Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek valakinek az esküvőjére, akibe szerelmesek voltatok/vagytok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

Nemet mondott, aztán én el is rohantam a kavarodás közepette. Összepakoltam a cuccaimat, és eljöttem egy panzióba, jövőhéten elutazok.

Pedig már teljesen fel voltam készülve rá, hogy megházasodik, és úgy is tűnt az utolsó pillanatig. Az a furcsa nyugalom nyilván csak színjáték volt :/

Most nyilván sokan engem hibáztatnak, köztük anyám, a hugom és a menyasszony, de nincs igazuk. Összehozták valakivel, hogy engem elfelejtsen, aztán eltitkolták a félrekacsintgatásokat.. jó, nyilván a srác bele is szeretett, de azért hülye lett volna ezek után elvenni. Végre értelmet nyert számomra az, mikor azt mondta, hogy minden rendben lesz. Erre gondolt. Már akkor tudta, hogy nem veszi el, ezek szerint. Nem keresett ugyan a nagyjelenet óta, de nem is nagyon reménykedem. A mi hajónk már elúszott, azt hiszem :(

2014. aug. 31. 08:03
 62/65 anonim ***** válasza:
78%
Jól van, ez már a Rosalinda 351. része... :D
2014. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

Ha ha.

Én csak elmondtam, hogy végül ott voltam, rászántam magamat. Ő pedig nemet mondott. Ígérem, nem írok több részletet.

2014. aug. 31. 12:03
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sógornőm volt a fotós az exem esküvőjén. Az egyik fotó anyám kezébe került. Anyám azt akarta, rakjam el a képet. Dicsérte a menyasszony szépségét. Leordítottam anyámat.

A pasi nagyon csúnyán otthagyott pár évvel ezelőtt, nagyon fájt, utána sokáig nem tudtam párkapcsolatot kialakítani. És most rakjam el az esküvői fotóját? Kis káröröm, hogy aki miatt otthagyott, nemcsak hogy szívatta és megcsalta az exemet, hanem még gyereket is szült másnak.

2014. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
81%
Ez még Rosalindának is rémesen béna sztori, kérdező, vagy mexikói sorozatokon nőttél fel, és az agyad nem fejlődött ki, vagy kamuzol. Drukkolok, hogy kitalált sztori legyen. :-)
2014. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!