Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van aki csak házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csak házasság után feküdt le a párjával? A párja is szűz volt? Hogy mondtad el neki megismerkedéskor? Mit szolt hozzá?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom akik már össze házasodtak vagy akik még készülnek rá de szex nélkül!
2010. ápr. 12. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5%

Mi szűzen házasodtunk össze, mert megtért emberek vagyunk, és Mózes könyvétől Jézusig mindenhol ezt olvassuk mint a Teremtő eredeti akaratát. Nekünk bejött.

Azt, hogy szűzek vagyunk, tudtuk egymásról már jó előre, mindenki az volt a gyülekezeti ifjúságban. Amikor a férjem megkérte a kezemet, hirtelen lett másik két pár is, és a tizenvalahány emberből 3 házaspár került ki abban az évben. Máig együtt van mind, gyerekek is vannak.

Nekünk nem hiányzott az előzetes tapasztalat. Jó volt együtt felfedezni a szex szépségeit. Én megtérésem előtt már csókolóztam egy nálam 10 évvel idősebb srávccal, de nem szerelemből, hanem kíváncsiságból. Nem is élveztem. Úgyhogy azt a tapasztalatot szívesen megspóroltam volna. A férjem frászt kapott volna még a gondolattól is, hogy engem valaki őelőtte megdug. Noha számított arra, hogy a mai világban nem biztos hogy szűz lesz a felesége, de jó hogy az voltam, mert ezt neki nagyon nehéz lett volna lelkileg feldolgozni, ahogy elnézem. Nehezen állította volna le a fantáziáját arról, hogy engem hogy taperoltak mások, és ez igen káros lett volna az ágyban, mivel a szexben rengeteget számít a fantázia, ahogy már előttem is írták.

Mi felszabadultan és örömmel szexelünk az első perctől fogva, amikor hazajöttünk a lakodalmunkból. Én úgy látom, gátlásokat inkább az építhet ki, ha valaki nem várja ki a megfelelő embert. Továbbá az, ha első alkalommal is szexbajnokot akar látni a másik fél, aki ráadásul már tapasztalatokkal is bír.

Az én férjem vidéken nőtt fel, ahol a szexuális felvilágosítás pár éves korban a baromfiudvarban magától megvalósul. Kutyák, disznók, stb. a legnagyobb természetességgel és látható élvezettel szexelnek az ember szeme előtt. A férjemben az élt, hogy a szex belülről, magától jövő, természetes dolog, aminek ha megadjuk a megfelelő kereteket, minden további nélkül működik. Így lett.

Azt látom, világunkban nagy a tanácstalanság és a görcs, ha arról van szó, mikor hol van helye a szexnek. Továbbá nyomáskényszer van a fiatalokon az "időben" történő tapasztalatszerzésre, ami rossz élményekhez vezethet. Én örülök, hogy a mi életünkben máshogy történt. De hát minden dolognak a gyártója tudja adni a legműködőképesebb használati utasítást.

2010. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
Én házasság után a nászéjszakán feküdtem le a párommal aki szintén szűsz. Ez 19 évesen történt.
2010. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák ezt mindenkinek el kell fogadnia, nem pedig lepontozni a másikat ha más a véleménye! Én nem vagyok enynire befásult. Megértelek titeket, és biztosan nagyon nagyon boldog életet éltek, De pl. ha én az előző páromhoz hozzá mentem volna és úgy gondolkoznék mint Ti persze, hogy meg lennék elégedve a szexel mivel nem mondom hogy rossz volt, de szétmentünk más okokból 4 év után. A mostani párommal viszont isteni a szex, sosem tapasztalt dolgokat élek át vele, pedig az előző kapcsolatomban sem voltak tabuk, mindent megtett a párom, mégsem passzoltunk úgy mint a mostanival. Ezért én inkább azt mondom, szexuálisan is legyen tökéletes és lelkileg is...legyen a társam, a szeretőm, a barátom minden egybe!
2010. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Én az első szerelmemhez mentem hozzá, a testemet is neki akartam adni, esküvő után. Amikor először beszéltünk a témáról én úgy voltam, hogy gondol, amit akar, most menjen el, ha ez neki vállalhatatlan (neki előző barátnőivel volt testi kapcsolata). Legnagyobb meglepetésemre úgy reagált, hogy kerül, amibe kerül, neki ez a lány kell. Ő sokra értékeli, hogy egészen az övé vagyok. Már 2 éve vagyunk házasok, még mindig úszunk a boldogságban, mindenben tökéletesen összepasszolunk. és most várjuk a trónörököst.


szóval, létezik, biztos, hogy szerencsések is vagyunk, de akaraterő kell hozzá.

2010. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartom szerencsésnek. Fontos része a jól működő házasságnak a jó szex. Van úgy hogy valakivel jó együtt lenni aztán kiderül hogy az ágyban ég és föld a két ember és rámegy a kapcsolat.
2010. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

Azért ne felejtsük el azt sem, hogy milyen életkorú személyekről van szó. Ha 19-20 évesen házasodnak, szerintem az nem összehasonlítható azzal, amikor valaki 30-on felül is erre hivatkozva őrizgeti a szüzességét.

Lehet önmegtartóztatni, mindenki maga tudja, de részemről nem tartom egészségesnek sem testi, sem lelki szempontból, ha valaki 30-on felül (esetleg még később) az esküvőjét várja.

2010. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Hiába pontoztok le, szerintem egy jó kapcsolathoz nem csak a lelkiek tartoznak hozzá, hanem a testiség is. Ha nincs belső összhang, akkor az a kapcsolat rossz. Ha a szex nem jó a másikkal, akkor az a kapcsolat rossz...Nem lehet külön választani, hogy nem annyira szeretem, de a szex jó, így leélem vele az életem, vagy hogy így-úgy imádom, de a szex borzalmas és életem végéig kínlódom vele.
2010. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A nagymamám, (1920-as). De még ő is megérti, hogy ma már ezek a dolgok máshogy vannak. Tisztelve mások másmilyen véleményét én például biztos nem mentem volna 17 évesen férjhez, máshogy pedig nem hiszem hogy ez működik és örülök neki, hogy több pasim is volt a férjem előtt.
2010. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges önmegtartóztatásnak tartom. Mi értelme van megvárni azt a papírt és utána rögtön tapasztalatlanul egymásnak esni. Ez azért volt így régen mert még nem voltak megfelelő védekezési módszerek, az én nagyszüleim is szűzen házasodtak legalábbis a nagymamáim, de ők 16 éves körük körül mentek férjhez, és teljesen más világ volt...

Végűlis mindenki azt csinál amit akar, de ez a felfogás tőlem nagyon távol áll!

2010. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!