Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy ilyen tortához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen tortához?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősömnek volt az esküvőjén ilyen torta , és naaagyon megtetszett.

Állítólag az idősebbek nincsenek oda érte...de szerintem nagyon ötletes.


[link]


2014. okt. 18. 13:06
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Értem, hogy mire gondoltok és egyben köszi a kritikát is...átgondolandó, hogyan lehetne esetleg ünnepibb.

Mondjuk nekem a linkelt fondantos cup-cake-ek túlságosan mű és naaagyon cicomás, általam nem kedvelt eleganciát képviselnek (nem leszek törékeny habos-babos-műkörmös-magassarkús menyasszony)...Lesz elegancia az esküvőnkön, de nem lesz ennyire törékeny és elegáns minden. Nem baj, ha bohókásabb lenne a torta, nem ennyire elegáns...művészi...

2014. okt. 18. 22:44
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, látom, vágod a finomságok közötti különbséget. Valóban, a 13-as belinkelt állványon egy mestermunka látható, a Te általad belinkelt képen meg egy amatőr "csoda". Csak, könyörgöm, gerberával és sárgarózsával már ne próbáljuk a dekorációs értékét növelni a cuccnak, mert az szörnyű.

Én torta párti vagyok. Az egy esemény, mikor a pár megáll a torta mögött és tust húznak és megtörténik az első szeletmegszelése. Általában én olyan képeket szoktam kérni az ifjú pártól, mikor éppen a tortát szelik, egész gyűjteményem van már. Mondhatom, rém aranyosak, ahogy ügyesen főlé hajolva, egymás kezét fogva, és persze a kést is, kikerekedett szemekkel bökik a tortába a kést.

Ti meg majd odaálltok és nézitek, hogy a pincér tányérokra teszik a kis habos maszatokat?

2014. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Én sem vagyok műkörmös cicababa, sőt, de a te linkelt muffinjaidnál szebbet sütök itthon. Egy esküvőre szerintem egyenesen szégyen ilyesmit kitenni, főleg, ha ez "cukrász" kezeiből való. Sátras lagzira faluhelyen megfelel ha a szomszéd Marika néni készítette, annak nagyon is jó, és lehet, hogy finom is, de egy optikai förmedvény amúgy.
2014. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
:) elgondolkodtató amiket írtatok. Igazatok van. Köszi.
2014. okt. 19. 14:04
 25/25 anonim ***** válasza:

Olyan eskuvon voltam, ahol ilyen volt a "torta":

[link]


Nagy sikere volt, es sokkal elegansabb, mint a muffin.

2014. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!