Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokadik esküvőre milyen ruha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik esküvőre milyen ruha, hol vegyem?

Figyelt kérdés

Szerény két tanús esküvő lenne, 42 évesek vagyunk. Virág mintás nyári ruha vagy sötét bordó kosztüm is jó? Vagy világos kosztüm legyen? Budapesten merre induljak ruhanézőbe?

Azt sem tudom még, csokor kötelező, vagy nyugodtan elhagyhatom?


2010. jún. 8. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen. a westendben az élelmiszerbolttal (pinceszint) szemben van egy alkalmi ruhákat árusító butik. nem is vészes az ára (20-30 ezerért lehet szép ruhákat kapni)
2010. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, lehet hogy lepontozol, de mekkora bunkó vagy!! Sztem egy szép kosztüm illik világos színnel, elvégre esküvő van és ünnep!! :) Anyukám is többször házasodott, neki királykék ruhája volt (az volt a divat), és sztem nagyon szép volt.
2010. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi!! Nem utolsó, hanem a bohócos!!
2010. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak valami igazán alkalmi és elegáns jöhet szerintem számításba. Mivel olyan szép idő van, a világos kosztüm, vagy egy izléses nyári ruha mindenképpen jó választásás

Ha nem találsz megfelelőt varratás is szóba jöhet.

/ Ha kell adok egy elérhetőséget egy remek varrónőhöz. Mi nála csináltattunk 2 menyecske ruhát, nagy estélyi, kosztümöket. Gyönyörűen dolgozik, és megfizethető áron/ Sok boldogságot nektek!

2010. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Inkább annak kéne bohócruhát venni, aki nem fogja fel, hogy mindenkinek más a jó. Hogy várod el, hogy megértsék, hogy te nem akarsz házasodni, ha te se fogadod el mások döntéseit? (főleg, mint ahogy a kérdező is írja, nem csak ő tehet arról, hogy így alakult.)
2010. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mindenkinek hasznosat adtam, a bohócosnak is:)) Varratásra már nincs idő, de a válaszok alapján már van elképzelés!
2010. jún. 9. 08:29
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne már...kosztümbe?? Nem vagy még nagymami:((...egy csinos mell alatt bővülő, hosszú ekrü vagy arany ruha csodás lenne..fiatal vagy még, én 35 vagyok, augusztusba lesz a második esküvőm, és eszembe nem jutna kosztümbe bújni...tűzpiros hatalmas ruhám lesz, piros fátyollal, kesztyűvel ..fehér először nem jött be:))...ne kosztümözz:((
2010. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ebben lehet valami...
2010. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!