Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom tegnap este ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tegnap este ezt kérdezte: Elvegyelek feleségül? Én erre csak hebegtem habogtam, s ő megsértődött. Hogy hozzam fel újra ezt a témát, hogy igenis szeretnék a felesége lenni?

Figyelt kérdés

Számomra ugy hangzott mintha nem érdekelné de mivel tudja hogy erre vágyom megkérdezte. Csakhát nem mindegy hogy milyen formában kérdezik meg.

Ettől függetlenül most rosszul érzem magam.


2007. nov. 27. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben rákérdeznék egy megfelelő pillanatban(este a szobában,reggel együttébredésnél)hogy komolyan gondolta-e.de gondolj bele:télleg rosszul eshet ha nem igennel válaszolnak arra ha megkérdezed(ő).de ezen már nincs értelme rágódni,beszélni kell róla.mond el neki hogy mit éreztél amikor megkérdezte.talán segít.sok sikert:D
2007. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

IGen, hülye helyzet, de nem reménytelen.

Én este feltenném a kérdét hozzábújba, hogy emlékszel mit kérdeztél? a válszom igen:-)

És mindenképp bezséljtek a dologról, hogy nehogy elvárás legyen csak, hogy ő mire gonolt, hogy te mire gondoltál...

2007. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ég-világon mindenhová cetliket tennék, hogy igen!!!!! egy rakat szivecskével. Belerajzolnám a másnapi alsógatyájába, a cipőjébe, a wc papírra, a poháraljára a telefonján háttérnek, a bejárati ajtóra, kifelé menet, a plafonon... csak megbocsát, ha nem görcsölsz te sem :)
2007. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy meglepődtem mint te,mégse sértődött meg a párom.

Ültem az ölében,a strand kellősközepén mikor megkérdezte.

Először azt hittem,viccel,de mivel azóta már a férjem,kiderült,hogy komolyan gondolta.:)


Ne érezd magad rosszul és egy alkalmas pilantban hozdd fel a témát.de akezét,azért ne te kérd meg!

2007. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinélnék belőle nagy ügyet.Este hozzábújnék és közölném vele:vegyél feleségül.

néha a legegyszerűbb a legjobb.Azt meg hogy hogyan kérdezte betudhatod annak is hogy nem egyszerű a kérdést sem feltenni, úgyanúgy mint válaszolni sem.Szerintem legalábbis.Csak hát sajna az enyém nem kérdez ilyeneket :(

2007. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

lehet rosszul tette fel a kérdést nem?

a hozzám jössz feleségül jobban passzolt volna...


de mivel tudja, hogy vágysz rá, ezért kérdezte meg ilyen bután, nem szivből jött, hanem elvárásból...

Túl nagy a nyomás rajta az elvárások ..el kellene gondolkodni ezeken a dolgokon.

ha a férfiakon múlna kevés nő menne férjhez, 80%-ban a nők akarnak férjhez menni a feléjük támasztott szülői viselkedés mintából kifolyóla...

a gyermek vállalalás is hasonló ..."kényszer"

2007. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!