Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózkodás szertartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózkodás szertartás és vacsora között hogyan? Mennyi idő szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretném az albumfotókat a szertartás és a vacsora között elkészíttetni, de nem tudom, hogy mennyi idő szükséges hozzá, illetve, hogy addig a vendégekkel mi legyen? 16:30-ig tart a szertartás, 18:00-ra kell az étteremben lenni. Gratulációk, csoportfotó és az étterembe utazás idejét leszámítva kb 20 percünk maradna erre. 20 perc elegendő az albumfotók elkészítésére, ha előre megtervezzük a pózokat? Az alatt a 20 perc alatt a vendégekkel mi legyen? Gáz lesz, ha 20 percig beszélgetniük, várniuk kell ránk? Előtte való nap nem akarom, mert a ruhámat nem szeretném, ha meglátná a vőlegény. Esküvő másnapján már indulunk a nászútra. Nászút után már annyira nem az igazi esküvő után 2 héttel fotózkodni. Nagyon szeretném az esküvő napján "friss örömmel az arcunkon" elkészíttetni a fotókat.

Szóval:

- 20 perc elég fotózkodni?

- 20 percig elvannak a vendégek a házasságkötő terem előtt? (beszélgetnek, esetleg nézik, ahogy fotóznak minket)



#esküvő #eskövői fotózás
2015. ápr. 28. 09:18
1 2
 11/14 Czipó Éva ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá, hogy ne aggódj a vendégek miatt, nem fognak unatkozni. A gratulációk után küldjétek nyugodtan előre az étterembe őket, amíg Ti fotózkodtok. Úgyis kell nekik egy kis idő, amíg felfrissítik magukat, mosdóba mennek, beszélgetnek és dohányoznak. Én a maradék időre azt szoktam javasolni a menyasszonyoknak, hogy készüljenek előre valami kvízzel, játékkal, ami lefoglalja a vendégeket.
2015. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#7: Ha elfogadsz tanácsot akkor átszervezed a fotózást. A déli órák a legrosszabbak ilyen szempontból.
2015. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a mi fotósunk 2-3 óra hosszt kért amivel számoljunk
2015. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne csinaljtok a 2 kozott. A mi fotozasunk kb 4 ora hossza volt, es nagyon faraszto volt aznap eleg dolgokunk, ami lefarasztott. Mi 2 nappal az eskuvo utan csinaltuk.
2015. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!