Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam el neki hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy már nem akarom elvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos,kedves lány.De már kezdem úgy érezni hogy birtokolni akar,valamint úgy érzem hogy rám telepszik.Már nincs meg bennem az hogy ódáig vagyok érte,szeretem,de már nem vagyok boldog.
2017. febr. 17. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
a száddal....hát igen elég kellemetlen de így is túl sokáig húztad ha már az esküvő is szóba került, legalábbis gyanítom ha ide írtad a kérdést. Ezt nem igazán lehet finom, hisz így- is úgyis megbántod, de sokkal jobb esküvő előtt mint után.
2017. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kommunikáljatok! Ki kell nyitni a szád és szépen elmondani, de ne úgy hogy neked mennyire rossz és hogy ő milyen, hanem alternatívákat hozni, hogy mi lenne ha máshogy csinálnátok, lehet azt hiszi totál jó így minden és nem akkor amikor épp hazaér és nyűgös hanem pl amikor kipihent, nyugodt.

A kapcsolatok nem működnek maguktól, egy sem, a házasság főleg, két ember kell hozzá, őszinte kommunikáció és sok-sok munka. Enélkül felesleges házasságról beszélni, ha alapvető dolgokat nem tudtok megbeszélni. Kapcsolatról sem érdemes beszélni ha félsz vagy menekülőutat akarsz hagyni, akkor jobb megadni a lehetőséget mindenkinek hogy megtalálja azt aki neki a legmegfelelőbb.

2017. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyorsan.

Ne élje bele magát és ne húzzátok egymás idejét.

2017. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!