Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezért lefújnád az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lefújnád az esküvőt? Hogy fogadnád? Ne mondjam el és reménykedjek, hogy nem derül ki?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépíteni a dolgon, őszinte leszek.

18 évesen külföldre mentem és luxusprostituált voltam. Mellette egyetemre jártam és olyan életszínvonalon éltem ezáltal, amit amúgy sosem tudtam volna megteremteni. Nem arról van szó, hogy a szüleim szegények lennének, mert átlagosan éltünk (nyaranta 2 nyaralás, balatoni nyaraló, télen síelés, nagy családi ház, több autó, stb). De nekem több kellett.

Viszont ma már normális életem van és szeptemberben férjhez megyek. A párom nem tud a múltamról és most van egy kicsi esély arra, hogy kiderüljön...

De Ő és a családja vallásos és nem tudom, hogy erre mi lenne a véleménye. Félek, hogy esetleg így visszalépne.


2015. aug. 20. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
ne mond el, mellesleg egy "normális" magyar család nem olyan színvonalon él mint: "mert átlagosan éltünk (nyaranta 2 nyaralás, balatoni nyaraló, télen síelés, nagy családi ház, több autó, stb)" másnak a fele nincs meg eléggé telhetetlennek tartalak ha ez neked nem volt elég, bár ha elmondod a pasid is furcsállni fogja..
2015. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Két élű dolog, elsőre azt javasoltam volna, hogy ne mond meg, ha kiderül akkor ne tagad de ne is beszélj róla addig, az is lehet, hogy nem derül ki.

Persze ebben meg van az esély, hogy azért akad majd ki, mert nem mondtad el.

Én személy szerint nem mondanám le de a kétség magját elültetnéd és mindig gondolkodnék, hogy hol szerezted a pluszpénzed (ha lenne), szóval tuti nem bíznék meg benned annyira utána.

2015. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Költőnő? ***** válasza:
93%
átlagos. Aha.
2015. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Napi kamu évi két nyaralás, balatoni nyaraló átlagos? De ha mégsem kamu mondd el, előbb-utóbb minden kiderül. Ki tudja mi lappang benned, nehogy a nemigyógyaszaton derüljön ki a szakmai ártalmad.
2015. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom ez mennyire szoros, mióta vagytok együtt. Mondjuk a barátodnak már rég tudnia kéne erről, nem most kéne, hogy kiderüljön.

A szülők lehet elleneznék a vallásosság miatt is és csalódnának benned, de ha a barátod szerelmes beléd, akkor ezt biztos el tudja fogadni, csak az fog neki rosszul esni, hogy ezt nem mondtad korábban.

Maximum ha nagyon szíven üti a dolog, akkor időt kér, de szerintem mond el te, még van egy kis idő szeptemberig.

2015. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Szerintem ez igenis átlagos, de nem ez a lényeg.

2 és fél éve vagyunk együtt.

2015. aug. 20. 12:00
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
ez nem átlagos, csak nézz körül, kicsit az országban, nézz híreket olvass újságot... aztán megtudod mi az átlagos és mi nem... -.-"
2015. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Rendben, lapozhatunk?
2015. aug. 20. 12:04
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
ha kiderül és elfogad szerencséd van, bár ezt jobb lett volna előbb elmondanod..."akit le pontoztál"
2015. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#7 vagyok
2015. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!