Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 14 eve vagyunk együtt párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eve vagyunk együtt párommal.2 gyerekünk van. Se eljegyzés ebéddel. Se esküvő. Eddig semmink nem volt. De szeretnénk valami szolidabbat. De szeretnénk a kozel80-100 fős csaladot/baratokat/rokonokat is meghívni. Otletek. Hogy minel olcsóbb legyen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

a kultúrházban szerintem minimum 80-an voltunk (korábban írtam róla).

és ha vágysz a nagy lagzira, akkor ne add föl, találd meg a lehetőséget.

olyan nincs, hogy megvan mindennek a helye meg az ideje.

úgy alakítod az életedet, ahogy akarod. ha neked most jön össze a lagzi, akkor legyen most. jobb, mint ha életed végén keserűen gondolsz vissza arra, hogy neked ez nem jutott ki.

2015. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is játszik a batyus lagzi. Olcsón kijön, csak sokkal több munkád van vele, hogy összeszervezd, hogy ne 100l kóla de egy deci víz se legyen, meg hasonló bakik.


És amúgy nekem is az a tapasztalatom, hogy a laza lagzik jobb hangulatúak, mint a grandiózusak, mert sokan feszengenek a túl elegáns környezetben.

2015. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A ruhát rendeled, vagy egy fehér alkalmi ruhát veszel, nem kifejezetten esküvőit.


Magánháznál tartotok bulit a kertben.


Batyus bulit tartotok, tehát "jöttök, lesztek; hoztok, esztek" felszólításra szétdobni, hogy ki hoz alapanyagot, abból ki főzi meg bográcsban a választott egytálételt, ki hoz édes sütit, ki hoz sósat, ki hoz alkoholt és ki üdítőt.


Nagy tételben bevásárolni valamelyik nagy áruházban innivalóból (biztos, ami tuti).


Meghívót házilag csináljátok otthon.


Gyűrűt rendelitek, vagy megveszitek a zaciban, vagy erre szántok egy normálisabb összeget, és nem spóroltok rajta.


Minimalista, olcsó, de jó esküvő is lehet, ha olyan a rokonság, hogy nem sértődnek meg, ha azt mondjátok, hogy "Marika néni, nászajándékba hozzon egy tálca keksztekercset!".


Ennél olcsóbban hirtelen nem tudtam jobbat mondani. :)


A szertartásra a terembérlés és az anyakönyvvezető bére még úgyis jön, ha nincs cukrász és virágkötő ismerősötök, akkor az is. Fotóson se nagyon tudtok spórolni.

2015. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hát amin így nem spórolnék, az a gyűrű: zaciban sosem vennék jegygyűrűt. inkább legyen egy 5000 forintos ezüstgyűrű, minthogy zaciban vegyek aranyat. ahhoz a gyűrűhöz már szegénység, stb. tapad, amit a zaciból vesztek ki. ne így induljatok neki.
2015. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a következőt tenném: polgári két tanúval. Lassan jön a tavasz, nyár, rendeznék egy kerti bulit, ahova mindenki visz valamit.
2015. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,elsősorban akik megértettek,mint többek közt a legutóbbi hozzászóló :-), és köszönöm hogy nem csak én gondolkozok így,mások is el tudnak képzelni hasonlót :-),bár kicsit tartok is tőle...igen...akik nem úgy gondolkoznak,mint mi...
2015. febr. 26. 20:24
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
Akik nem úgy gondolkoznak, azok majd szépen megköszönik a meghívást, és nem mennek el. :) Ezen ne stresszeld magad.
2015. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!