsi rá.


Javaslom te is hasonlóképpen tartsd a kapcsolatod a húgoddal. Ha a gyermeked nem kívánatos személy, akkor később se legyen az.

2014. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
78%
utolsó ez de durva,majdnem elbögtem magam....hogy lehet egy teso ilyen...
2014. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%

mégis hány éves a drága húgod?

a popsit egyedül törli?

am a vőlegényhez hozzámegy vagy azt is neked vagy anyjának kéne?

2014. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
62%

Sok mindent nem értek. Ha anyudék állják az esküvői számlákat, nem ajánlották föl nektek hogy ha ti nem vagytok megesküdve tartsatok kettős esküvőt?

Én a helyedben a nagy nap idejére befizetnék valami szép üdülőbe a családommal, kikapcsolnám a telefont és a lagzijukra szánt pénzt magatokra költeném. Ha esetleg nagyon sok pénzt szánnál rá akkor külföldre mennék pihizni. Csinálnék egy csomó egzotikus fotót és nagy boldogan mutogatnám a itthon.... vagy hazai üdülőhelyen készült fotókat amin szuper jól érzitek magatokat. Ha nem lenne ilyen szűkös az idő az igazi poén az lenne ha valami tengerparton Liluékhoz hasonló szép esküvőt rendeznétek és itthon mutotatnátok ha hazajöttetek a botrányba.

Rémlik egy csajos film amiben az egyik megszervezi a másik esküvőjét , és a szertartás elején a plafonra vetítenek ki fotókat és videókat a menyasszonyról. Közben összeveszik a menyasszony és a szervező és a cikis fotókat és videókat vetítik ki.

2014. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
49%
Ha mégis elmész az esküvőre neki megdöbbentő lenne ha tehénjelmezt választanál. Vagy a koszorús lányoknak lenne tehén jelmezük. Vagy ha mégis rád testálnák a meghívókat ,akkor a dress codeként tehénjelmezt bele lehetne írni. A magyarázatra utána már mindenki kíváncsi lenne.
2014. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!