Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ötlet lenne, a hagyományos torta helyett gyümölcs asztalt készít(tet)ni?

Gyümölcsnyársakkal, szőlővel, dinnyével, ilyesmivel.


Úgy gondolom, legalábbis saját tapasztalataimból, hogy a torta azon túl, hogy szép, és dínom dánommal behozzák, nem nagyon jelent többet, sokan nem kérnek, otthagyják. Őszintén 10 esküvőből 1-en eszek tortát.

Gondoltam, hogy felválthatnánk, talán jobban menne a gyümölcs. Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az.


Illetve azt sem tudom, hogy ha a gyümölcs mellett döntünk akkor azt bevihetjük mi? Vagy el kell készíttetni étteremmel, aki vállal hasonlót.


Egyébként sütemény lesz dobozolva, kitéve és sós is.


2014. aug. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
hát én kimondottan szeretem ha esküvőn van torta, és ehetek. Gyümölcsöt bármikor veszek magamnak, de tortát nem igazán. Csak akkor eszem tortát ha valami jelentős nap van.
2014. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem esküvőre nem való.

A torta meg mindig elfogy. És abból lehet csomagolni is.

De a gyümölcs ott áll 20 pecig gyönyörűen, aztán az alma, körte, barack, stb elkezd barnulni, elkezdenek levet ereszteni, tiszta maccs lesz az egész.

Utána meg mindenki fosik, mert önmagában is megindítja az emésztést, no de alkoholos italok után pláne.

A násznép a budi előtt áll majd sorba.

2014. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
64%
Hat en a tortara szavazok. Sem en, sem a csaladom nem szereti a gyumolcsot....
2014. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
27%
hű, baromi jó ötlet!!! nagyon kreatív vagy:) le fogom koppintani az ötletet és már semmit sem tehetsz ellene:) menő, modern, tetszik!:) 27N
2014. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%

Te lehet, hogy nem eszel tortát az esküvőkön, de én meg pont szeretem. :) Gyümölcs van a boltban, de kevésbé tartom elterjedtnek, hogy valaki megkíván egy bizonyos tortát és rendel egyet csak úgy.

Lehet, hogy csak én tapasztalom ezt, de eddig ahány esküvőn voltam, mindig fogyott bőven a torta.

2014. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
55%

Inkább torta. Ha gyümölcsöt választod akkor rendelj pár mobil wc-t is, mert a sok gyümölcs piára bizony hasmenést, vagy tömeges pisilést idéz elő.

Én imádom a gyümölcsöket, főleg a dinnyét, szőlőt ribizlit stb, de a guta ütne meg, ha dinnyével vagy ribizlivel leenném magam, és ismerve magam mindig leeszem magam. Dinnyénél ha jó érett akkor csörög a leve mindenfelé. Arra meg üdítőt vagy sört inni, igazi vastagbél tisztítókúra.

Később meg a vendégek arra fognak emlékezni, hogy órákat ültek a budin..

2014. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
26%

pontozzatok már még lejjebb, mi az, hogy csak 0%? :( ajjj...


Szerintem a kérdező dönti el, milyen lagzit szeretne. Én nem szeretem az édességet és ellenzem azt is, ha valaki nem eszik gyümit, nehogymár fosul érezze magát az ember a saját lakodalmában.


De a kérdező azt írja, lesz süti és gyümi is, értitek már? csak nem az a gejl fehér izé lesz tortaként:)

2014. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
65%
#4 Szinte látom, ahogy lihegsz, csorog a nyálad, remeg a fejed, és azt se tudod, hogyan nyalj még jobban be.
2014. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
62%

"gejl fehér izé "



Hat kb millio fele tortat lehet rendelni egy eskuvore, a szine es az ize a paron mulik.

2014. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

ˇSzerintem a kérdező dönti el, milyen lagzit szeretne"


Akkor ne kérdezze itt mások véleményét!

2014. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!