Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldjuk meg, hogy jó is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg, hogy jó is legyen? Hamarosan itt az esküvő, viszont nem sikerült "eloltani" 3 család között a viszályt.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy csak a szűk család lenne,de még így sem férnek össze.

Anyósék elváltak, most is haragban vannak, a vacsorára már nem akarnak egy helyen lenni.és a másik tesó sem.Ő egyik szülőjével sincs jóba, így még azt sem tudjuk megoldani, hogy két helyen legyünk, 1x a szüleim és apósék, utána a többiekkel.2 időpontban.De még így sem jó,mert a tesó kimarad.Őt egyik fél sem óhajtja, de nehogy már 3 felé legyünk.

lehet kusza, de ha valaki ki tudja bogozni adhatna tanácsot, mert én már arra gondoltam,hogy lemondom az egészet.

18 emberről van szó, de nagyobb szervezés kell mint 1000hez....mert egyiknek ez nem jó a másiknak az.vagy kiküldöm minden házhoz a kaját, és mi meg itthon maradunk....


2010. jún. 15. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az előbb olvastam,hogy egyes helyeken szokás a lányos és fiús lagzi.Ez alapján legyen anyósos,apósos,tesós,és saját szülős vacsora.

A másik megoldás,tartotok egyközös vacsorát nekik,ti pedig az esküvő után indultok a nászútra.Ők pedig marják egymást ahogy akarják.


De most komolyan.Miért ragaszkodtok a vacsorához ha várhatóan feszült lesz a hangulat.Esküvő után koccintsatok valahol,majd közöljétek a családdal,hogy elnézést,de nektek indul a vonatotok vagy kocsitok a nászutatokra.A vacsora árát lehetne költeni az útra,és sokkal jobban éreznétek magatokat.

2010. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Nagy ívben lesz.arnám az egész bagázst. Nekem is, páromnak is ilyen problémás családja van (főleg neki), szóval megértelek. Mi pont emiatt 2 tanú jelenlétében fogunk összeházasodni. A vacsora árát meg hozzácsapjuk a nászúthoz. Igen, tudom, hogy jobb egy vidám, családi esküvő. Csak sajnos van, akinek nem adatott meg a normális család. Akkor meg már inkább ez, mint az idegeskedés, ami ráadásul rohadt sok pénzbe kerül, és mindennek tetejébe még életetek legfontosabb napját is elrontják (mert azt előre borítékolom neked, hogy el fogják rontani - ezzel mindenki tisztában van, aki látott már ilyen családot). Négyesben, sőt kettesben is lehet meghitten vagy vidáman ünnepelni. Mi azért döntöttünk így, mert úgy gondoljuk, ha meghívnánk az egymással veszekedő, vagy csak egymáshoz látványosan nem szóló családtagokat, az esküvői menet inkább egy gyászmenetre hasonlítana :D Ahhoz meg fiatalok vagyunk még, hogy a temetésünkre gyűjtsünk :D Amúgy csak úgy magunk között szólva, tiszta szégyen, hogy vannak ilyen emberek. És mennyi ilyen van! Saját környezetemben is tudok néhány párt mondani, aki ezzel a problémával birkózik (esküvőszervezés kiállhatatlan, utálkozó rokonokkal), de ezen az oldalon is rengeteg ilyet olvasok.
2010. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is épp most aktuális a botrány. Anyósomék elváltak, mindkettőnek már van családja. Apósék felajánlották, hogy legyen a vacsora náluk, a kertben. Anyósomnak ez nem tetszett, és elkezdett hisztériázni, hogy ő ugyan nem megy oda, mert az ő érzéseinek nem tenne jót. Vasárnap össze is vesztem vele mert próbáltam rávenni, hogy fogja vissza magát arra a pár órára a fia kedvéért, persze kapott az alkalmon és ordibált velem egy jót. Ráadásul sógornőmet is elhívta mert félt velem szembenézni, így ketten ordítoztak velem. Keresnünk kellett egy éttermet anyós kívánsága szerint, ami nem könnyű, mert augusztusban lesz az esküvőnk, és ugye fő szezonban lesz. Kerestünk éttermet, aztán elmondtuk anyósnak, hogy mennyibe fog kerülni. Erre kiakadt, hogy ő nem fizet annyit és akkor inkább eljön apósék kertjébe. Még nem tisztázódott az egész... Elérte ezzel anyósom, hogy elegem van a saját esküvőmből, teljesen máshogy szerettem volna, de ők tönkre teszik a szervezkedésükkel :(
2010. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ma 17:19 Bár én nagy lagzi párti vagyok, de a helyedbe tuti lefújnám az egészet, menjenek ahová akarnak, felhúzod álmaid ruháját és hozzá mész életed szerelméhez a legközelebbi barátok és a normális rokonok társaságában, vagy két tanúval, az anyóst meg nagy ívbe lesz..., ha nem tetszik az após udvara nem kell eljönni.
2010. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi,hogy írtatok.

a helyzet pont az mint nálad ma 17:19-es nálunk is apóséknál lenne, csak ez többeknek nem tetszik.

Már gondolkozunk rajta,hogy lemondunk a vacsiról,mert a viták nem hiányoznak, és 1000% hogy lenne.

2010. jún. 16. 20:09
 16/18 anonim ***** válasza:

Én az önző, éretlen rokonság helyett vacsorára, bulizni inkább 18 jó barátomat hívnám meg, akikkel jól érzem magam.

Így legalább jól érzitek magatokat, kerekíthettek "igazi" lagzi hangulatot!!

A család meg a házasságkötő teremben végignézhet titeket, ott úgyis remekül el lehet szeparálódni, nem kell senkinek senkivel jópofizni, sőt, kötelező is csendben lenni. Utána mehet a 3 család háromfelé.

Ha már hetek, hónapok óta nem bírtok zöldágra vergődni a családdal, akkor tényleg nem tartsátok együtt a vacsit, csak tönkreteszi a napotokat. Lehet, hogy veszekedni nem fognak, de kinek kell egy fagyos hangulatú, kényszeredett vacsi???

2010. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem aki akar, megy, aki nem akar, nem megy, de kössétek ki, hogy a jelen levőknek normálisan kell viselkedni. Ha nem teszik, ki lehet dobni őket, nehogy már a ti napotokat rontsák el.

Vagy csak a szertartásra hívjátok meg őket, utána kettesben (vagy barátokkal) vacsizzatok.

2010. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én lemondanám az egészet, pedig karakán típus vagyok. De gondoljatok bele, mekkora stresszt ró az egyébként is stresszes párra ez a néhány ember! Aki így áll hozzá, az nem fogja megemberelni magát még 2-3 órára sem sajnos, és arról szólna az egész nap, hogy a pár azt lesi, ki kinek ugrik neki először... Nem erről kéne szólnia!!! 2 tanús, meghitt esküvőt javaslok, utána csodás nászúttal! :) De ez csak az én véleményem.
2013. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!