Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek valakinek az esküvőjére, akibe szerelmesek voltatok/vagytok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Mindent elmondtam a srácnak. Mikor elmontam miket mondott, miket csinált az anyám, hogy hazudtam neki, és még mindig szeretem, furcsán nézett rám. Mikor elmeséltem mit láttam a lánybúcsún, és hogy ezután mit mondott a menyasszonya, meg hogy az összes lány falaz neki, úgy tűnt elhiszi, de nem érdekelte. Most nem tudom mi lesz.
2014. aug. 28. 11:31
 52/65 anonim ***** válasza:
Na itt ez már sántít nekem.Sajnos ez kamu.Pá aranyom.
2014. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

Én sem ezt vártam, hanem azt, hogy kiborul.

Mikor azt mondtam, szeretem még, arra annyit mondott, hogy ezt hamarabb kellett volna mondanom. Mikor a leendő nejéről beszéltem, csak bólogatott, és megköszönte, hogy elmondtam. Felvetettem, hogy nem leszek így a tanúja, azt mondta legyek nyugodtan, és különben is, kivel helyettesítsen? Erre azt mondtam, hogy még meggondolom. Azt kérte minél gyorsabban gondoljam át, majd délután felhív. Ez még reggel volt. Tisztára ki vagyok akadva, hogy ennyire nem érdekelte, vagy hogy ennyire nem számít, amit mondtam neki. Talán ez csak vihar előtti csend. Fogalmam sincs.

2014. aug. 28. 12:13
 54/65 Lightwarrior válasza:

A rokonok közötti házassággal kapcsolatban: Nem túl távoli rokonságban esett meg, hogy elsőunokatestvérek házasodtak, méghozzá duplán voltak elsők! (A szüleik egymás testvérei.) (A rokonság nem tudom mennyire volt elragadtatva kezdetekben, de legalább végül hagyták őket boldogulni - mindenkinek így kéne tennie...) Leéltek boldogságban sok esztendőt (nem tudom pontosan mennyit, de legalább 40-et), az egyikük sajnos nem rég ment el. Született egy lányuk is (a féltő tanácsok ellenére), ő sajnos nem is lett teljesen egészséges - nem termékeny, és a csípőjével is sok gond volt. Másodunokatestvérek között már biztosan kisebb a kockázat, de gondolom, hogy még jelentős, hogy nem lesz teljesen egészséges a baba. Ekkor jobb lehet az örökbefogadáson gondolkozni.


Jól tetted, hogy elmondtad az igazságot a vőlegénynek a menyasszonyról. Magadról és az érzéseidről valóban korábban kellett volna, sokkal korábban... Nem szabad hagynod, hogy más mondja meg mit csinálj, akárkicsoda. Persze mérlegelni kell, hogy milyen a tanács, amit ad. De esetedben anyukád régi tanácsa elfogadhatatlan volt. Az ember rokonait nem maga válogatja, viszont a barátait, szerelmét igen.:-) Persze törekedni kell a minél jobb viszonyra a rokonokkal, de néha akadnak összeegyeztethetetlen ellentétek. Ilyenkor, ha nem lehet szót érteni, még ha fáj is, nem szabad erőltetni a kapcsolattartást.

2014. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

A családomban volt rokonházasság. Tönkretették vele az életüket. Az első lányuk súlyos fogyatékos volt, 30 évig élt kb, de addig pelenkázni kellett minden nap, mosdatni, etetni. A második gyerekük folyton beteges volt, farkastorokkal született, de felnőtt korában talált párt, akivel lett 3 gyerekük, de sajnos a férje nagyon fiatalon meghalt rákban, aztán ő maga is rákos lett és 3 egészen pici gyereket hagyott itt a nagyszülőknek. Nemsokára meghaltak a nagyszülők is,egyedül hagyva a gyerekeket. Örökbe akarta fogadni őket egy házaspár, de a nő néhány hónapra rá meghalt. Az utolsó halálesetet és a 2. lány férjét leszámítva a többiről a rokonházasság tehetett. Annyira nem nagy buli, lehet, hogy nem lenne semmi, de lehet, hogy életed végéig kísértene, hogy a Te hibád, hogy a gyerekeid, de még az unokáid is szenvednek.

A másik részére:

Azt mondják, csak a be nem teljesült szerelem tart örökké.

Úgy néz ki, nincs már időd meggondolni magad, próbáld kívül helyezni magad a dolgokon, kívülről nézni az egészet, most már semmiképpen ne találj ki valamit, ami miatt nem mész el. Ne áruld el a csaj félrekacsintását, mert ott is csak Te veszítenél, Téged utálnának meg, a csajnak még talán meg is bocsátana mindenki. Komolyan. Innen csak vesztes helyzetbe kerülhetsz. Ne legyél hivalkodó, ne próbálj felszedni ott senkit látványosan, csak legyél ott. Nem vagyok sokkal idősebb, de tapasztalatból mondom, hogy az idő sokat fog segíteni, a srác is sokat fog változni, lehet, hogy 1 év és már nem kellene Neked sem a dolog. Addig tartsd a távolságot.

2014. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy rokonházasság lehetnek egészséges gyerekek, gondolj egy csomó uralkodóházra, ott aztán évszázadokig egymás közt házasodtak és nem lett mindegyik gyerek degenerált...alapvetően nem ez a baj, mert ezzel a rokonsággal simán lehetne házasodni, naés történt már ilyen, viszont a többi sántit azt gondolom.
2014. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Az a lassúzás valahogy egy isteni jelnek tűnt.. egy utolsó lehetőségnek... De úgy tűnik minden maradt a régiben :/ Szóval hagytam magam rábeszélni, hogy mégiscsak legyek tanú. Valami furcsa nyugalom fogott el engem is, ahogy beszéltem az uncsimmal. Azt monta menjek el, minden rendben lesz. De mi az, hogy minden rendben lesz? Tökre olyan, mintha alaposan benyugtatózták volna.. őrület. És valahogy rám is sikerült átragasztania.. tökre be vagyok lassulva, és balhézni sincs már semmi kedvem. Csak legyünk túl az egészen mihamarabb, és kész. Titkon reménykedek egy csodában, de ha szeretik egymást, ennél a kis árulkodásnál messzebb nem fogok elmenni. Amit nem tudhatok, össz-vissz kétszer láttam őket együtt, és valahogy nem ragadt meg az emlékezetemben, hogy váltottak-e egymással olyan forró pillantásokat, mint a menyasszony a biszex exével. Azt majd ők tudják... és ezt az egészet majd ők megoldják, kár rágódnom rajta. Még ha szeretem is őt, magamnak csináltam az egészet, megérdemlem, amiért nem álltam ki a kapcsolatunkért. Így jártam :(
2014. aug. 29. 00:25
 58/65 anonim válasza:
Ahogy te érzed ,ha nem bírod látni a volt barátodat egy másik lánnyal , akkor ne menj.Ha viszont el tudod viselni, együtt bírod látni őket , akkor menj.
2014. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Igen, én elmentem. Baromira fájt, néhány napig még bőgtem ezerrel, de elengedtem...

Segített, hogy láttam, segített továbblépni.

Nem fogom elfelejteni.

2014. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 A kérdező kommentje:
Elmentem végül.
2014. aug. 30. 20:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!