Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek valakinek az esküvőjére, akibe szerelmesek voltatok/vagytok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

Azt még valahogy túléltem, hogy ránézek a srácra, és eszembe jut, hogyan nézett rám, hogyan ért hozzám.. Már másé, oké. Készülődtem, már csak egy hét volt hátra, mikor belecsöppentem a dráma kellős közepébe. A menyasszony a kapcsolatuk alatt más felé kacsingatott, és ezt a srác nem is tudja. Én meg maradjak csak csendben, ne legyek ünneprontó. Remek. Szegény azt sem tudja, én miért hagytam el, és hogy még mindig szeretem, de én lennék a féltékeny nőstényördög, aki tönkre akarja vágni az esküvőt, és az egész családot, ha jártatom a számat. Így meg megüt a guta... hogy egy ilyen jó pasi, és egy ilyen lányé legyen. Nem bírom végignézni. A boldogságát talán, de ezt a képmutatást nem. Kizárt.

Anyámnak meg jól bekéne olvasnom ezért. Bosszúból vedelem az imádott csokilikőrjét, amit csak alkalmakkor bont fel. Fogalmam sincs mit tegyek. Kikészültem. Lehet csak bekávézok, elszívok egy cigit, bemegyek, aláírok, röhögök egyet, felutazok Pestre egy hotelba, majd feszállok az első gépre, és agyő.

2014. aug. 27. 17:11
 22/65 anonim ***** válasza:
97%

Hát basszus, ez a sztori nem kicsit kacifántosabb annál, mint elmenni egy ex esküvőjére.


Függetlenül a döntésedtől, a helyedben anyukáddal beszélgetnék egy jóóóó nagyot. Nem biztos, hogy halk lenne ez a beszélgetés. Mondjuk én eleve nem hagytam volna annyiban, hogy megzsaroljon a kapcsolatomat illetően.


Bár azért valahol nekem kicsit kilóg a lóláb. Miért volt neki baj, hogy együtt voltatok? Miért baj neki, ha nem akarsz tanú lenni? Kissé hamupipőke vs mostoha sztorinak tűnik ez a dolog.

2014. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
98%

Nem, és a tanúja sem lennék.


"Erre anyám másnap jön fontoskodva, jó kis paprikás hangulatban, hogy márpedig én a tanúja leszek, vagy engem többet ne is lásson."


Kérdező, nem menekülni kell anyád elől, hanem egyszer végre szembefordulni vele, és úgy helyretenni, hogy azt a napot is megemlegesse, amikor megszületett. Egy ANYA nem viselkedik így! Nem lotyózza le a lányát, nem töri szét az életét, nem űzi el a háztól, nem ugráltatja, mint egy bábut. Anyád szétverte a kapcsolatodat - mellesleg a pasi is megéri a pénzét, hogy csak úgy lepattintott! -, és most azt akarja LÁTNI, hogy szenvedsz, amikor a pasi mást vesz el.


Tudod, milyen ember az, aki a saját gyerekének szándékosan szenvedést akar okozni és ebben élvezetét leli? Találd ki. Ilyen ember anyád.


Apád pedig egy gyenge alak, már megbocsáss, hogy nem véd meg a zsarnok dög anyádtól.


Nézd, elmenekülhetsz külföldöre, de akkor vissza se gyere, jó sokáig. De a legjobb volna, ha keresnél egy pszichiátert, aki segít neked, ha már nincs erőd anyáddal szemben harcolni.

2014. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
A srác a rokonom, ez a baj. Anyám unokatesójának a fia. Ez már azért elég távoli, de szerinte szégyent hoztunk a családra, és így próbálta helyrehozni. Szerintem meg ez egy nagy baromság...
2014. aug. 27. 17:22
 25/65 anonim ***** válasza:
Mikor lesz az esküvő?Három nap múlva?
2014. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Szombaton.
2014. aug. 27. 17:35
 27/65 anonim ***** válasza:
Múlt szombaton volt lánybuli?
2014. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Egy gyerek szerelemért így megbűnhődni, már nem kicsit túlzás. Igen, én vagyok az a csaj, és nem, nem kamu, én magam örülnék a legjobban, ha az lenne, sőt, pezsgőt bontanék! :(
2014. aug. 27. 17:42
 29/65 anonim ***** válasza:
Huuu ezt fel kell dolgozzam kérdező.Sajnállak komolyan ha ez valóban így történt!
2014. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
95%

Ááá, kezd összeállni a kép. Sok felesleges kitérőt megspóroltál volna, ha ezt az elején elmondod :).


Viszont így egyre cifrább. Őszintén szólva igen, elmennék. Minden bizonnyal megszakadna a szívem, de elmennék. Egész egyszerűen azért, mert ez az ő napja; ha engem kérne meg, nem tagadnám meg tőle, úgy lennék vele, hogy túlélem.


Félre ne érts! Egyetlen követ sem vetek rád azért, ha nem mégy el, sőt, meg is érteném! Mindössze azt mondom, én mit csinálnék. Márpedig én nem tagadnám meg egy számomra ennyire fontos ember kívánságát.


A menyasszony félrekacsintásait illetően meg óvatosan dönts! A sztorinak egészen biztos, hogy nem ismered minden részletét, korántsem biztos, hogy igazad van a csajt illetően. Persze, lehet igazad is, de könnyen lehet, hogy a valóság sokkal árnyaltabb.


Ezt saját példámon igazolhatom, mert a házasságunkat megelőzően a feleségemnek is volt érzelmi megingása egy másik pasit illetően. Mindenről tudtam, baromi nehéz volt, helyrehoztuk, a kapcsolatunk jobb lett, mint előtte, összeházasodtunk, boldogok vagyunk. Sokan viszont tudom, azt gondolják, hogy én jó nagy balek vagyok, hogy elvettem, holott annyi bűne volt, hogy 10 év alatt egyszer elbizonytalanodott és érzelmileg rosszul kezelte a dolgot.


Anyukáddal viszont akkor is leülnék beszélgetni, hogy a zsarnokoskodást és a zsarolást egyszer és mindenkorra fejezze be. Valószínűleg nem sokat érnék el vele, de akkor is nyílt kártyákkal játszanék legalább...

2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!