Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ötlet lenne, a hagyományos torta helyett gyümölcs asztalt készít(tet)ni?

Gyümölcsnyársakkal, szőlővel, dinnyével, ilyesmivel.


Úgy gondolom, legalábbis saját tapasztalataimból, hogy a torta azon túl, hogy szép, és dínom dánommal behozzák, nem nagyon jelent többet, sokan nem kérnek, otthagyják. Őszintén 10 esküvőből 1-en eszek tortát.

Gondoltam, hogy felválthatnánk, talán jobban menne a gyümölcs. Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az.


Illetve azt sem tudom, hogy ha a gyümölcs mellett döntünk akkor azt bevihetjük mi? Vagy el kell készíttetni étteremmel, aki vállal hasonlót.


Egyébként sütemény lesz dobozolva, kitéve és sós is.


2014. aug. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Én voltam ilyen esküvőn és senki nem fosott, magyarul megmondva....viszont a sok száz gyümölcsnyárs , ananászszelet és dinnye gyorsan elfogyott.


Semmi nem volt megbarnulva.

2014. aug. 17. 19:07
 12/46 A kérdező kommentje:

Nem értem miért veszekedtek. Érdekelt a véleményetek, tapasztalatotok, ennyi... nyilván mi döntünk majd.


Nem értem miért kell egymás torkának esni...:(

2014. aug. 17. 19:09
 13/46 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem hülyeség. A torna, annak közös felvágása legalább annyira az esküvő része mint a gyűrű. Én érdekesen néznék egy nyársal a kezembe de valószinűleg megkostolnám.
2014. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
82%
Valoszinu akkor van ertelme, ha fiatal korosztaly van jelen tulnyomo tobbsegben. Az idosebbek nem valoszinu hogy tullepnek a menyasszonyi torta helyett gyumolcs kerdesen. Mondjuk en se, bar nyilvan mar en is idosebbnek szamitok a magam 40 evevel
2014. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
91%
Én arra szavaznék, hogy legyen egy kisebb torta és mellette egy kisebb gyümölcs asztal is, és akkor választhatnának, ki mit kér. Én a tortából kérnék egy szeletet inkább.
2014. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
71%

Azt se felejtsd el, hogy a meghívottak a vendégeid. Nem a te ízlésednek kell megfelelni a menünek és a zenének, hanem a vendégek ízlésének. Ez alapvető illemszabály.

De nem hiszem, hogy egy lakodalomban sokan akarnának gyümölcsöt enni torta helyett desszertként. Még a fiatalok sem. Nem mindenki fogyókúrázik,

Igazat adok annak, aki szerint a torta mellett legyen gyümölcstál. Akkor aki akar, ehet gyümölcsöt is.

2014. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Megmondom őszintén, hogy nekem nem tetszene! Egyik hozzászóló írt,a hogy a torta felvágása egy közös megindító pillanat z újdonsült házasoknak, ezzel én is egyetértek. Plusz én egy esküvőn a tortát várom a legjobban :D Gyönyörűek, és ha igényes cukrászdától rendelsz, isteni finom ízük is van. Egy gyümölcsből szerintem korlátozottan lehet formákat kirakni, díszíteni. Én a tortára szavaznék.
2014. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 fall out boy válasza:
55%
Ez nagyon jó ötlet! Hajrá! :)
2014. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem a kérdező dönti el, milyen lagzit szeretne."...Mégis a véleményünket kérte.


Amúgy, miért nem rendeltek GYÜMÖLCSTORTÁT? Akkor lesz gyümölcs is, mellette lehet dinnyés, nyársas megoldás is, és a gyümölcstorták elég jól etetik magukat.


Szerintem az szokott a baj lenni, hogy mindenki megveszi a mézes-mázas baromi édes tortákat, amiből kínszenvedés letolni egy adagot is, annyira émelyítő.

2014. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon csalódott lennék.
2014. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!