Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ötlet lenne, a hagyományos torta helyett gyümölcs asztalt készít(tet)ni?

Gyümölcsnyársakkal, szőlővel, dinnyével, ilyesmivel.


Úgy gondolom, legalábbis saját tapasztalataimból, hogy a torta azon túl, hogy szép, és dínom dánommal behozzák, nem nagyon jelent többet, sokan nem kérnek, otthagyják. Őszintén 10 esküvőből 1-en eszek tortát.

Gondoltam, hogy felválthatnánk, talán jobban menne a gyümölcs. Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az.


Illetve azt sem tudom, hogy ha a gyümölcs mellett döntünk akkor azt bevihetjük mi? Vagy el kell készíttetni étteremmel, aki vállal hasonlót.


Egyébként sütemény lesz dobozolva, kitéve és sós is.


2014. aug. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esküvőkön van a hagyományos, nagy torta, amit közösen vágnak fel, vannak a kis torták, amiket csak úgy esznek, meg persze mellé gyümölcs. De csak gyümölcs... Az nem valami laktató, meg tényleg, azt bárhol eszel, veszel. A tortavágás amúgy is szép és elmaradhatatlan hagyomány, dinnyét vágni nyilván kevésbé lenne esztétikus.
2014. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tetszik az ötlet, nagyon szépen, kreatívan el lehet rendezni a gyümölcsöket. Miről szól az esküvő? Arról, hogy összeházasodtok, vagy arról, hogy zabáltatjátok a vendégeket? A ti esküvőtök lesz, ami úgy fog zajlani, ahogy azt ti kitaláljátok. Aki meg csak a zabálás miatt megy, legfeljebb koppan egyet, ő baja.
2014. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a tortát és nagyon ritkán eszek, így jobban örülnék neki.
2014. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Lehet nem egy bolygón élünk, abból a szempontból, hogy pont tegnapelőtt voltam egy lakodalomban, ahol szintén volt tortavágás stb. a tortából meg kb. 40 ember ha evett a 300-ból. Ezért érzem még pazarlásnak is...
2014. aug. 18. 10:59
 35/46 A kérdező kommentje:

Biztos le leszek pontozva, de szerintem, még gyűjtsetek.


"Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az. " egy 30-40ezres tortára már nincs keret??? o.O


ettől függetlenül szerintem egy könnyű gyümölcstorta + gyümölcs együtt nagyon jó ötlet



Tudod sok apróság sokra megy. Csak ez, csak az és százezreknél tartassz. És megsúgom, egy finom torta nem 30 ezerbe kerül.

2014. aug. 18. 11:00
 36/46 A kérdező kommentje:

Elismerem, viszont, hogy elegánsabb a torta talán, és lehet akkor marad, a csalódások kivédése érdekében...:)


De lehet körbekérdezek a vendégek körében is, hogy mi a véleményük.


nem is gondoltam, hogy ennyire meghatározó egyesek szerint a torta.

Köszi a véleményeket és sajnálom, akik lepontozódtak.

2014. aug. 18. 11:01
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
Én kiakadnék ha nem lenne menyasszonyi torta. Dinnyét, barackot mindennap eszek, de egy különleges ízű tortát nemigen. És szerintem is meghatározó pillanat amikor az ifjú pár felvágja a tortát együtt. Ezzel szemben a gyümölcs...nevetséges.
2014. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem jutott torta a tesóm esküvőjén, pedig 3 emeletes volt, szép nagy és nem is voltunk rá olyan sokan. Elfogyott, mielőtt még megkóstolhattam volna. Hát azóta is azt emlgetem. :)
2014. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
58%
Én emlékszem, hogy mikor kicsi voltam és unokatesóm esküvőjén voltam, sírtam, mert nem fért belém a torta (olyan sokat ettem). De a gyümölcs se fért volna belém, csak azért nem sírtam volna :) ha érted a különbséget :)
2014. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem értem egyesek miért válaszolnak primitív módon...?! Értem én, hogy van akinek nem tetszik, ez rendben is van. De nem lehet emberi, barátságos hangnemben társalogni?

2014. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!