Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van csinálják sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van csinálják sokan azt, hogy a polgári esküvő után egy évvel jön a templomi?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok szítani, csak nekem ez furcsa. Azt gondolnám, hogy egy vallásos párnak fontosabb a templomi, a polgári meg csak egy papír. Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy ha valamiért csak az egyikre lenne lehetőségem, akkor inkább megtartanám a templomit előbb és később a polgárit. Oké, tudom, hogy a polgári esküvő mindenféle jogi elonnyel is jár, de azért azok nem annyira komoly előnyök szerintem.
2015. jún. 30. 13:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen magánügy, nem is azért kérdeztem, mert elítélem az ilyesmit, csak érdekelt, hogy mi a logika mögötte. Én úgy vagyok vele, hogy a polgári csak egy papír, ami igazán számít nekem, az az egyházi, igazán annak van spirituális jelentősége.
2015. júl. 1. 08:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet: nincs pénz nagyobb esküvõre csak késõbb, jön a gyerek, kétszer akarják ünnepelni magukat vagy kétszer akarják lehúzni a rokonságot, esetleg késõbb érzik fontosnak a templomit. Egy ismerõsöm 9 évvel a polgári után házasodott templomban, mert elõtte annyira nem volt vallásos..
2015. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Kétszer lehúzni a rokonságot, kétszer középpontban lenni,

kétszer legyen életük nagy napja.

Lesz@rják, hogy a rokonság már megint nem akar esküvőre menni, nem akar a zsebébe nyúlni.

Így, a két esküvőből összeszedni a lakásbeugrót, vagy még egy nászútra valót.

2015. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szeretnének már összeházasodni (mert jön a gyerek, mert kell a hitelhez, hogy Magdianyus ne nézzen csúnyán amiért egy ágyban alszanak, vagy egyszerűen csak mert) de nincs pénz lagzira. Ezért aztán besétálnak a hivatalba, összeházasodnak (ténylegesen), aztán később mikor összegyűlt a pénz a lgzira is, akkor csapnak egy nagy partit.

Nincs dupla lagzi meg dupla nászajándék.

Egyébként én ismerek olyan párt, ahol előbb megvolt a templomi meg a lakodalom, és egy évvel később a polgári esküvő.

2015. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!