Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg fog jönni pont az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog jönni pont az esküvő előtt 1 nappal. Én így nem akarok menni nászútra. De a vőlegényem nagyon szeretne menni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

Ezt nem tudtad, mikor elkezdtétek szervezni?


Komolyan :D, én kb.-re tudom, mikor fog megjönni, 3-4 nap a csúszás, de még így is van 100% két szabad hetem.


Amúgy ne hisztizz feleslegesen, gyógyszer, tampon, betét aztán hajrá.

2018. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi ido van meg az eskuvoig? Fogamzasgatlo is megoldas lehet, vagy egy injekcioval is meg tudjak ezt oldani. Nodokival konzultalj szerintem
2018. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Ki látott már háborúban katonát véres kard nélkül?
2018. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Tök jó, hogy ilyen megértőek, empatikusak és kedvesek vagytok egymáshoz, valamint nagyszerűen meg tudjátok beszélni a dolgokat külső személyek (pl. a gyakori népének) bevonása nélkül. Valószínűleg együtt fogjátok leélni az életeteket, és nagyon boldogok lesztek együtt.
2018. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem kioktatást kért, hanem segítséget.
2018. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, milyen segítséget vár?!


Beszéljünk a férjecskéjével helyette? Vagy akkor vegyen be gyógyszert, amivel eltolja a menzeszt, de ismétlen, értelmes nő TUD két hetet az évben, amikor 95%-ban nem fog menstruálni.

2018. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16

Manapság annyira tele van minden turistákkal, hogy ha az ember biztosra akar menni, legalább fél évre előre le kell foglalni a kívánt helyet. Nekem olyan a ciklusom, hogy ennyivel előre nem hogy két hetet, de egy napot sem tudnék mondani, amikor biztos nem lesz meg. Viszont épp emiatt nem mondanám le a közös utat, hiszen nemcsak ázni és szexelni lehet egy nászúton, naponta 1-2 óra erejéig viszont mindkettő vállalható így is. Jó esetben a férj megértő, és képesek kompromisszumot kötni. Pl. a kedvéért elmennek, de cserébe nem egész nap a jakuzziban ül, hanem kirándulnak, várost néznek, esznek, vagy amitől a feleség is jól érzi magát. Az első 1-2 nap nekem is olyan, hogy alig tudok felkelni, de azért nem áll meg az élet egy egész hétre. Én is inkább az esküvő miatt aggódnék.

2018. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!