Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy ilyen tortához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen tortához?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősömnek volt az esküvőjén ilyen torta , és naaagyon megtetszett.

Állítólag az idősebbek nincsenek oda érte...de szerintem nagyon ötletes.


[link]


2014. okt. 18. 13:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az ilyenek tetszenek amúgy nagyon/ [link]
2014. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

Ízlések és pofonok. Nekem meg egyik sem a kedvencem esküvői torta minősítésben, sem a fondant torta, sem a cupcake, bár egyiket sem tartom rossznak. Mi hagyományos, grillázs tortát választottunk, mert az tetszett.

Tényleg az a lényeg, hogy nektek tetsszen, minden vendég kedvére úgysem tudtok tenni és nyilván azok sem maradnak éhen, akik nem annyira szeretik az ilyen sütiket. Egyébként ha fondant tortátok lenne lehet, azt sem szeretné mindenki.

2014. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem torta, hanem muffingyűjtemény.


Ha ízlésesen van megcsinálva, nincs vele gondom. Amit linkeltél, az egy halom roskadozó kaki. Ilyesmiből viszont szívesen ennék:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ha az esküvő maga is visszafogott lesz, akkor igen, tetszik. De ha habosabb a ruha, mint a torta, akkor nem. :)
2014. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Végtelenül snassz, összedobált hatást kelt.

Mintha délelőtt beszaladtál volna egy cukrászdába, aztán felpakoltad volna a készletet.

De amiket a 13. válaszolód linkelt... Az igen! :)

2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
szépnek szép,ötletesnek ötletes, de ha már esküvőre ilyet szeretnél, akkor lehetne egy hagyományos kisebb igazi torta is pluszban, amit a férjeddel közösen felvághattok. Lehet nem mindenkinek tetszik, hogy leemeljen egy ilyen cupcake-et magának és összehabozza a kezét.Bár rólatok kell szóljon az esküvő és a ti ízlésetekről. Én ezeket a cupcake-eket sütemény,rágcsálnivaló,pogácsa mellé vagy helyett tudnám elképzelni még vacsora előtt.
2014. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

Na igen,amit a 13-as linkelt az műremeknek számít, és inkább való esküvőre.


A feldobált muffinok a linken nagyon prolis hatást keltenek szerintem....

2014. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Én írtam, hogy nem vagyok egy cupcake rajongó, de a 13-as által linkeltek nekem is tetszenek.
2014. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk ilyen lesz! :) Szerintem ötletes, és legalább nem kell szeletelni. A krémet pedig meg lehet választani, és főleg azért jó, mert UTÁLOM a marcipánt :D
2014. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem tetszik az ötlet, amúgy sem vagyok oda a hagyományos esküvői tortákért... nem volt még szerencsém igazán finomat kóstolni. A legtöbb szép volt, sőt, gyönyörű, de jellegtelen ízű, csupa vajkrém és fondant - egyikért se rajongok.

Az is tény, hogy biztosan meg lehet csinálni szebbre, ünnepibbre is a cupcake-piramist, de maga az elképzelés szerintem nem rossz :)

2014. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!