Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik adni első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik adni első unokatesó lagziján nászajándékba?

Figyelt kérdés
Párom első unokatesójának a lagzijára fogunk menni, és mivel már évek óta együtt élnek, így nem ajándékot szeretnénk adni nekik, hanem pénzt. Mennyit illik adni ilyen esetben ami nem túl kevés és nem is túlzottan sok?
2014. júl. 2. 06:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk most volt a lagzink május 31-én. Átlag olyan 20-30e volt a borítékokban.
2014. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi most fogunk menni a másodunokatesóm lagzijába ketten a férjemmel, 50et fogunk adni.

Aki azt írta kb 5000/fő a vacsora Tőle kérdezném,hogy hol kerül annyiba? Nagyon olcsó! Nálunk kb 13000, Szolnokon 10000.

Hogy mennyit adtok függ a keresetetektől és attól is,milyen kapcsolatban vagytok. Én imádom a másodunokatesóm, ha tehetném, adnék többet is, de pl az unokatesómat nem bírom, nem is tartjuk a kapcsolatot, ha véletlenül meghívnak az esküvőjére max 20-30 ezret adnék (de valószínűbb,hogy el sem mennék!)

2014. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, aki azt hiszi, hogy 5000 Ft a vacsora átlagban, annak üzenném, hogy az nagyon nem az átlag. Az átlag a 10.000/fő.


Mi barátnőméknek adtunk 50.000-et, plusz kicsit több mint 10.000ft értékű ajándékot és sütöttem 4 féle sütit plusz egy torta, és segítettünk dekorálni is.

Unokatesómnak sztem egy 10-essel többet adnék.

2014. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!