Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta helyett, gyümölcs asztal?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ötlet lenne, a hagyományos torta helyett gyümölcs asztalt készít(tet)ni?

Gyümölcsnyársakkal, szőlővel, dinnyével, ilyesmivel.


Úgy gondolom, legalábbis saját tapasztalataimból, hogy a torta azon túl, hogy szép, és dínom dánommal behozzák, nem nagyon jelent többet, sokan nem kérnek, otthagyják. Őszintén 10 esküvőből 1-en eszek tortát.

Gondoltam, hogy felválthatnánk, talán jobban menne a gyümölcs. Mindkettőre nincs keret, tehát vagy ez, vagy az.


Illetve azt sem tudom, hogy ha a gyümölcs mellett döntünk akkor azt bevihetjük mi? Vagy el kell készíttetni étteremmel, aki vállal hasonlót.


Egyébként sütemény lesz dobozolva, kitéve és sós is.


2014. aug. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nagyon jó ötlet :) És így legalább senki sem marad ki (kényszerből) az élményből, mert gyümölcsöt mindenki ehet :)
2014. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
71%
Nyári esküvőnk volt és úgy gondoltam, hogy a nagy kánikulába senki nem fogja enni az édes-habos sütiket. Ebből a megfontolásból nagyon kevés sütemény volt (inkább sós sütik). Rengeteg gyümölcsöt vettünk (barack, dinnye, szőlő, sárgadinnye stb). Behűtve lettek kipakolva. Mondanom se kell, hogy a nyári nagy melegben kutya se ette a sütiket(a gyerekeken kívűl), mindenki rárabolt a gyümölcsre. Szerintem azért valahogy oszd meg a keretet, hogy legyen egy kis édesség (főleg, ha lesznek gyerekek is), de a gyümölcs befog jönni mindenkinek.
2014. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó vagyok

Az utolsó sorodat most látom, hogy lesz kirakva süti is. Szerintem így végképp elég lesz torta helyett a gyümölcs. Mindenkinek jól fog esni.

2014. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 19. 16:54
 45/46 anonim ***** válasza:

Köztes megoldásra nem gondoltál?

Egy kisebb torta, meg mellé az asztalokra gyümölcs, ki mit szeret.

Nem kell tortából a hat emeletes változat, elég 1-2, és a maradék pénzből meg lehet gyümölcsöt kitenni.


Mi most voltunk augusztus elején esküvőn, és ott is így volt. A közel 100 embernek olt egy 3 emeletes, meg két egy szintes torta, hát a fele nem fogyott el, a gyümölcs annál inkább. De aki akart, az tortázott, aki meg akart, az gyümölcsöt evett.

Volt kitéve egész barack, alma, banán, szőlő, tehát a nagyon levesek, meg volt szeletelt sárgadinnye, görög dinnye (ezt nehéz lett volna ott felvágni), meg egyben lévő szemes gyümölcsök.


Tehetsz ki gyümölcsöt, tegyetek is ki, ha megoldható, de a torta se maradjon el!

A gyümiket pedig csak azt vágjátok fel, ami nem barnul, és magában minél kevesebb vizet ereszt. A dinnye egyébként, ha áll, akkor nem ereszt magából vizet.


Ezt, ahol mi voltunk, az étterem szerezte be, nem igazán szeretik a hozott holmikat, mert azon nekik nincs haszon.


Szóval próbáljatok valami köztest. Kisebb torta, kevesebb gyümölcs. Ha ügyes vagy, megoldható!

2014. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
55%
Egy lagziban csak akkor esznek a vendégek almát, meg banánt, ha olyan rossz volt a menü, hogy éhesek maradtak.
2014. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!