Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ötlet lenne, a hagyományos torta helyett gyümölcs asztalt készít(tet)ni?

Gyümölcsnyársakkal, szőlővel, dinnyével, ilyesmivel.


Úgy gondolom, legalábbis saját tapasztalataimból, hogy a torta azon túl, hogy szép, és dínom dánommal behozzák, nem nagyon jelent többet, sokan nem kérnek, otthagyják. Őszintén 10 esküvőből 1-en eszek tortát.

Gondoltam, hogy felválthatnánk, talán jobban menne a gyümölcs. Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az.


Illetve azt sem tudom, hogy ha a gyümölcs mellett döntünk akkor azt bevihetjük mi? Vagy el kell készíttetni étteremmel, aki vállal hasonlót.


Egyébként sütemény lesz dobozolva, kitéve és sós is.


2014. aug. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
71%

Tehát akkor a tortavágás elmaradna? Mert gyümölcsnyársakat elég nehéz szeletelni. :-)

Egyébként engem nem zavarna, ha van más sütemény is. Ha semmilyen sütemény nem lenne, akkor sem jönnék haza dúlva-fúlva a lagziról, de tény, hogy magamban megjegyezném, hogy kár, hogy nem volt sütemény. Én is egyékbént nagyon édes szájú vagyok. Sőt ahogy a környezetemet elnézem mások is, mert eddig a legtöbb esküvőn az utóbbi időben ment a harc a sütikért, annyira kevés volt. :-(

2014. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
65%
Én igazából úgy vagyok vele, hogy imádom a tortát, és azért nem ehetek minden nap...
2014. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
48%
Milyen már egy esküvő torta nélkül?
2014. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
62%

A torta szerintem nívósabb egy ilyen eseményre, a gyümölcstál délutáni nass, de semmiképpen sem figyelemfelkeltő édesség.


Ha kicserélnéd a tortát valamivel, akkor valami látványosabb fogás dukálna.

2014. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
72%

Én édesszájú vagyok, és imádom a gyümölcsöket is. De bevallom csalódott lennék, ha egy lagziban nem lenne torta. Hiába lenne süti, az mégsem csoki torta vagy finom gyümölcstorta. Az csak zserbószelet..

Gyümölcsöt mindig veszek, most is van a hűtőmben, de tortát nem vesz az ember. Nem azért nem veszek mert nem tudnám megfizetni, hanem mert az ember legalább a hétköznapokban próbál figyelni arra, hogy ne tömje magát édességekkel. Viszont egy esküvőn nem kell ezt figyelembe venni, ott ehetek akár 2 szeletet is.

2014. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
58%

szerintem a tortát ne hagyd ki!

ha ragaszkodsz a gyümikhez, csináltass egy ilyen tortát, mondjuk citromos krémmel, és megvan a középút :)


[link]


[link]


vagy ebből több emelet egymáson:

[link]

2014. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%
Valami különleges tortát csináljatok, ne tucat+1 atomkrémes valamit.
2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
76%

Biztos le leszek pontozva, de szerintem, még gyűjtsetek.


"Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az. " egy 30-40ezres tortára már nincs keret??? o.O


ettől függetlenül szerintem egy könnyű gyümölcstorta + gyümölcs együtt nagyon jó ötlet

2014. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom a sütiket de az esküvői tortákat nem igazán. Általában a külsőre mennek rá, a fondant bevonat alá (ami amúgy is vacak) meg valami masszív torta kell tömény krémmel. Egy 3 fogásos vacsora után pláne nem hiányzik. Gyümölcsöt nagyon szívesen ennék, de az kb a sima sütivel egy kategória. Nem lehet úgy szervírozni hogy az az este fénypontja legyen. Részemről a tipp: grillázstorta. Pörkölt vagy diótorta néven is fut helyenként. Ebből elég egy is, nem esznek belőle olyan sokat, akár 10 000 forint alatt is lehet. És látványosan össze lehet törni a torta felvágása helyett. [link]
2014. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
53%
köszi a lepontozást... húúú, de kvára utálom már ezt a témakört, itt csak egymás lehúzás megy...
2014. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!