Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokas megkerdezni a meghivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokas megkerdezni a meghivottakat arrol, hogy vegetarianusok vagy allergiasak valamire?

Figyelt kérdés
A helyszin altal kinalt etelek mindegyike tartalmaz hust vagy halat. A legjobb baratnom vegetarianus, egy masik baratunk glutenerzekeny. Nyilvan nem szeretnem, hogy barki rosszul legyen, menjen a hasa vagy ehes maradjon. A helyszinen a szervezo holgy azt mondta, hogy ha valaki vaamit nem eszik mert vega vagy hasonlok, keszitenek neki kulon etelt, felar nelkul, ami szerintem nagyon korrekt dolog. Anyosjeloltem szerint ez hulyeseg, szorszalhasogatas, sose kerdeztek meg ot, pedig sok eskuvon jart mar.
2015. ápr. 16. 22:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
29es, te egy paraszt vagy. én például azért nem eszem húst, mert ki nem állhatom, na mit szólsz? de te nyilván biztos örülnél, ha olyan kaját kapnál, amit ki nem állhatsz.
2015. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Esküvőn minimum egy ételt szoktak készíteni, ami hús nélküli. Bármilyen furcsa, vannak akik ha akarnának sem ehetnének húst, vagy tejet, tojást. Feléjük ez mindenképpen egy kedves gesztus. A mi esküvőnkön volt rakott padlizsán és töltött gomba is, amit szabadon kombinálhattak a köretekkel, és még a húsevők is sokat ettek belőle.
2015. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
30# hát igen cukorbetegünk nekünk is van a családban, de nem volt neki külön menü, egy az nem is kért, mert 15 éve ezt csinálja, hogy már gyakorlott, hogy miből mennyit lehet, kettő, (nála ez komolyan így volt) aki cukorbeteg létére mégis megiszik egy másfél üveg jägermeistert az szerintem ne nagyon hivatkozzon amúgy sem arra, hogy ő neki speckó menüt lehet csak enni, mert jaj mi lesz.
2015. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!